مریلند گارد Serrel اسمیت جونیور اعلام کرد انتقال به شرق تنسی دولت

6-پا-4 گارد تیراندازی از سن پترزبورگ, Fla., اسمیت در 61 بازی برای Terps اما هرگز نقش بزرگی. به عنوان یک دانشجوی سال دوم این فصل اسمیت بازی های برگزار شده 7.6 دقیقه در هر بازی و 1.5 امتیاز. او با بازی بیش از 10 دقیقه در تنها 10 بازی در طول 2019-20 کمپین هنگام مریلند موفق به کسب یک سهم از ده فصل به طور منظم ،

اسمیت زمان بازی کاهش یافته است و پس از او به طور متوسط حدود 12 دقیقه در هر بازی به عنوان یک دانشجوی سال اول. حکیم هارت افزایش دانشجوی سال دوم, بازی های برگزار شده پیش از اسمیت برای کشش در اواخر فصل.

حتی اگر مریلند هنوز سه باز تحصیلی نقاط در فهرست نمودار عمق شلوغ است روی بال است. با تاسیس returners هارون ویگینز و داریل Morsell و همچنین هارت هنوز هم بخشی از تیم اسمیت نیست باید یک مسیر روشن قابل توجهی نسبت به زمان بازی.

اسمیت یکی از سه مریلند بازیکنان که در سمت چپ برنامه این offseason. به جلو Ricky Lindo جونیور انتقال به جورج واشنگتن با دو فصل واجد شرایط باقی مانده و رو به جلو جاشوا Tomaic خواهد بازی خود را در فصل نهایی در سن دیگو دولت است. هر سه بازی صرفهجویی در فصل گذشته اما Lindo شده است می تواند آماده برای یک نقش بزرگتر به عنوان یک تازه وارد.

این Terrapins اضافه دو نقل و انتقالات — 6-9 رو به جلو Galin اسمیت از آلاباما و 6-8 جلو Jairus همیلتون از کالج بوستون. اسمیت فارغ التحصیل انتقال که فورا می توانید بازی را در حالی که همیلتون باید دریافت چشم پوشی شود واجد شرایط در فصل آینده. هر دو اسمیت و همیلتون کمک خواهد کرد که پر کردن جای خالی سمت چپ توسط خروج از Lindo Tomaic و مهمترین Jalen اسمیت که مدرسه را ترک زود اعلام برای NBA پیش نویس است.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات