طی 12 روز یازدهم به طور خلاصه در ملاقات با کامبوج استبدادی رهبر Hun Sen اما در غیر این صورت باقی ماند به دور از دوربین ها و حتی خود را به عنوان کشور مواجه شده ترین آن فشار بحران بهداشت عمومی از سال 2002 شیوع سارس.

یازدهم در سمت چپ آن به دیگر حزب کمونیست مقامات برای آرام کردن نگرانی رمان coronavirus یا جشن خستگی ناپذیر کارکنان پزشکی. آن را برتر لی کچیانگ که به جای رهبری به کروناویروس کانون ووهان برای دیدار با مقامات و کارگران وجود دارد.

در خود را با دقت دقیق پخش و انتشار رسانه دولتی این رسانه ها به دنبال به تصویر کشیدن یازدهم به عنوان مرد در حال اجرا بحران پاسخ از پشت صحنه.

اما نسبی خود شرایطی نمی تواند دور بماند.

برخی آن را مشکوک مجبور شد با شایعات بی اساس در گردش است که Xi سرنگون شده بود و یا دچار سکته مغزی.

دیگران استدلال می کنند این یک تصمیم استراتژیک است. با اجتناب از توجه عمومی, Xi ممکن است به دنبال اردک مسئولیت پکن پاسخ به بحران و به دور از اشتباهات منطقه ای حزب کمونیست رهبری در ووهان.

“کسی را به صورت مداوم گسترش coronavirus و او ممکن است بخواهید به آن شخص” بروس دیکسون چین کارشناس و رئیس گروه علوم سیاسی در دانشگاه جورج واشنگتن در مصاحبه ای گفت: هفته گذشته است.

اما نگه داشتن مشخصات پایین دیگر ممکن است یک گزینه قابل دوام برای یازدهم به عنوان غیاب او تا به سوخت حدس و گمان و به عنوان نظارت عمومی است به طور فزاینده تبدیل شده به دور از کادرهای محلی’ نقایص و نسبت به بیشتر سیستمیک شکایت بیش از حزب حاکم کمونیست در پکن.

تحت Xi رهبری حزب کار کرده است برای گسترش یک سیستم است که با توجه به آن منتقدان پاداش وفاداری و تحریم های حامل خبر بد. به عنوان یک نتیجه از آن را تشویق می کند مقامات محلی به نوبه خود چشم به مشکلاتی که در نظر گرفته نمی شود یک اولویت فوری برای حزب کمونیست برخی از منتقدان می گویند.

نا امیدی که با رویکرد افزایش به یک سطح جدید در هفته گذشته پس از مرگ ووهان دکتر لی Wenliang که تسلیم به کوروناویروس. Li شد در میان برای اولین بار به منظور بالا بردن زنگ بیش از این ویروس جدید در اواخر ماه دسامبر — در زمانی که مقامات هنوز هم ممکن است شده اند قادر به مهار آن گسترش یافته است.

به جای هشدار به همکاران خود در پکن ووهان مقامات بازداشت و سکوت Li.

مرگ او باعث کوتاه, چینی, کمپین آنلاین در هفته گذشته تحت هشتگ #WeWantFreedomOfSpeech کارگردانی در برابر آنچه که بسیاری به عنوان یک تلاش مقامات برای سرپوش گذاشتن بر بحران از طریق اواسط ژانویه و سرکوب هشدار.

بازرسان حذف بسیاری از آنلاین شکایات اما مقامات اعلام کرد رسیدگی به Li مرگ است.

معلوم بود که آیا Xi ظاهر دوشنبه متصل شد به گسترش نشانه هایی از سرخوردگی در میان برخی از شهروندان چینی اما رئیس جمهور پیام روشن بود: اعتماد حزب کمونیست با مقابله با شیوع.

به گفته تلویزیون دولتی یازدهم اذعان کرد که این وضعیت همچنان جدی است. اما او افزود که رهبری چین را بیشتر اقدامات برای جلوگیری از گسترش ویروس و جلوگیری از اخراج های دسته جمعی به عنوان یک نتیجه از اقتصادی خرید اینترنتی.

چین گفت که غلبه بر ویروس.

آنا Fifield در فوژو, چین, کمک به این گزارش.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im