مریلند رسید گذشته Illini پس از یک کلید دفاعی تنظیم تبدیل اوایل سوراخ به یک 75-66 پیروزی. شماره 9 Terps (19-4, 9-3 بزرگ ده) آمد از 14 پایین غلبه بر دو رقم کسری بودجه را به نفع خود برای پنجمین بار.

“ما فقط اعتماد به نفس و نورد” گارد اریک آیالا گفت. “همه چیز با کلیک راست در حال حاضر. … ما به نوعی وجود دارد و آن را تنها طبیعی است.”

پنج بازیکن گل در دو رقم برای مریلند رهبری آنتونی کوان 20 امتیاز از جمله سه اشاره گر با 2:34 بروید که به مریلند نه نقطه کوسن. که نقطه Illini (16-7, 8-4) در نهایت در حال اجرا از پاسخ.

کوان که نیز تا به حال هفت پاس گل و چهار ریباند به حال کاملی از هم تیمی های ارائه کمک است. داریل Morsell 15 به ثمر رساند نقاط Jalen اسمیت تا به حال 11 امتیاز و 11 پرتاب ریباند برای ششمین مستقیم دو دو و هارون Wiggins اضافه شده 10 امتیاز. آیالا که برگزار شد بدون گل سه روز پیش در برابر راتگرز تا به حال 12 در یک bounce-back عملکرد برای سال دوم.

“وجود دارد هیچ تیم خوبی است که بازیکنان است که گام به ویژه در زمان نیاز به ویژه در یک محیط مانند ایلینوی” کوان گفت.

این Terrapins خود را حفر یک سوراخ عمیق در اوایل قبل از آنها تغییر به یک منطقه دفاع با ترکیب کامل-دادگاه مطبوعات و تغییر مسیر بازی. این Terps هنوز ازمایش کرده با دو چهره زمانی که آنها ساخته شده دفاعی را تغییر دهید و در عین حال آنها رفت و به حاصل کار دو تیم پایین فقط 42-40.

“ما به نوعی از دست داده و خودمان را برای یک کمی” مربی علامت Turgeon گفت. “منطقه تغییر آن برای ما است. ما دوباره در این بازی است. ما شروع به ایجاد برخی از عکس به ما اعتماد به نفس و پس از آن ما قادر به بازی دفاع در نیمه دوم راه ما بازی دفاع — بازی بازی man-to-man, قفل, گارد. بچه ها قفل شده است.”

مریلند دفاع باقی مانده محکم بسته شده پس از وقفه برگزاری Illini بدون هدف زمینه برای هشت دقیقه به شروع نیم. زمان ایلینویز’ آندرس Feliz ساخته شده لیآپ با 11:58 باقی مانده مریلند ساخته شده 53-46 منجر شود. اما یک 8-0 اجرا برای ایلینوی قطع مریلند منجر به یک با 8:44 قبل از آیالا و Morsell پاسخ به موقع و سه اشاره گر.

زمانی که این تیم در ماه دسامبر Terps غلبه 15-نقطه کسری بودجه در نیمه دوم به پیروزی 59-58 در Xfinity مرکز. کوان ضربه به تساوی سه-اشاره گر با 21 ثانیه به سمت چپ و سپس قاطع رایگان پرتاب هنگامی که Illinois خراب با دو ثانیه باقی مانده است. در روز جمعه مسابقه برگشت با Illini پرید جلو با سهولت و Terps بسیج دوباره.

“ما فقط احساس مانند ما شده است و از طریق آن شده است از طریق بسیاری در فصل” کوان گفت. “اما ما پایین بوده است زیادی. ما فقط باید به گزاف گویی و این چیزی است که ما امشب به خصوص در نیمه اول.”

ایلینوی به ثمر رساند 29 امتیاز در 10 دقیقه اول در حالی که معمولا جامد مریلند دفاع نمی توانستم متوقف می شود. مریلند مربیان برداشت دو ویژگی های خطا را در اوایل بازی — اولین زمانی که علامت Turgeon شد کبود پس از کوان نامیده می شد برای یک اتهام و دوم با یک ناپاک نامیده می شود بر روی نیمکت در حدود چهار دقیقه بعد.

پس از اوایل مبارزات Turgeon تصمیم به شروع به فشار دادن و دفاع در یک منطقه در 8:35 علامت در نیمه اول. این Illini “خود را از دست داده ریتم” Turgeon گفت. ایلینوی بلافاصله تبدیل به توپ بیش با تشکر مریلند فشار و Terps به طور ناگهانی شروع وادار میزبان خود را به نتواند. Wiggins ساخته شده سه اشاره گر در نیمه اول زنگ پیرایش بازدیدکنندگان کسری به دو. در طول نیمه اول Turgeon, یاد گروه خود از کسری بودجه دور از غیر قابل عبور. آیالا گفت: هم تیمی های خود احساس راحتی در آن شرایط.

“من فکر نمی کنم ما لرزاند هنگامی که ما دریافت پایین” آیالا گفت.

Donta اسکات گل 11 امتیاز در گذشته خود چهار بازی در ترکیب بود و هفت امتیاز در طول چهار دقیقه کشش کمک به سوخت مریلند در نیمه اول صعود است. کوان به ثمر رساند 13 امتیاز در نیمه اول 4-برای-5 تیر اندازی. اسمیت تا به حال آرام باز 20 دقیقه به ثمر رساند و تنها دو امتیاز در سه عکس. اما او در بر داشت خود را در فرم در نیمه دوم زمانی که اسمیت و دیگران را متهم به آینده.

این بازی تا به حال تمام نشانه از این Terrapins تیم — آهسته شروع این تجمع مهم دفاعی متوقف می شود و کلاچ تیراندازی. مریلند بازیکنان کلیدی ساخته شده معنی دار سهم و به عنوان شده است در مورد به طوری که اغلب از طریق 23 بازی آنها نمی وحشت در چهره یک دو رقمی کسری. این بار در جاده پیروزی چپ Terps نگاه کردن در بقیه بزرگ ده.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im