مریلند زنان پشت در بالای ده بزرگ پس از ضرب و شتم ایالتی اوهایو برای مسابقات قهرمانی

INDIANAPOLIS — پس از پولک منتشر شد و sparklers به ضرب گلوله کشته شدند در بانکداران Life Fieldhouse یکشنبه شب آن استفانی جونز بلر واتسون و یک شیشه چشم Kaila چارلز بودند که در وسط یک مریلند hugfest در مرکز دادگاه.

سالمندان وارد روز یکشنبه قهرمانی رقابت با یکی Big Ten tournament عنوان زیر کمربند خود را به دست آورد هنگامی که آنها نظامیان و آنها را ترک آرنا با دو تا نام خود را پس از شکست ششم-کشت اوهایو دولت 82-65. بالا-کشت مریلند برنده چهارم آن ده بزرگ مسابقات قهرمانی پس از پیوستن به این کنفرانس در 2014-15 در مد ساده با استفاده از عمق آن و دفاع از آن به پایمال کردن Buckeyes.

برای سالمندان خود را 17th متوالی برنده شد مثل یک مرهم تسکین دهنده زخم ها از سال 2018 و 2019 عنوان بازی است که در آن مریلند از دست داد به ایالتی اوهایو و آیووا بود.

اما برای Terps گسترده تر تیم برای اولین بار Big Ten tournament عنوان پس 2017 — سال گذشته مربی برندا Frese تا به حال ثبات در گارد نقطه و عمق را به بازی در اطراف با قبل از یک تعداد انگشت شماری از بازیکنان منتقل می شود که بهار و ممکن است به معنی چیزی بزرگتر از انتقام. این Terps عمق و تجربه در بالای فهرست و نوظهور تعهد به دفاع و یکشنبه را به عنوان مدارک ارائه شده آنها بهتر ساخته شده برای postseason این سال است.

[مریلند مردان کسب سهم از ده عنوان با 83-70 برنده بیش از میشیگان]

این Terps بازی خود را حداقل پیچیده فینال مسابقات پس از Brionna جونز به ثمر 27 امتیاز به حمل مریلند گذشته پوردو در سال 2017. دفاع از خود لگد در طول سه ماهه دوم یکشنبه و ایالتی اوهایو بود و نه موتور و نه بدن به نگه دارید تا با Terps’ کادر توهین آمیز و تهدید.

مریلند (28-4) led با نه امتیاز در حاصل کار دو تیم برگزار شد و در آن سرب مانند یک گیره گرفتن از وجود دارد.

استفانی جونز به دنبال خواهر خود را قدم به قدم و رهبری Terps با 18 امتیاز و 10 پرتاب ریباند. دانشجوی سال اول گارد نقطه اشلی Owusu نشان داد یک فصل را به ارزش از رشد با 17 امتیاز و یک بازی-بالا 11 کمک حمل حرکت از یک عملکرد فوق العاده در نیمه نهایی برابر ایندیانا است.

با بازی اما به تخت قرار داده و کمتر از دو دقیقه به سمت چپ Frese او اجازه اول — Owusu الماس میلر و ایمان Masonius — تاریخ دوم تیلور Mikesell و ارشد انتقال سارا Vujacic به پایان بازی با سر اشاره کردن به Terps آینده.

Mikesell تا به حال 12 امتیاز. دانشجوی سال دوم به جلو شکیرا Austin اضافه شده 14 امتیاز و هشت ریباند.

ایالتی اوهایو (21-12) از طریق به جلو Dorka Juhasz زود حرکت توپ کارآمد در اطراف محیط تا زمانی که آن را می تواند پیدا کردن خود را در زیر سبد و یا در گوشه سمت چپ برای یک اشاره گر است که او ضربه دو بار در سه ماهه اول. 6-پا-4 سال دوم خود را به ثمر رساند 10 از بازی-بالا 20 امتیاز در 10 دقیقه اول کمک به ارنج زدن Buckeyes جلوتر 22-20 قبل از مریلند محکم دفاع از آن در سه ماهه دوم و جونز و Owusu ترکیب به سر می برد.

[آنتونی کوان جونیور و علامت Turgeon, butted سر تمام راه را به یک ده بزرگ عنوان]

جونز بود که او به طور منظم و مداوم خود و شات کامل 5 برای 5 قبل از حاصل کار دو تیم به چرخش در بی عیب و نقص اما عملکرد انجام نگرفته. اما Owusu ساخته شده تماشاگران نشستن و توجه داشته باشید, تغذیه, خاموش دفاعی متوقف می شود به نمره در انتقال و دندانه دار کردن تا هفت امتیاز در سه ماهه دوم به عنوان مریلند در زمان 44-35 منجر به حاصل کار دو تیم.

این Terps برگزار ثابت در طول سه ماهه سوم و دو تن از آنها وخیم بهنگام سه اشاره گر از واتسون — که 11 امتیاز بیشتر از او به ثمر رساند تا پس از یک Jan. 26 پیروزی غربی — به اسکواش باقی مانده جرقه از زندگی ایالتی اوهایو نشان داد پس از حاصل کار دو تیم.

این Buckeyes تا به حال برنده سه بازی در سه روز برای رسیدن به فینال مسابقات اعزام پلاک 11 دانه مینه سوتا در دور دوم قبل از درآمد خود بزرگترین پیروزی این فصل ناراحت کننده شماره 3 دانه آیووا در یک چهارم نهایی جمعه. یک نقطه نهایی مورد نیاز یک تنگ, 66-60 پیروزی در نیمه نهایی در برابر میشیگان در روز شنبه و میدوی را از طریق سه ماهه سوم سه شنبه ایالتی اوهایو بازیکنان شانه های همسو با نكرديم.

ادامه مطلب: دوک جاستین رابینسون را بدست آورده ‘رودی’ مقایسه از مایک شیشفسکی این کا مسابقات حرکت به خانه جدید خود در جنوب شرقی سی فاینستاین: New Mexico State basketball فصل می تواند یک داستان از شانس دوم