ماسک اعتبار با جلوگیری از گسترش ویروسی داخل سالن مو

“شما احتمالا شانس بهتری توقف باد” گودارد گفت.

تعداد کمی از مردم عینک ماسک صورت در اسپرینگفیلد, سلامت, مقامات گفت. خطر از ویروس به نظر می رسید کم با تعداد نسبتا کمی از موارد در شهر 170,000. و فقط با پوشیدن یک ماسک صورت تبدیل شده بود به مانند حمل سیاسی حیاط ورود — به خصوص در یک محافظه کار گوشه ای از یک دولت است که رئیس جمهور تهمت که حاضر به پوشیدن ماسک, برنده به راحتی در 2016. دولت جمهوری قانونگذاران هم ساخته شده اند نشان می دهد از رفتن ماسک-کمتر است.

اما پس از آن یک متخصص مد مو در اسپرینگفیلد تشخیص داده شد با covid-19 بیماری ناشی از کروناویروس در اواخر ماه مه به طور مستقیم در معرض 84 مشتریان که نشسته بود فقط اینچ از صورت خود را تا 30 دقیقه در هر.

و گودارد را تا پایان تغییر تفکر خود را در مورد ماسک.

در نتیجه به نظر می رسد یکی از روشن ترین نمونه های دنیای واقعی از توانایی ماسک به سرعت گسترش رمان coronavirus. همچنین چالش برای مقامات بهداشت عمومی در سراسر جهان که در زمان حاضر صدا دوسوگرا در مورد ماسک به عنوان آنها هنوز در تلاش برای درک این تهدید از این ویروس جدید است. چندین جدید مطالعات پزشکی نشان داده اند حمایت به تازگی برای این ایده است که ماسک کار و در عین حال بدون یک ماسک برای برخی از مردم هنوز هم می تواند به نظر می رسد مانند یک نشان افتخار.

بیمار سبک مو کار کرده بود هشت شیفت بیش از نه روز در بزرگ کلیپ در شهرستان اصلی تجاری نوار با وجود نشان دادن علائم به گفته مقامات بهداشتی.

روز بعد دوم سبک در همان بزرگ کلیپ آزمایش مثبت برای coronavirus. او می خواهم مشغول به کار در 56 مشتریان.

شهر مواجه بالقوه بزرگ شیوع فقط دو هفته پس از بازگشایی آرایشگر مغازه ها و سالن های.

“زنگ زنگ رفت” گودارد گفت.

اما پس از آن وجود دارد ماسک صورت.

تنها مکان است که محلی مقامات بهداشتی مورد نیاز, ماسک صورت بعد از بازگشایی شروع آوریل 4 بودند شخصی مراقبت از مغازه ها مانند باربر مغازه ها, ناخن سالن و تو سرو است.

در محلی بزرگ کلیپ یک علامت هشدار مشتریان “ماسک مورد نیاز است برای ورود به سالن است.” یک ستون نویس روزنامه محلی نوشت: در مورد چگونه او را فراموش کرده به پوشیدن ماسک زمانی که او بازدید که بزرگ کلیپ در روز قبل از عفونت ساخته شد و مجبور به بازگشت به ماشین خود را برای قرار دادن در.

هنوز حداقل 140 نفر تماس نزدیک با دو آلوده سبک — به علاوه حدود 200 تا 300 بیشتر مردم شده بود داخل سالن با توجه به Goddard.

“من انتظار می رود پنج به 10 مورد جدید گفت:” رابین Trotman مدیر پزشکی پیشگیری از عفونت خدمات در CoxHealth در اسپرینگفیلد که مشورت با بخش بهداشت محلی.

در اولین هفته از این بیماری همه گیر بسیاری از مقامات بهداشت عمومی برگشته است و نیاز به ماسک صورت خارج از بیمارستان. آنها می خواهم تاکید شستن دست و فیزیکی فاصله به جای. توانایی فولاد ماسک و یا در خانه پارچه ماسک برای جلوگیری از گسترش این coronavirus بحث برانگیز شد.

مطالعات تنها در حال حاضر شروع به گرفتن تا با حرکت سریع همه گیر. یک بررسی منتشر شده در ژوئن 1 در مجله لانست و بودجه توسط سازمان بهداشت جهانی نگاه 172 مطالعات مشاهده ای در بر داشت و با پوشیدن ماسک های صورت را کاهش می دهد خطر ابتلا به عفونت کرونا ويروسی.

هنوز بحث های عمومی باقی مانده است گرم می شود. در اورنج کانتی, کالیفرنیا., مخالفت با اجباری پوشش قوانین به تازگی به رهبری مقامات محلی به لغو سفارش. ماه گذشته اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine معکوس تصمیم خود نیاز به ماسک در فروشگاه های پس از گوش دادن به اعتراض که دولت قرار بود بیش از حد. چندین خطوط هوایی ایالات متحده در این هفته اعلام کرد که آنها آغاز خواهد شد نیاز به مسافر به پوشیدن ماسک در هنگام پرواز.

در اسپرینگفیلد دو بیمار آرایشگران, عینک, پارچه, ماسک, سلامت, مقامات گفت. مشتریان عینک ترکیبی از انواع مختلف ماسک. اما آنها تا به حال شده است در معرض ویروس در محدوده نزدیک.

“ما می دانستیم این بود که تقریبا به مانند یک آزمایشگاه آزمایش” Trotman گفت.

گودارد تا به حال به شکل چقدر بد آن را ممکن است دریافت کنید.

گودارد در حال حاضر هدایت 115-فرد Springfield-Greene County Health Department به تمرکز بر روی coronavirus. کارکنان که به طور معمول در کار مزمن بیماری پیشگیری و سلامت جامعه برنامه هایی بودند که در حال حاضر تماس با ردیاب. مواد غذایی بازرسان بیش از حد دنبال کردن حرکات بیمار بیماران.

گودارد گفت: او ناراحت برخی از ساکنان محلی به دلیل این شهر coronavirus قوانین سختگیرانه تر از دولت دستورالعمل. بازگشایی رستوران رو سختگیرانه تر اشغال محدودیت های اجتماعی فاصله. تماس ورزشی هنوز مجاز نیست.

او همچنین با استفاده اجباری قرنطینه سفارشات. از اواسط ماه مارس زمانی که اسپرینگفیلد ثبت اولین مورد کرونا ويروسی آژانس او قرار داده بود بیش از 1000 نفر تحت stay-at-home سفارشات پس از آنها بیمار بودند و یا در معرض ویروس چک کردن در با تلفن با آنها دو بار در روز.

“ما در حال راه رفتن کمی از tightrope” گودارد گفت: تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس بدون آسیب قابل توجهی به اقتصاد است.

این سبک برای اولین بار آزمایش مثبت در مارس 21. مقامات بهداشت تا به حال هیچ مشکل ردیابی کردن مشتریان خود را به دلیل بزرگ کلیپ با استفاده از الکترونیکی سیستم رزرو.

مینیاپولیس-شرکت بر اساس کاهش درخواست برای اظهار نظر در این مقاله فراتر از یک بیانیه کوتاه که تشکر “وزارت بهداشت برای کار مهم خود را در طول این زمان.” یک وکیل برای اولین آرایشگاه بازگشت نیست یک تماس برای نظر.

گودارد برگزار شد یک کنفرانس خبری به اعلام مورد اول گفته او “نا امید” و “نا امید” به دلیل سبک هرگز شده اند باید در محل کار اگر او احساس بیمار.

او همچنین گفت: در بخش بهداشت و درمان را ارائه دهد ویروس تست به 84 مشتریان و هفت همکاران. این سازمان به تازگی توسعه یافته خود را در خانه coronavirus آزمون.

روز بعد دوم سبک تست مثبت است.

وزارت بهداشت و درمان اضافه شده 56 مشتریان به لیست مواجهه بالقوه.

در حالی که این دو بزرگ کلیپ در مورد ساخته شده بین المللی عناوین مقامات بهداشت نیز در برخورد با پتانسیل خرید اینترنتی از دیگر افراد بیمار مراجعه به محلی قیمت کاتر خارج شده و Petsway. اما هیچ یک از کسانی که در مواجهه بودند که مستقیم و یا پایدار به عنوان آنچه که اتفاق افتاده در کلیپ.

با وجود پیشنهاد رایگان تست فقط 46 از 140 بزرگ کلیپ های مشتریان رو تست شده است. همه منفی بودند.

“ما نمی توانیم آنها را وادار به آزمون” گودارد گفت.

برخی از افراد گفت: آنها بیش از حد شلوغ و یا آنها احساس نمی بیمار, او گفت:. اما او نیز مشکوک است که برخی از ترس تست شده — به خاطر یک نتیجه مثبت به معنای آنها را مجبور به دست به کار است.

چهارده روز پس از دوم سبک مو آزمایش مثبت گودارد اعلام کرد که وجود دارد به نظر می رسد به هیچ عفونت های جدید از the Great Clips مواجهه. وجود داشته است اندکی چشم انداز مثبت در موارد پس از روز یادبود, اما آنها به نظر نمی رسد به متصل به سالن مو گودارد گفت.

Trotman هیجان زده بود. او قصد دارد برای مطالعه این حادثه بیشتر و امید به انتشار یک مطالعه یافته است.

“که ماسک کار آرایشگاه یا مشتری ؟ من فکر می کنم پاسخ این است که بله. آنها هر دو کار کرده” او گفت:. “این سیستم کار کرده است. جهانی پوشش کار کرده است. آن را واقعا مهم نیست که یکی.”

امیلی Gurley های عفونی-بیماری اپیدمیولوژی در Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health که متصل به Great Clips موارد محتاط تر بود.

“ما می دانیم این زن آلوده به یک فرد دیگر در محل کار خود را در میان بسیاری از مخاطبین بالقوه. و این خبر خوبی است. اما این یک نقطه داده,” Gurley گفت. “این دلگرم کننده است اما این شواهد قوی.”

اما آن را در حال حاضر تاثیر قرار چگونه ماسک های مشاهده شده در Springfield, سومین شهر بزرگ در ایالت میسوری.

این شهرستان اعلام کرد که کسب و کار است که نمی تواند مطابق با مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می شود شش پا اجتماعی فاصله می تواند به جای آن اجازه می دهد تا برای سه پا بین مردم به عنوان طولانی به عنوان آنها با پوشیدن ماسک گفت: Matt فردا رئیس جمهور Springfield منطقه اتاق بازرگانی است.

“این یک نتیجه مستقیم از آنچه به ما آموخته از بزرگ کلیپ, تجربه,” او گفت:.

فردا گفت که او متوجه شده بیشتر مردم با پوشیدن ماسک در روزهای اخیر — تغییر او نسبت به درس از بزرگ کلیپ مورد.

و Goddard رفته از “اوایل شکاک” در ماسک صورت برای یک مؤمن.

در حال حاضر او خود را می پوشد ستاد ماسک زمانی که او می رود به فروشگاه مواد غذایی و یا اجرا errands. گودارد گفت که او متوجه تفاوت میان افراد دیگر هم با بیشتر مردم امید بستن به پوشیدن ماسک.

“این هنوز فقط 50-50 است.” “اما من باید شاهد یک تغییر در عمل در اینجا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات