وجود دارد به سادگی نمی های زیادی برای سر مربی به عنوان 13th رتبه مریلند زنان تیم بسکتبال جلا غالب 79-50 برنده بیش از راتگرز که نگاه آسان است. مریلند (20-4, 11-2 بزرگ ده) led کل بازی در یک عملکرد مربیان در بر داشت سخت به nitpick.

“گاهی اوقات شما اجرا از طریق وزوز دیدم” گفت: C. ویویان Stringer در حال حاضر در 25 فصل helming راتگرز. “آن را به عنوان ساده به عنوان آن است.”

به خوبی گذشته “گرد کردن به صورت” بخشی از فصل Terps شده اند برش از طریق همه اما چند را انتخاب کنید از مخالفان خود را با سهولت برای یک ماه. روز یکشنبه مهم نبود که اسکارلت شوالیه (17-6, 7-5) — مقام پنجم در ده بزرگ — بهترین نمره دفاع در لیگ; مریلند تا به حال چهار گلزنان در دو چهره به ثمر رساند و دقیقا چگونه آن را می خواستم با کسب 25 امتیاز در انتقال. Arella Guirantes دوم-بهترین گلزن در ده بزرگ که به طور متوسط 19.6 امتیاز در هر بازی در ورود یکشنبه به سختی ساخته شده یک دندانه در Terps’ دفاع با 15 امتیاز. یکشنبه بود راتگرز’ کمترین نمره بازی در کنفرانس بازی.

آن مریلند نهمین پیروزی متوالی است که تضمین Terps موفق به کسب حداقل 20 بازی در هر فصل برای 16 سال است.

“بهتر است سوال این است که چه نمی کند آنها را” نوازنده گفت: وقتی پرسیده شد که چه مریلند را برای به چالش کشیدن تیم خود را.

برای شروع Terps نمی اتلاف وقت هر خسته کننده راتگرز در دفاع. مریلند مجبور چهار گردش و تا به حال مسدود شده در سه دقیقه اول این بازی را به یک 7-0 منجر قبل از اسکارلت شوالیه رو در هیئت مدیره. از آنجا دیکته سرعت بازی و کنترل تابلوهای نگاه ساده: این Terps led 25-17 در پایان سه ماهه اول فشرده راتگرز در دفاع و حتی بیشتر در دوم به نگه داشتن آنها را به نه امتیاز و مشغول به کار راه خود را به 29 نقطه سرب در اواخر سه ماهه چهارم. بازی هرگز گره خورده است.

چارلز led با یک بازی-16 امتیاز و هشت ریباند. دانشجوی سال اول گارد اشلی Owusu تا به حال 14 امتیاز و نه کمک به یک گردش مالی. ارشد استفانی جونز به حال 14 امتیاز و دانشجوی سال دوم شکیرا Austin اضافه شده 12.

“او مجموعه ای از تن برای ما این ماه گذشته و ما نمی تواند آن را انجام دهد بدون رهبری” Frese گفت: چارلز.

Guirantes یکی از گلزنان دو در دو و ارقام; گارد Tekia ماک تا به حال 13 امتیاز و یک تیم بالا هفت ریباند بازی تمام 40 دقیقه یکشنبه. راتگرز’ 18 گردش همسان 18 خود را ساخته شده در زمینه اهداف به عنوان مریلند در عین حال بار دیگر نشان داد که چگونه این تیم رشد کرده است از یک لرزان شروع فصل.

این Terps outrebounded راتگرز 41-31 و نمایش داده می شود بهبود توانایی به منظور جلب خطا را ساخت 25 از 29 از موسسه خیریه خط خطی. آنها شات 6 برای 19 از سه نقطه خط.

اما به عنوان Terps به نوبه خود به پنج بازی در برابر No. 20, آیووا, خود را یکی مانده به آخر صفحه اصلی بازی Frese متمرکز شده است در پایان ماه فوریه با دقیق نوع قوی بازی آنها نشان داد یکشنبه. این Hawkeyes شد آخرین تیم به ضرب و شتم مریلند در Jan. 9 و یک پیروزی در پنج شنبه خواهد کراوات دو بالای ده رده بندی با پنج بازی به بازی قبل از شروع کنفرانس مسابقات در ماه مارس است.

Frese گفت: روز یکشنبه برنده شد “یک بازی بی عیب و نقص,” اما, مناطق وجود دارد به سفت. او با اشاره به تیم هشت در نیمه دوم گردش (12 به طور کلی) و لحظه ها در سه ماهه چهارم جایی که آنها ساخته شده گناه کبیره از کاهش تا حتی زمانی که بازی تمام شد اما قرار دارد.

“ما همیشه در تلاش برای تنظیم نوار بالاتر” Frese گفت. “یک لحظه وجود دارد در سه ماهه چهارم که در آن ما نا امید شد ما در بازی — آن را 6-5 که در سه ماهه و ما تا به حال نوع قرار داده می شکند … اما من دوست داشتم پاسخ. این که چگونه ما می خواهم به بازی. به دنبال نه در بیاد برنده شدن در هر سه ماهه مانند ما امروز و مسلط بازی. فقط بهتر شدن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات