مریلند تیم بسکتبال ابراز شوک و ناامیدی در NCAA tournament لغو

NCAA همچنین اعلام کرد لغو تمام باقی مانده زمستان و بهار گپ قهرمانی. ده بزرگ اعلام کرد: “همه کنفرانس و nonconference مسابقات از طریق پایان سال تحصیلی از جمله بهار ورزشی است که رقابت فراتر از سال تحصیلی” به معنی هر مریلند تیم بازی خواهد کرد تا زمانی که دوباره سقوط.

برای سالمندان مانند گارد نقطه آنتونی کوان جونیور این تصمیم به پایان رسید خود را به کالج و حرفه. برای تمام ورزشکاران لغو خرد خود را postseason امیدوار است.

“Woww,” دانشجوی سال دوم به جلو Jalen اسمیت در توئیتر نوشت: “این نمی تواند واقعی در همه.”

همانطور که از پنج شنبه صبح و بازیکنان فکر می کردند که سر به ایندیاناپولیس بعد از آن روز برای کنفرانس مسابقات و پس از آن بازی در مسابقات NCAA یک هفته بعد. مریلند زنان برندگان Big Ten tournament سه شنبه به دنبال این بودیم که به احتمال زیاد شماره 1 دانه قبل از NCAA را اعلام.

ده بزرگ لغو آن مسابقات در حدود 11:45 a. m. روز شنبه, درست قبل از روز تخته سنگ از بازی برنامه ریزی شده بود برای شروع در ظهر و تنها چند ساعت قبل از مریلند پرواز به ایندیاناپولیس که برنامه ریزی شده بود را به پرواز در 3:15 بعد از ظهر, مریلند, شماره 3 دانه در مسابقات را به بازی باز شب جمعه رو برنده پنج شنبه برنامه ریزی شده بازی بین شماره 6 Penn State و شماره 11 ایندیانا است.

“من درک و احترام این کنفرانس تصمیم به لغو این سال را به ده بزرگ مسابقات” مربی علامت Turgeon, در بیانیه ای گفت: قبل از اعلام از مسابقات NCAA را لغو. “سلامت و ایمنی ما دانشجو-ورزشکاران و کل برنامه میباشد. این یک وضعیت بی سابقه ای است که بسیار بزرگتر از توپ بسکتبال. من باقی می ماند و امیدوار است که قطعنامه خواهد داشت به ما ارائه دانشجو-ورزشکاران با فرصت خود را به صورت کامل فصل است.”

مریلند قرار بود برای تمرین در ظهر پنج شنبه. Turgeon گفت: بازیکنان در مورد Big Ten tournament لغو در اتاق قفل و این تیم را تمرین.

بزرگ ده کمیسر کوین وارن گفت: در ایندیاناپولیس که این کنفرانس نه تاج مسابقات قهرمان و مسابقات برگزار خواهد شد در تاریخ بعد.

“اگر من یک دانش آموز-ورزشکار من خواهد بود خشمگین اگر کسی آمد و گفت: “شما نمی توانید بازی را در یک بازی’ ” وارن گفت: در بزرگ ده شبکه. “این چیزی است که آنها را خاص می کند. و این چیزی است که من از آنها انتظار دارم این است که آنها می خواهند به بازی. که چه چیزی باعث رقابت این چیزی است که باعث می شود دو و میدانی بین دانشکده بسیار ویژه. اما در پایان روز, ما باید مسئولیت را به مطمئن شوید که ما کار درست را انجام دهد.”

مریلند بهار تمرین فوتبال برنامه ریزی شده بود برای شروع, مارس 24 اما تیم گفت: “همه شیوه های معلق تا اطلاع ثانوی.” کنفرانس گسترده لغو تنها به ذکر حوادث رقابتی نیست و شیوه های.

ده بزرگ اعلام کرد: “یک مهلت قانونی برای همه در و خارج از محوطه دانشگاه استخدام, فعالیت های برای آینده قابل پیش بینی.”

دانشگاه مریلند دانش آموزان در حال شکستن بهار در هفته آینده, اما کلاس ها نیز لغو شده است برای هفته بعد (مارس 23-27). تا آوریل 10, کلاس آنلاین خواهد بود.

این Terrapins بسکتبال مردان تیم به دست آورده و به اشتراک گذاری این کنفرانس عنوان یکشنبه با پیروزی میشیگان در فصل آخر. حتی اگر تماشاگران حاضر شده بود محروم از حضور ده بزرگ مسابقات بازی ها آغاز پنج شنبه, Maryland پدر و مادر در حال برنامه ریزی برای حضور در.

برخی از مریلند بازیکنان ابراز شوک مشابه در رسانه های اجتماعی با کنفرانس مسابقات را لغو. دیگران را همان یک بار مسابقات NCAA لغو شد. یک مریلند رسانه در دسترس بودن جلسه برنامه ریزی برای بعد از ظهر پنجشنبه لغو شد.

NCAA در ابتدا اعلام کرد بعد از ظهر چهارشنبه که مسابقات NCAA می توان بدون طرفداران بود که قبل از اطلاعیه از لغو شروع نورد یکهو. پس از یوتا جاز بازیکن رودی Gobert آزمایش مثبت برای coronavirus NBA به حالت تعلیق در آن فصل و لیگ های دیگر به دنبال کت و شلوار.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>