مریلند بسکتبال زنان standout تیلور Mikesell برای ورود به انتقال پورتال

“پس از فکر زیاد, نماز و توجه من احساس می کنم آن است که در بهترین منافع برای ورود به انتقال پورتال و کشف گزینه های دیگر در این زمان” Mikesell گفت: در یک پست در Instagram. “من می خواهم به می گویند با تشکر از شما به من مربیان و اساتید و TerpNation برای حمایت از من در هر مرحله از راه. بیشتر از همه من می خواهم بگویم با تشکر از شما به هم تیمی های من برای تبدیل شدن به خواهر من برای زندگی است.”

Mikesell که اغلب به کار گرفته گارد نقطه وظایف Terps ساخته شده یک نام برای خود به عنوان یک دانشجوی سال اول به عنوان یکی از بهترین های دوربرد بورس در ده. در 2018-19 فصل ساخته شده بیشتر از سه اشاره گر از هر Terp در یک فصل به مرد یا زن با 95 در 34 بازی و رای دادند و بزرگ ده سال اول از سال است.

به عنوان یک دانشجوی سال دوم او کمک کرد تا لنگر مریلند جرم به عنوان Terps پایان فصل با 17 برنده است. Mikesell به طور متوسط 11.2 امتیاز و 42.5 درصد از او سه سال دوم.

“ما واقعا قدردانی تیلور کار سخت در او دو سال” مربی برندا Frese در بیانیه ای گفت به واشنگتن پست. “تیلور باعث شد تا بسیاری از برنده در اینجا در مریلند و او بخشی از دو ده مسابقات بزرگ. ما آرزو می کنم او چیزی جز موفقیت سفر خود را ادامه می دهد.”

او خروج برگ مریلند با نه بازیکن در این فهرست پس از Terps اضافه شده یک جفت از نقل و انتقالات چهارشنبه. می سی سی پی امور خارجه انتقال چوپان Bibby و فارغ التحصیل دانشگاه هاروارد انتقال کتی Benzan خواهد بود همکاران اما مریلند خواهد بود به شدت بی تجربه رفتن به فصل بعدی. گارد Channise لوئیس است که تنها چهار سال بازیکن چپ در فهرست. هر کس دیگری را وارد کنید بعد از سقوط پس از بازی فقط برای یک سال.

Austin 6-5 دوم مرکز چهارشنبه اعلام کرد که او می خواهد بازی در می سی سی پی در فصل آینده که در آن سابق مریلند دستیار Shay رابینسون در زمان دستیار مربی در هفته گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de