این Terrapins در حال حاضر از دست دوم به جلو Ricky Lindo جونیور این offseason. لیندو که بازی در Wilson بالا در این منطقه به تازگی به خود اختصاص تصمیم خود را برای انتقال به جورج واشنگتن است. مریلند standout به جلو Jalen اسمیت اعلام کرد برای NBA پیش نویس ترک افزایش دانشجوی سال دوم چول Marial است که تنها بازیکن در این فهرست که می توانید موقعیت مرکز. Marial 7-پا-2 بازیکن است که تا به حال عمل جراحی برای ترمیم شکستگی استرس در هر دو پا در پاییز گذشته تنها در 13 بازی به عنوان یک دانشجوی سال اول و به طور متوسط 5.0 دقیقه است.

در طول Tomaic را اشتباه اول فصل او 8.8 دقیقه در هر بازی و در زمان 31 عکس, اما هر دو این اعداد کاهش یافته در دو فصل. اما فصل گذشته Turgeon توصیف Tomaic به عنوان یک بازیکن او مورد اعتماد و ستایش اخلاق کار خود را.

“من می دانم که جاش همیشه رفتن به انجام کار درست” Turgeon گفت: در آن زمان. “اگر من فقط نیاز به کسی برای بیرون رفتن وجود دارد و اجرای بازی راست جعبه خارج شود و در نقطه سمت راست در دفاع از, من می دانم که جاش در حال رفتن به انجام این کار است.”

در طول مریلند 2019-20 کمپین زمانی که Terps به پایان رسید خود را کوتاه فصل با ده فصل به طور منظم عنوان Tomaic ساخته شده 8 از 11 زمینه اهداف و به ثمر رساند 18 امتیاز کل. حتی اگر او نمی باید نقش مهمی در فصل گذشته Tomaic شده اند ارزشمند گزینه داده مریلند frontcourt عمق نگرانی.

“جاش داده است برنامه های ما همه چیز را از ما خواسته اند برای بیش از چهار سال گذشته” Turgeon, در بیانیه ای گفت. “او شده است و فوق العاده هم تیمی و مربی ما در اتاق قفل است. من درک می کنم و از تمایل خود به دنبال بیشتر زمان بازی و فرصت های دیگر. درب باز می ماند در مریلند باید او تصمیم به بازگشت.”

مریلند امضا 6-پا-8 رو به جلو Jairus همیلتون انتقال از کالج بوستون این offseason و Terps را در سال اول پاسداران مارکوس Dockery و Aquan هوشمند است. این Terps هنوز سه باز تحصیلی نقاط برای فصل آینده است.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقالات