مریم تهمت زاده می گوید او استفاده می شود به احساس دلسوزی برای رئیس جمهور – اما احساس می کند که در حال حاضر ‘ممکن’

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

مریم تهمت خواهرزاده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آن را “غیر ممکن” را برای او به ترس و شفقت برای عموی او در این مرحله از ریاست جمهوری خود.

Ms مغلوب ساختن پیشی جستن است که نویسنده از “بیش از حد و هرگز به اندازه کافی: چگونه خانواده من ایجاد جهان خطرناک ترین مرد” یک کتاب در مورد تهمت خانواده و آقای ترامپ تربیت.

در مصاحبه با گاردینMs مغلوب ساختن پیشی جستن است پرسید که آیا او را دوست دارد او را عموی رئیس جمهور.

“نه من نمی,” او گفت:. “من استفاده می شود به احساس دلسوزی برای او. من واقعا انجام داد. اما این غیر ممکن شد و زمانی که من شروع به یادگیری در مورد کارهایی که او انجام داده بود و دیدن آنچه که او انجام شده است پس از 20 ژانویه 2017.”

Ms تهمت کتاب تا حد زیادی در مورد چگونگی جمهور از دوران کودکی خود را تشویق می شد به یک فریبکار و دروغگو است. آقای ترامپ پدر فرد مغلوب ساختن پیشی جستن به تصویر کشیده است به عنوان پدرسالار تبه کار از خانواده تنظیم فرزندان خود در شام به دستور شخصی اهمیت و درمان خنده به عنوان نشانه ای از ضعف است.

هر چند او رنگ Mr مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان چیزی از یک قربانی از پدرش به او گفت: رئیس جمهور سزاوار هیچ دلسوزی برای تربیت او.

“من به طور کامل درک داشتن همدردی و همدلی برای کودک که از شدت رنج می برند اما این بهانه ای برای رفتار خود را,” او گفت:. “او یک انسان بالغ بودن می داند که تفاوت بین درست و غلط, حتی اگر او فکر نمی کند که این قوانین به او اعمال می شود. او می داند آنچه که او انجام می دهند و یکی از دلایل ما در این موقعیت است چرا که او هرگز پاسخگو برای هر چیزی. بنابراین او گناهان تر فاحش در طول زمان و او نیاز برگزار می شود به حساب آورد.”

Ms مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور فعال مشغول به کار در برابر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر اعضای خانواده اش ، او کمک کرد که نیویورک تایمز در سال 2017, تحقیق که حفر شده به روش آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و خواهر و برادر خود را مورد استفاده برای طفره رفتن میلیون ها دلار در مالیات است.

در سال 2016 Ms تهمت رای برای هیلاری کلینتون برای ریاست جمهوری و او گفت که او را حمایت معاون رئیس جمهور جو بایدن در سال 2020 ما انتخابات است.

“من انجام خواهد داد آنچه من می توانم برای کمک به او را انتخاب کنید,” Ms مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

او گفت که آقای برگ برنده انتخابات خواهد بود “پایان آمریکا آزمایش” و مردم همچنان به حمایت عموی خود را برای چهار سال دیگر است “غیر قابل تصور است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de