ماسون رودلف تماس Myles گرت نژادی لکه دار کردن اتهام یک ‘bold-faced دروغ’

رودلف در زمان به توییتر در شنبه صدور قوی انکار و خواستار گرت را به اتهام “bold-faced دروغ” و “نفرت انگیز و بی پروا تلاش برای ترور شخصیت من.”

NFL معلق گرت نامحدود برای پاره کردن رودلف کلاه طول غوغا و نوسانی آن در او. لیگ دوباره گرت در روز چهارشنبه.

گرت و Browns در ابتدا عذرخواهی به رودلف قبل از گرت اتهامات اخیر منتشر شده است.

“من حمایت ماسون رودلف نه تنها به خاطر من می دانم که او” Tomlin بیانیه بخوانید “اما همچنین به این دلیل من در این زمینه بلافاصله پس از درگیری با Myles گرت و پس از آن بعد از بازی من در تعامل با بسیاری از مردم در کلیولند براونز سازمان — بازیکنان و مربیان است.

“اگر میسون گفت: آنچه Myles ادعا آن را در بسیاری از فعل و انفعالات من تا به حال با کسانی که در Browns’ سازمان است. در مکالمات من تا به حال بسیاری از بیان غم و اندوه برای چه برخوردی. من هیچ نشانه ای از هر چیزی نژادی یا هر چیزی که طبیعت در آن تعاملات است.”

رودلف نیز محروم با استفاده از این لکه دار کردن زمانی که گزارش برای اولین بار ظاهر در نوامبر است.

رودلف وکیل منتشر شد بیانیه چهار شنبه قاطعانه انکار گرت ادعای نمایندگی از رودلف و پیشنهاد گرت ممکن است در معرض خود را به ممکن اقدام قانونی با سخنان خود.

“اگر چه آقای رودلف امیدوار به حرکت رو به جلو آن است که آقای گرت که تصمیم گرفته است به مطلق این بیانیه توهین آمیز در کالیفرنیا” جوان & Associates بیانیه خوانده شده در بخش. “او در حال حاضر به مسئولیت قانونی.”

نزاع و جدال منجر به 33 نمونه از اقدام انضباطی بین دو تیم و بیش از $730,000 جریمه از NFL کمیسر راجر Goodell.

گرت شماره 1 انتخاب کنید در سال 2017 پیش نویس درخواست خود را تعلیق و ادعا رودلف استفاده از لکه دار کردن در طول Nov. 20 جلسه با لیگ. رودلف صادر انکار خود را از طریق نماینده تیموتی جوان و NFL آن گفت: هیچ مدرکی برای حمایت از گرت را ادعا می کنند.

جزئیات بیشتر در NFL:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im