Bibby بومی استرالیا ممکن است از سود NCAA آرامش بخش و انتقال آن قوانین به دلیل رمان coronavirus بیماری همه گیر. NCAA Division من شورا گزارش رای در ماه آینده در یک زمان چشم پوشی است که خواهد عطا کند و انتقالات فوری واجد شرایط بودن برای 2020-21 فصل است.

اگر Bibby می کند به بازی بلافاصله به او می دهد و Terps خود را در نقطه سوم رو به جلو در یک تیم که در حال حرکت است و بیشتر و بیشتر به سمت positionless بسکتبال. مریلند با استفاده از طول آن در محیط به نفع خود بهره برداری در جرم و جدید در سوئیچ-سنگین طرح دفاعی این فصل است.

6-پا-1, Bibby کمک کرده و منجر ایالتی می سی سی پی به یک 27-6 ضبط و دوم-پایان محل در ثانیه این گذشته فصل قبل مربی ویک شافر چپ the Bulldogs تگزاس. Bibby رهبری این تیم با 38 threes آغاز شده اما دو بازی و به طور متوسط 7.5 امتیاز و 5.2 پرتاب ریباند.

او یک ذخیره در 2017-18 Bulldogs تیم که از دست این قهرمانی ملی بازی به نوتردام.

“چوپان دیگر برنده ثابت شده است که به یک تن از حیطه به برنامه ما” Frese گفت. “تجربه خود را در ثانیه و در سطح بین المللی خواهد بود ارزشمند برای ما تیم جوان. در 6-1 چوپان است که یک بازیکن همه کاره است که می تواند در داخل و خارج. او می تواند شلیک سه و خواهد بود یکی دیگر از قوی rebounder برای ما است.”

Benzan تقویت در حال حاضر جامد گارد موقعیت است که ویژگی های دانشجوی سال دوم تیلور Mikesell تیم تنهاست تمام وقت استارت بازگشت در سال آینده و دانشجوی سال اول گارد نقطه اشلی Owusu.

فارغ التحصیل انتقال آید به مریلند پس از بازی به صورت هاروارد از سال 2017 تا 2019 قبل از نشستن در طول این فصل است. 5-6 گارد از ماساچوست Benzan led زرشکی با 14.3 امتیاز و 34.7 دقیقه در هر بازی در 2018-19 فصل است.

“کتی برنده ثابت و دارای تمام ویژگی های رهبری شما می خواهید خود را در تیم” Frese گفت. “او به ارمغان خواهد آورد مقدار زیادی از تجربه و بلوغ به تیم ما خواهد بود قادر به بازی بلافاصله به عنوان یک فارغ التحصیل انتقال. او بسیار متنوع در مجموعه ای از مهارت های با توانایی خود را به دست کشیدن پایین باز سه و او می تواند استفاده از او بسکتبال, ضریب هوشی برای ایجاد یک بازی برای هم تیمی های او می تواند دوباره بجای اول برگشتن و رسیدن به خط پرتاب آزاد.”

Bibby و Benzan پیوستن به فرشته ریس شماره 2 استخدام در کشور با توجه به ESPN به عنوان تازه واردان به کالج پارک در این فصل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات