مریلند اریک آیالا قرار می دهد در کنار مبارزات در مسیر کشف ریتم

مریلند دستیار مربی DeAndre Haynes صحبت کرد و سپس به اتاق.

“آیا تا به حال از خود سوال در حال حاضر” Haynes گفت. “من مرد EA اومد ضربه دو threes برای ما است.”

بازیکنان را تشویق می کردند اما آیالا قطع کرد: “من می خواهم برای تشکر از تمام خانواده. چرا که همه خانواده با من گیر کرده. خانواده به من اعتماد به نفس.”

قبل از جاده پیروزی که تحت فشار قرار دادند مریلند بالای ده رده بندی قبل از آیالا آمار دو سه اشاره گر پایین کشش همراه با برجسته-حلقه-ارزش معکوس لیآپ که انرژی روی نیمکت این دانشجوی سال دوم گارد تلاش کرده بود برای هفته ها. آیالا که شات 40.6 درصد از سه نقطه محدوده به عنوان یک دانشجوی سال اول بود و در عین حال برای پیدا کردن همان شیار در این فصل است. قبل از دستیابی به موفقیت خود در برابر ایلینوی, Ayala نمی نمره دو رقمی 11 مستقیم بازی.

در طول نه بازی دراز آغاز Jan. 4 آیالا تنها آمار 18.2 درصد از تلاش های قابل توجهی اسلاید. برخی از تیم ها را انتخاب و به گارد آیالا. او گذشت تا باز به نظر می رسد. این مشکل به اوج خود رسید Feb. 4 برابر راتگرز که آیالا به پایان رسید با هیچ امتیاز و از دست رفته تمام شش شوت او تلاش.

“در اینجا معامله: من هیجان زده با تیراندازی به سمت راست در حال حاضر ؟ کاملا” مربی علامت Turgeon گفت: از آیالا پس از تیم خود را ضرب و شتم شوالیه اسکارلت. اما Turgeon سپس اذعان کرد که چگونه دانشجوی سال دوم ثبت چهار کمک و شش ریباند در حالی که بازی دفاع جامد. “او به ما چیزی.”

پس از آن بازی آیالا جرأت بازگشت به دادگاه داخل خالی Xfinity, مرکز تیراندازی بارها و بارها با دستیار مربی مت بردی در کنار او ایستاده.

چند روز بعد Terrapins رهبری به Champaign, بیمار., برای رقابت در برابر دیگر بالا ردیف کنفرانس دشمن. او را نمی بسیاری از عکس در تمرین روز قبل از بازی هم تیمی های خود او را تشویق به حفظ تیراندازی به هر حال.

آیالا و سپس به ثمر رساند و 12 امتیاز در یک عملکرد برجسته توسط دو اواخر سه اشاره گر. مریلند بسیج از یک فقیر شروع به هل دادن پیش از مبارزه با Illini پس از حاصل کار دو تیم. اما وقتی ایلینوی رفت و برگشت به عرض یک آیالا زدم سه با 8:25 به رفتن. چند دقیقه بعد او به یکی دیگر گسترش مریلند منجر به شش.

“من شخصا فقط چوب آن را” آیالا گفت: پس از 75-66 برنده شوید. “من می دانم که عکس ها در حال رفتن به سقوط. اما داشتن آنها را در باور من و القای اعتماد به نفس است که من می خواستم به آن را برای آنها بیش از حد. به همین دلیل آن را مانند ” خدا را شکر من این کار را برای تیم من است.'”

او به دنبال آن است که bounce-back نمایش با یک فصل-16 امتیاز سهشنبه در برابر نبراسکا, این بار ضربه زدن 4 از 8 تلاش از پشت قوس. او تنها تر ساخته شده سه اشاره گر در یک بازی یک بار در طول کالج حرفه ای (پنج برابر مارشال فصل گذشته).

آیالا را در زمان بازی هرگز منحرف حتی زمانی که او غرق در تلاطم رکود خود را. او به طور متوسط است 27.8 دقیقه در هر بازی او را آغاز کرده است هر یک از ژان. 14 وقتی Turgeon, تعویض نقش او که دانشجوی سال دوم گارد هارون Wiggins. Turgeon گفت: آیالا کلی بازی پیشرفت کرده است در ماه گذشته است. در گذشته شش بازی ها, همه برنده, او بالغ بر 25 کمک و تنها هفت گردش.

“این است که یک دیوانه سال برای اریک” Turgeon گفت. “این از عدم تلاش. تلاش خود را فوق العاده است. او coachability بزرگ بوده است. او را از طریق بسیاری بوده است.”

دانشجوی سال دوم Jalen اسمیت به یاد Turgeon گفتن آیالا اگر او نبود را باز سه, او خواهد آمد, بیرون از بازی. به طوری که با دستور آیالا نگه داشته تیراندازی عمدتا بدون موفقیت های زیادی تا زمانی که این دو بازی.

آیالا نام خود را در برابر ایلینوی تسکین. برای اولین بار در بیش از حد طولانی آیالا شبیه او دانشجوی سال اول خود کسی که شگفت زده مریلند کارکنان با توانایی به ثمر رساند. آیالا ویژگی های پیشرفت خود را به هیچ چیز بیش از زمان فوق العاده در ورزشگاه اما اعتماد به نفسی که به دست آورده از یک جامد تفرج به سرعت منجر به یکی دیگر.

آیالا در حال حاضر نشان داد که این اطمینان را کشیده تا برای نهایی خود را سه نقطه اقدام علیه Illinois. با حدود شش دقیقه به رفتن آیالا بهره مند از یک خوش شانس رول که در سمت چپ دوم خندان.

“او گرفتار نشده شکستن” Turgeon, گفت, فکر بازگشت به این شات.

اما این بار توپ در نهایت منعکس راه خود را.

جزئیات بیشتر در کالج بسکتبال:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>