مریلند بسکتبال را Ricky Lindo جونیور وارد NCAA انتقال پورتال

“من می خواهم برای تشکر از دانشگاه مریلند و مربی Turgeon برای همه چیز بیش از دو سال گذشته” لیندو در بیانیه ای گفت. “من تا به حال شانس به بخشی از برخی از لحظات شگفت انگیز است که من هرگز فراموش نخواهم کرد که از جمله برنده شدن در یک کنفرانس عنوان شده است. من سپاسگزار از مربیان و هم تیمی برای تمام حمایت خود را. پس از بحث های زیادی را با خانواده من, من تصمیم گرفته اند بهتر است به دنبال یک فرصت جدید به عنوان من همچنان کالج حرفه ای.”

6-پا-8 دانشجوی سال دوم از این منطقه به حال خود بهترین بازی فصل در برابر Fairfield, on Nov. 19. او به ثمر رساند حرفه ای-بالا 13 امتیاز و برداشت هفت ریباند فقط 10 روز پس از Turgeon بود benched او را برای فقیر زبان بدن در پیروزی در برابر, Rhode Island.

“گاهی اوقات هنگامی که دانشجویان سال اول تبدیل به رشته آنها فکر می کنم آنها نیاز به کسی دیگری” Turgeon گفت: در آن زمان. “و او فقط نیاز به ریکی. اگر او ریکی بقیه را به مراقبت از خود.”

پس از بازی برای ویلسون بالا Lindo وارد در مریلند در اواسط ماه اوت سال 2018 است. همکار اول اومدند این برنامه در اوایل تابستان کار کردن با هم و صرف 10 روز در ایتالیا با تیم. لیندو در ابتدا برنامه ریزی شده به صرف یک کارشناسی ارشد سال در یک دبستان مدرسه اما مریلند مورد نیاز frontcourt عمق و Turgeon ارائه شده لیندو یک بورس تحصیلی.

Lindo مشغول به کار راه خود را به هشت مرد چرخش به عنوان یک دانشجوی سال اول بازی تمام 34 بازی و به طور متوسط 12.3 دقیقه است. لیندو به نظر می رسید در ابتدا برای یک نقش بزرگتر در طول فصل دوم, اما به جای او بازی کمتر.

“من نمی توانم تشکر از ریکی به اندازه کافی برای تعهد خود را بیش از دو فصل گذشته و برای کمک به تیم ما برنده بزرگ ده قهرمانی در این سال” Turgeon, در بیانیه ای گفت. “ریکی عالی بود هم تیمی و همه چیز من تا کنون از او پرسید:. او یک فرد فوق العاده و من آرزو می کنم او و خانواده اش بهترین حرکت رو به جلو است.”

با Makhi و Makhel Mitchell خروج از برنامه در ماه دسامبر Terrapins’ frontcourt به طور قابل توجهی فاقد عمق است. تنها frontcourt بازیکنان هنوز هم در این فهرست هستند اسمیت که می تواند برای NBA; Donta اسکات 6-7 سال اول استارت; Joshua Tomaic که بازی 4.4 دقیقه در هر بازی به عنوان یک تازه وارد; و چول Marial یک 7-2 دانشجوی سال اول که بازی نکنید پس از برخورد با صدمات مداوم در مدرسه بالا است.

مریلند ندارد به جلو در ورودی آن دانشجوی سال اول کلاس اما Terps هنوز هم می تواند اضافه کردن یک فارغ التحصیل با انتقال فوری واجد شرایط بودن.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de