مریلند بسکتبال را Jalen اسمیت را بدست آورده سوم-تیم آمریکایی افتخارات

اسمیت به طور متوسط 15.5 امتیاز 10.5 ریباند و 2.4 بلوک در هر بازی این فصل بود که برش های کوتاه با رمان coronavirus بیماری همه گیر. اسمیت کمک کرده و منجر به Terps به اولین کنفرانس عنوان از سال 2010. مریلند به اشتراک گذاشته از فصل به طور منظم تاج با ویسکانسین و میشیگان. این Terps شد پیش بینی شده برای به دست آوردن شماره 3 دانه در مسابقات NCAA قبل از NCAA لغو زمستان و بهار وقایع است.

در مریلند آخر در برابر میشیگان اسمیت به پایان رسید و با 18 امتیاز و 11 پرتاب ریباند, 21 خود از دو فصل است. 6-پا-10 بالتیمور بومی به ثمر رساند 20 یا بیشتر امتیاز چهار بار از جمله حرفه ای بالا 29 امتیاز در ایندیانا.

اسمیت توسعه یافته به یک مطلب فیزیکی بازیکن پس از او دانشجوی سال اول فصل و همسان در برابر برخی از بهترین مردان بزرگ در کشور است. او به پایان رسید و فصل دوم در این کنفرانس در ریباند در هر بازی و مسدود شدن عکس در هر بازی. این ماه اسمیت به دست آورده تیم اول همه بزرگ ده افتخارات و نامگذاری شد به این کنفرانس همه-دفاعی تیم است.

اسمیت را انتخاب کنید نه برای تست وکنترل آب پس از او دانشجوی سال اول فصل اما او ثابت به عنوان انتخاب در دور اول در سال 2020 است. مربی علامت Turgeon گفت: در یک کنفرانس تلفنی در این هفته بوده است که در آغاز بحث اسمیت آینده با او و یا خانواده خود را.

AP همه آمریکایی تیم

تیم اول: پرسش و پاسخ Toppin (Dayton), لوکا Garza (Iowa), Markus هوارد (مارکت), Myles پاول (Seton سالن) Payton پریچارد (اورگان)

دوم تیم: Devon Tauk (کانزاس), Udoka Azubuike (کانزاس), ملاکی فلین (San Diego State), Cassius وینستون (ایالت میشیگان) Vernon, Carey Jr. (دوک)

سوم تیم: Filip Petrusev (Gonzaga) اردن Nwora (لویی), Jared ساقی (Baylor), تره جونز (دوک), Jalen اسمیت (مریلند)

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>