مریلند با استفاده از زنان بزرگ در سه ماهه سوم اجرا به بازگشت به ده عنوان بازی

INDIANAPOLIS — تفاوت Kaila چارلز استفانی جونز و بلر واتسون را برای مریلند هرگز روشن تر از آن بود که در نیمه دوم شنبه شب برابر ایندیانا در مرحله نیمه نهایی از ده دوره از مسابقات است. ارشد سه نفر همه اما برداشت بازی با گلو بیش از دو نهایی چهارم تبدیل یک مسابقه به یک 66-51 پیروزی که فرستاده Terrapins به ششم خود را مستقیما بزرگ ده final.

بالا-کشت Terps (27-4) خود را در نبرد با روروک مخصوص بچه ها کوچک را از طریق 20 دقیقه چسبیده به چهار نقطه از سرب تنفس در بانکداران Life Fieldhouse. مریلند نشده بود از دست داد پس Jan. 12 یک پیروزی بود که به 15 بازی توسط tipoff اما اجرا در معرض خطر بود در شروع سه ماهه سوم.

مریلند بود اجرا در دفاع اما نه به اندازه کافی تیز به نگه داشتن آن دو تا از بهترین مدافعان از ناپاک مشکل است. این Terps بودند به ثمر رساند اما خود جرم نگاه clunky و بیشتر effortful از حد معمول. آنها به سادگی به نظر نمی آید مانند اکتان بالا و ماشین آلات آنها در پایان فصل به طور منظم.

آن را در زمان چارلز جونز و واتسون را برای برگزاری این بازی قرار داده و تیم را در دوره. سه قرار دادن ستون فقرات در مریلند دفاع, برگزاری hoosiers (24-8) فقط به نه امتیاز در سه ماهه سوم به عنوان Terps رفت و در 17-0 اجرا برای به دست گرفتن کنترل و ضرب و شتم ایندیانا برای بار سوم.

دانشجوی سال اول بال الماس میلر رهبری Terps با 15 امتیاز و همکلاسی اشلی Owusu تا به حال 14, اما واتسون و جونز دفاع پس از حاصل کار دو تیم که حل و فصل Terps. چارلز گل نه از او 11 امتیاز در سه ماهه سوم.

با هم سه سالمندان 15 به ثمر رساند از مریلند 22 امتیاز در این دوره است.

“سه ماهه سوم سالمندان ما واقعا پا تا” Terps مربی برندا Frese گفت. “. . . شما نگاه کنید در فصل [بازی] نوع نشان دهنده چگونه ما شده ایم تمام فصل طولانی است. اشلی [Owusu] در نیمه اول من فکر کردم ساخته شده برخی از نقش فوق العاده ای برای ما سالمندان در سوم و پس از آن, چگونه خاص بود الماس در چهارم ؟

[مریلند شش بازیکن دریافت بزرگ ده افتخارات از جمله دانشجوی سال اول از سال اشلی Owusu]

برگزاری 28-24 منجر شود در خارج از حاصل کار دو تیم ایندیانا محور علی Patberg (16 امتیاز) به ثمر رساند اولین امتیاز از نیم پیرایش حاشیه به دو. این امر می تواند بیش از شش دقیقه از زمان بازی قبل از روروک مخصوص بچه ها کوچک خواهد نمره دوباره پس از چارلز برداشت چهار ریباند به ثمر رساند و شش امتیاز به عنوان مریلند در زمان بیش از.

“هنگامی که ما وارد اتاق قفل مربی ب او واقعا به چالش کشیده ما برای دریافت بر روی تخته بیشتر” جونز گفت. “من که شخصا از پایین کم است.”

جونز به ثمر رساند نه امتیاز اما تیم او-12 ریباند منعکس شده در پایین پست که تمدید مریلند اموال و تسهیل این نوع از جنبش Terps می خواستم. ایندیانا مدافعان شروع به گرفتن از دست, پشت مریلند برش و تلاش ساخت تا ذهن خود را بین امنیت راننده و حمایت کردن برای کمک به هم تیمی در دفاع.

جنبش باز کردن آسان سطل برای چارلز. با راحت 50-33 سرب به عنوان سه ماهه چهارم میلر و Owusu شد رایگان برای رفتن به محل کار. دانشجویان سال اول همراه برای 14 امتیاز در 10 دقیقه آخر.

“در نتیجهی رفتم پایین وجود دارد و به آنها گفت: سالمندان ما در تلاش بودند کمی در آن زمان آنها و شاید آنها باید به آنهایی که به مرحله و درخشش” Frese گفت. “برای آنها گاهی اوقات آن را فقط با داشتن مجوز به گام و انجام آن است . . . آنها را به یکی دیگر از ابعاد خود را ورزشکاری با نفوذ.”

پیروزی نبود دقیقا چه مریلند می خواستم شنبه — Frese برجسته 15 گردش در مقایسه با 12 کمک به عنوان بسیاری خودنمایی کمبود — اما متعادل تلاش به چارلز جونز و واتسون فرصتی برای انتقام ضرر و زیان در ده فینال مسابقات هر یک از دو فصل گذشته.

واتسون گفت: داشتن دو بازی زیر کمربند خود را حتی درهم و برهم آنهایی که کمک خواهد کرد که Terps ذهن-مجموعه عنوان به روز یکشنبه عنوان بازی.

“ما می دانیم که ما نیاز به پانچ اول و پانچ اغلب” واتسون گفت.

“من بسیار هیجان زده هستم برای رسیدن به قهرمانی” چارلز اضافه شده است. “من شده است وجود دارد و چهار سال در یک ردیف و من از دست این دو سال گذشته. من واقعا می خواهید برای دریافت وجود دارد و نتیجه ای متفاوت در این سال است.”

جزئیات بیشتر در کالج بسکتبال: این کا مسابقات حرکت به خانه جدید خود در جنوب شرقی سی آنتونی کوان جونیور یکی از شانس بیشتری برای رهبری مریلند به مارس شکوه ویرجینیا افزایش طول می کشد یک گام با پیروزی لویی ارشد روز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de