مریلند نیست پنهان از اعتیاد به مواد مخدره ورود به Michigan State مرحله نهایی مسابقات

اما در حال حاضر با این تیم دیدار دوباره شنبه هیاهو در کالج پارک اجتناب ناپذیر است. عنوان انشعابات و ملی توجه چسبیده به این بازی. ESPN “College GameDay” در شهر فیلمبرداری آن در روز شنبه نشان می دهد از Xfinity مرکز که صبح امروز, فقط به عنوان آن را در برسلین مرکز قبل از مریلند به ضرب و شتم اسپارتها در فوریه. 15. اتوبوس ها و تجهیزات تولید در حال حاضر فراگیر عرصه است. و این شرط برای شماره 9 Terrapins بالاترین آنها شده اند تمام فصل.

با پیروزی در برابر شماره 24 میشیگان ایالت مریلند خواهد پرچ حداقل یک سهم از ده فصل به طور منظم ، این Terps برنده نشده یک کنفرانس عنوان از سال 2010 و هرگز انجام می شود بنابراین در طول Turgeon نه سال تصدی.

برنده شدن در یک ده بزرگ عنوان سرخی به ذهن “فقط کمی” دانشجوی سال دوم گارد اریک آیالا گفت. “اما آن را پایمال کند به من. آن را پایمال کند هم تیمی های من. … است که [به عنوان] آن تاریخی خواهد بود. این امر می تواند ما برای اولین بار مربی Turge در اینجا از ما نقل مکان کرد به ده. من خوشحال برای مربی Turgeon, به دریافت آن است.”

مریلند (23-5, 13-4 بزرگ ده) تا به حال تنها در اختیار داشتن مقام اول در ده رده بندی پس از آن ضرب و شتم ایلینوی در جاده Feb. 7. بنابراین توجه است که جدید نیست. شنبه به سادگی می تواند لحظه ای مریلند در نهایت امنیت بالای آن نقطه.

این Terps سه فصل به طور منظم بازی های باقی مانده: در برابر ایالت میشیگان در راتگرز و پشت در خانه برابر میشیگان. برنده شدن در یک بازی را تضمین کند یک سهم از این عنوان است. برنده دو خواهد اطمینان از Terps شماره 1 دانه در ماه آینده در کنفرانس مسابقات است.

“ما همه از آن آگاه چه خبر” Turgeon گفت. “و ما از آن آگاه شده است از آنجایی که ما تا به حال سرب در لیگ به دلیل آن را فقط تبدیل به یک معامله بزرگ است. … اما بچه های ما انجام داده اند یک کار باور نکردنی فقط قفل به کاری که در دست.”

دانشجوی سال دوم هارون Wiggins اعتراف کرد که این فرصت را به نفع خود عنوان “معامله بزرگ” و اضافه کرد “شما با دیدن شور و هیجان در اطراف کالج پارک که به این بازی اما ما باید مطمئن شوید که ما آمده متمرکز برای بازی آماده است.”

تحت Turgeon, برنامه هرگز موفق به کسب یک عنوان و یا ساخته شده از آن گذشته شیرین 16 در مسابقات NCAA. انتظارات برای گروه لادن با بازگشت استعداد رشد در سراسر offseason. با مریلند پس از برنده 10 از 11 بازی گذشته خود با “GameDay” خدمه از تحلیلگران ستایش Terps’ بالقوه است.

“آیا مریلند باید از این فرصت به نفع خود [به عنوان ملی] در این سال ؟ کاملا” گفت: Jay Bilas یک تحلیلگر برای ESPN. “مریلند به عنوان خوب به عنوان کسی و می توانید کاملا به آتلانتا و برنده یک بار آنها وجود دارد.”

ESPN سفر pregame نشان نداده بازدید کالج پارک از فصل اول خود را در سال 2005. آن هم تنها در بار دوم آن را برجسته مردانه مسابقه برگشت در همان فصل اما بازی روز شنبه است که تمام مواد تشکیل دهنده است که آن را شایسته چنین رفتاری است.

اما Turgeon گفت: “GameDay” تجربه به مراتب بیشتری برای این برنامه به عنوان یک کل و فن پایه نسبت به این تیم و کارکنان آن است. Turgeon خواهد شد و حضور در این رویداد و گفت: بازیکنان خود را “نشان می دهد تا به صورت کمی است.” اما تمرکز باقی می ماند در این بازی حتی اگر Terps نمی تواند به طور کامل فرار از آن را مانند آنها در شرق و لانسینگ, میشیگان.

بیش از برنده شدن در لیگ عنوان Terps فرصتی برای رفت و برگشت اسپارتها یک پرچمدار بزرگ ده بسکتبال و شنبه را matchup خواهد شد از ویژگی های نخبگان جنگ فردی: اسمیت رو خاویر Tillman Sr. در اطراف لبه همراه با نمایشگاه بین آنتونی کوان جونیور و Cassius وینستون دو بسکتبال کالج در بهترین نقطه پاسداران است.

مریلند هرگز درست رقیب در ده. Penn State, نزدیک ترین مدرسه از لحاظ جغرافیایی است که در حدود 200 مایل دور. به علاوه این Nittany Lions طور متوسط تنها 6.6 کنفرانس برنده در پنج فصل پس از Terps پیوست بزرگ ده قبل از صعودی به سمت بالا از لیگ برتر این فصل است.

Michigan State آن سالانه جفت از ترکیب هیرو مقابل میشیگان و مریلند مبارزه را به هر صورت ظاهر از رقابت با یک تیم بر اساس خیلی دور. اما تحت مربی تام Izzo, the Spartans همواره ثابت می شود در میان این لیگ بهترین تیم پس از رقابت با — ضرب و شتم — Michigan State خواهد بود خوش آمدید توسعه است.

این Terps در زمان یک گام مهم در این جهت در این فصل شکست اسپارتها در برسلین مرکز برای اولین بار از دسامبر 2014. کوان اواخر heroics شده مریلند به نفع خود نگه داشته و این تیم در مسیر خود به سوی یک کنفرانس عنوان شده است. جاده پیروزی به عنوان یک اعتماد به نفس-تقویت کننده آیالا گفت: به عنوان تیم سر به مسابقه برگشت. اما در حال حاضر یک عنوان آویزان در مقابل Terps. و انرژی را غرق دادگاه با پایه فن آماده برای جشن در بازی پایان اگر لحظه ای که برای آنها باید منتظر سرانجام می رسد.

“ما می دانستیم که این می تواند یک فصل بزرگ برای ما” آیالا گفت. “هر کس تا به حال انتظارات بالا برای ما و در حال حاضر ما نسبت به پایان گرفتن آماده برای postseason. این برق در حال حاضر. همه را هیجان زده و من فکر می کنم پتانسیل است و در نهایت نشان دادن است.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im