زنگ اخبار معنابخش یک شات-ساعت تخلف نگه داشته صدایی دوشنبه شب و در انتهای دیگر از دادگاه عکس سه نقطه نگه داشته در حال سقوط است. بی امان با سرعت از این بازی و این تیم در خانه را خفقان اندازه نژند بازدید کنندگان است.

وجود دارد هیچ چیز میشیگان دولت می تواند انجام دهد در این صورت از شماره 13 مریلند در Xfinity مرکز. نه با دفاع برداشته از یک کتاب درسی و دانشجوی سال اول با گارد اشلی Owusu برخورد به سمت سبد خرید بازی پس از بازی. این Terrapins به دنبال چه چیزی تبدیل شده است فرمول برد — دفاع اولین جرم بعد از آن — به ضرب و شتم اسپارتها, 94-53 برای هفتمین پیروزی متوالی.

آن مریلند بزرگترین حاشیه پیروزی در برابر یک ده بزرگ حریف پس از آن نوشته شده 49-نقطه برنده بیش از ویسکانسین در فوریه. 15, 2017. این آخرین شواهد که مریلند به صاف شده آن بازی پس از یک ناهموار شروع فصل. مربی برندا Frese خواسته شده بود در مورد او تیم را بهبود تیراندازی سه نقطه از اواخر (از Terps شات 9 برای 13 از عمیق دوشنبه) و پاسخ او هر چند آن را در مورد محیط جرم دستگیر شده این تیم به عنوان یک کل.

“ما در حال شروع به احساس بهتر برای یک دیگر و بدیهی است که زمانی که شما می توانید به اشتراک گذاری این بازی بسکتبال, مثل ما, شما می توانید بشنوید که این ارتباط بیشتر است” Frese گفت. “. . . ما واقعا به چالش کشیدن به حق بازی در حمله و شما می توانید ببینید که چگونه آسان بازی می تواند برای ما هنگامی که ما در یک شیار.”

[Terps زنان بسکتبال بازی دفاع کردم که Texas Tech به NCAA men’s عنوان بازی]

Owusu led جرم با یک حرفه ای-بالا 22 امتیاز و هشت کمک کردن نیمکت درخشان درخشان در یک بازی که در آن وجود دارد ستایش به گسترش در سراسر.

از اول تا به حال غیر معمول شروع به شب. او در با بررسی بیش از هشت ساعت در سمت چپ در سه ماهه اول و برای کمتر از دو دقیقه قبل از scampering به سطل زباله می تواند در کنار دادگاه که در آن او انداخت. او به صرف یک بازی پشت نیمکت قبل از subbing پشت در و از آن پس در ایالت میشیگان به سختی می تواند او را متوقف کند. Owusu تغذیه دانشجوی سال دوم گارد نقطه تیلور Mikesell برای سه اشاره گر که لگد کردن یک 16-0 اجرا دقیقه بعد و مریلند هرگز trailed پس از آن.

یک بازی پس از Owusu به ثمر رساند فقط دو امتیاز در اوهایو دولت Frese گفت: دانشجوی سال اول بهتر بود در نگه داشتن سطح انرژی در دلسرد شدن حتی جمعه با وجود اوایل وقفه.

“برای او, شما می توانید انرژی خود را در هر دو به پایان می رسد از زمین” Frese گفت. “منظورم این است که او آن را می شود از پایان دفاعی. . . . توانایی خود را به فشار در حال گذار به تصویب, به نمره به جلو و او واقعا پویا گارد که در نوع خود از ما جدا هنگامی که او را برای بازی در بالاترین سطح است.”

اضافه دوم مرکز شکیرا آستین: “او فقط نگه داشتن اعتماد به نفس بالا. . . . که بهترین کاری که می توانید انجام دهید زمانی که شما در حال رفتن را از طریق آن به بالا و پایین بازی.”

در علاوه بر این به Owusu برک آوت بازی Mikesell تا به حال 21 امتیاز از جمله چهار سه-اشاره گر. ارشد گارد Kaila چارلز 17 امتیاز 11 آمد که در فینال دو دقیقه از سه ماهه اول. Austin اضافه شده 13 امتیاز و نه پرتاب ریباند.

اما روز دوشنبه توهین آمیز استاد کلاس شد و همه به این دلیل که Terps’ دفاع قرار داده و آنها را در موقعیت به نفع خود.

مریلند (18-4, 9-2 بزرگ ده) برگزار شد ایالتی میشیگان (11-11, 4-7) به 33 درصد عکسبرداری از میدان و مجاز فقط 20 رشته اهداف است. بسیار بزرگتر Terps برگزار شد ارشد گارد Taryn McCutcheon, the Spartans’ 5-پا-5 sparkplug بدون یک نقطه ترک دوم گارد نیا Clouden (17 امتیاز) به جرم حمل برای بخش عمده ای از این بازی.

دانشجوی سال دوم به جلو Kayla Belles تنها دیگر در ایالت میشیگان بازیکن برای رسیدن به دو چهره و هشت از 14 امتیاز در آمد سه ماهه چهارم زمانی که بازی در حال حاضر همه اما بیش از.

[با تشکر از جدید WNBA کار معامله کریستی Toliver دیگر یک مربی NBA $10 ، 000]

مریلند گرفته شده بود تنها چند دقیقه به حرارت بالا در سه ماهه اول. دفاع باقی مانده محکم هل دادن توپ از وسط زمین و وادار کردن ایالتی میشیگان برای حل و فصل بی دست و پا جامپر یا با عجله threes. بدون زمان زیادی برای اجرا به عقب و مجموعه دفاع از خود اسپارتها اجازه مریلند حمله با چنگال در یک انتقال جرم رهبری Owusu و چارلز که موجب تغییر 16-0 اجرا شود.

Mikesell تنظیم کردن خط با سه اشاره گر و Owusu به دنبال با یک بلوز. دیگر 11 امتیاز متعلق به چارلز و در بیش از چهار دقیقه Terps بود jacked خود منجر به 24-12 قبل از پیشرو 24-14 در پایان سه ماهه.

مریلند به حال یکی دیگر از بزرگ اجرا در اواخر سه ماهه دوم — این یکی 15-2 پشت سر هم بود که همچنین ضربه آغاز شده توسط سه از Mikesell — برای حمل یک 45-22 منجر به حاصل کار دو تیم.

سه اشاره گر از الماس میلر تحت فشار قرار دادند که منجر به 43 بزرگترین شکاف شب با 7:28 به بازی.

وقتی پرسید که چه کار می کرد به خوبی برای او در جرم Owusu اعتبار تیم خود را دفاع.

“فقط ما قادر به دریافت یک موضع و واقعا تمرکز در دفاع و همچنین به عنوان خوانده شده که در آن آنها در حال عبور از” Owusu گفت. “کمک می کند که ما در انتقال و فشار توپ.”

جزئیات بیشتر در کالج ورزشی: هم تیمی های پس از مدرسه در مریلند داریل Morsell و Jalen اسمیت بلند کردن هر یک از دیگر Va. تکنولوژی نیاز به یک پیروزی بزرگ برای افزایش NCAA امید شاخه های شاهد در از دست دادن به Fla. دولت فاینستاین: دانشگاه هاروارد بسکتبال کاپیتان بازگشت به امد و شد زیاد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im