مریلند مربیان نگه داشته و در حاشیه در طول coronavirus گرد هم می آیند برای یک درایو خون

Tillman شنیده می شود که خون در بانک ها نگران بودند در مورد منابع در حال اجرا پایین است. که کاشته یک ایده در ذهن او داد و او را به یک هدف تعقیب و گریز در طول زمان هنگامی که ورزش محور اهداف وجود ندارد. این طرح آغاز شد که در اوایل هفته قرنطینه در نهایت به ثمر شنبه در DeMatha پارکینگ.

Tillman و دستیار مربی بیس بال مت Swope سازماندهی آنچه آنها به نام Terps ایالات خون درایو. مریلند, مربیان, ورزشکاران, فارغ التحصیلان و دوستان حدودا در داخل و خارج از پارکینگ است که چند مایل دورتر از محوطه دانشگاه. آنها پا در داخل واحد های تلفن همراه در یک زمان دو و 15 دقیقه بعد یک جفت جدید در زمان جای خود را. درایو به پایان رسید و با 36 موفق, کمک های مالی است که با توجه به اهداکنندگان خون, استخدام هماهنگ کننده کمک کرد که با مریلند رویداد می تواند کمک به صرفه جویی بیش از 100 زندگی می کند.

“I don’t love سوزن. من فکر نمی کنم کسی ندارد” Tillman گفت. “اما آن را مانند, ‘همه حق است اگر این چیزی است که می توانید به کمک من حاضر به رفتن چوب یک سوزن در بازوی من فقط برای کمک به وضعیت’ دلیل این که شما نوع از احساس درماندگی است.”

این رویداد شد مراسم از انواع با دیگران از مریلند ورزشی وزارت انداختن در تمام طول روز. معمولا آنها را هر یک از دیگر به طور منظم های فضاهای داخل تیم اول دانشگاه یا دانشکده یا عبور از مسیرهای سراسر دیگر امکانات ورزشی. اما از اواسط ماه مارس آنها تا به حال تنها متصل عملا از طریق زوم.

با Tillman و Swope رهبری تلاش چوگان سرپهن مردان و بیس بال برنامه های لنگر فهرستی از شرکت کنندگان است. پارچ علامت Diluia امضا و غارت Vaughn, سر مربی بیس بال پیوست او در آن زمان حافظه. سابق مردان بازیکن چوگان سرپهن نیک Brozowski و نیک Manis شرکت کردند. DeMaurice اسمیت مدیر اجرایی لیگ ملی فوتبال, بازیکنان, انجمن کمک کرد با این رویداد و حضور با پسرش الکس که نقش در مریلند تیم لاکراس.

وب از داوطلبان کشیده به سایر رشته های ورزشی و ادارات. Women’s lacrosse مربی کتی ریس زنان مربی تنیس کتی Dougherty و مردان گلف مربی Jason Rodenhaver همه صورت گرفت. Tillman و Swope ماند از 9 صبح تا 3 بعد از ظهر در حالی که دیگران وارد خود برنامه ریزی شکافها در طول روز است. برخی از شرکت کنندگان با هم گره خورده را از طریق ورزش به شوخی به رقابت با یک دیگر در مورد چه مدت آن را در زمان آنها را به عقب نشینی یک پاینت خون.

“که همه ما در حال تلاش برای انجام دهید: دیدن برخی از مردم, کمک به دیگران” Tillman گفت. “و به نظر من این ساده است اما به عنوان لذت بخش به عنوان آن را می توانید دریافت کنید.”

Swope است که به طور فعال درگیر با Kids v Cancer, یک سازمان غیر انتفاعی که باعث سرطان کودکان تحقیق. مادر خود را به مالتيپل ميلوما و خواهر خود را کشته از همان سرطان خون. مریلند تیم بیس بال شرکت در مربوط اعانه. در پاییز گذشته Swope شد نام یکی از کودکان تومور مغزی بنیاد افتتاحیه Baseball Vs. سرطان سفیران.

زمانی که Tillman اول به ذکر است که بیمارستان بودند نیاز به خون Swope گفت: مادر شنیده بود از همان اخبار است. دو مربیان مشغول به کار با هم به سوی یک طرح. Swope فارغ التحصیل از DeMatha در سال 1998 پس از او به امن مدرسه پارکینگ به عنوان یک پایه برای دستگاه های تلفن همراه است.

شنبه رویداد صورت گرفت; تنها یک فرد خارج, اتوبوس, رنگ پریده-مواجه شده و نیاز به آب آلبالو و یخ بسته. اهدا کنندگان خون باید صبر 56 روز قبل از آنها می تواند دوباره اما Tillman و Swope در حال حاضر امید به برنامه دیگر رانندگی کنید.

“راه های بیشتر ما می توانید به آموزش مردم در مورد نحوه کمک و یا راه برای انجام این فوق العاده است برای همه” Swope گفت: “از آنجا که من فکر می کنم همه نوع خارش به زوم کردن و انجام کاری برای کمک به مردم است.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات