مریلند QB Tyrrell Pigrome اعلام انتقال به غرب کنتاکی

Pigrome بود و لحظات به یاد ماندنی در مریلند در حال اجرا برای یک بازی برنده زمین نشستن کامل هواپیما در دو وقت اضافه برابر مرکزی فلوریدا در سال 2016 و در آینده یک بازی کوتاه از ناراحتی پیروزی در برابر ایالتی اوهایو در سال 2018 اما او هرگز در بر داشت موفقیت پایدار.

پس از ظاهر شدن در 11 بازی و شروع یک بار به عنوان یک درست دانشجوی سال اول Pigrome به دست آورده مریلند شروع کار به عنوان یک دانشجوی سال دوم در سال 2017, اما پاره خود را در لیگ قهرمانان آسیا در نیمه دوم باز فصل و از دست رفته بقیه فصل.

Pigrome به عنوان پشتیبان پشت Kasim هیل در سال 2018 در حال حرکت به عقب به شروع نقش تنها پس از هیل پاره خود را در لیگ قهرمانان آسیا در 10 بازی این فصل است.

پس از مربی مایکل Locksley در زمان بیش از برنامه در ماه دسامبر 2018, Josh Jackson در انتقال از Virginia Tech و شد مریلند استارت. تپه منتقل تنسی و Pigrome آغاز شده و سه بازی در حالی که جکسون در برخورد با آسیب مچ پا.

جکسون که یک فصل از واجد شرایط بودن و افزایش اشتباه اول لنس لژاندر همچنان در فهرست. این Terps اعلام کرد علاوه بر این از آلاباما انتقال Taulia Tagovailoa روز جمعه اما دوم خواهد شد نیاز به یک چشم پوشی از NCAA به واجد شرایط برای بازی در فصل آینده.

Western Kentucky, که در کنفرانس, ایالات متحده آمریکا به پایان رسید 9-4 فصل گذشته زیر سال اول مربی تایسون Helton. آن را از دست داده اولیه آن شروع کارفرمایی Ty طبقه که گذشت برای 2,567 متری و 14 touchdowns با هفت interceptions در فصل نهایی واجد شرایط بودن. استیون دانکن به Hilltoppers’ شماره 2 کارفرمایی در سال گذشته منتقل شده به ترلتن دولت در هفته گذشته.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>