Marwin گونزالس سابق Astros موقعیت بازیکن معذرت خواهی برای ثبت نام سرقت رسوایی

“من پشيمان برای همه چیز است که اتفاق افتاده است در سال 2017, برای هر چیزی که ما به عنوان یک گروه و بازیکنان بودند که تحت تاثیر قرار به طور مستقیم توسط ما انجام این کار,” او گفت. “به همین دلیل من بیشتر احساس پشیمانی و به همین دلیل من پشيمان هستم.”

گنزالز اولین سابق Astros موقعیت بازیکن برای رسیدگی به طرح, و او گفت: این غیر ممکن است بدانید که آیا Astros خواهد موفق به کسب اولین قهرمانی در تاریخ حق رای دادن بدون آن. سرخوردگی است swirled در طول ورزش از آنجا سابق Astros پارچ مایک Fiers نشان داد نشانه-سرقت در عملیات های ورزشی در ماه نوامبر. این طرح بنا به گزارش ها با نام مستعار “Codebreaker” و آن تکیه بر غیر قانونی مشغول فیلم برداری از نشانه های از شکارچی به پارچ. خرید اینترنتی led سه مدیران و مدیر کل از دست دادن شغل خود را به عنوان به خوبی به عنوان رسیدگی به اتهامات مشابه علیه Boston Red Sox که برنده سری جهانی در سال 2018 است.

پس از رسوایی شکست زمان Astros باید گفت تقریبا هیچ چیز. به همین دلیل بازیکنان سابق مانند گنزالز و دالاس Keuchel یک پارچ در حال حاضر با Chicago White Sox شده است در میان چند Astros-مجاور صدای به رسیدگی به موضوع است. Keuchel شخصا عذرخواهی به سابق White Sox پارچ دنی Farquhar بود که یکی از اولین در بیس بال به حدس و گمان آستروس بودند ،

“اولین و مهمترین من فکر می کنم عذر خواهی باید در جهت, اگر نه همه در تیم از خود” Keuchel به خبرنگاران گفت: در اواخر ماه ژانویه است. “این هرگز برای آنچه در آن ساخته شده است که در حال حاضر است.”

هنوز آیات موجب خشم و انزجار در سراسر بیس بال. برخی از بازیکنان — Cincinnati Reds پارچ ترور Bauer, Cleveland Indians پارچ مایک Clevinger لس آنجلس داجرز outfielder کودی Bellinger — lambasted آستروس. نرمتر-صحبت آنهایی که انتقاد از این اثر در کسانی که زندگی در حاشیه در لیگ. یکی از آنها پارچ مایک Bolsinger شکایت Astros برای تقلب در تفرج که شد “ناقوس مرگ” از کار خود را.

گنزالز خود را نشان می دهد که چگونه نشانه را سرقت می تواند به نفع یک بازیکن است. هم تیمی های telegraphed چه پارچ پرتاب خواهد با سطل زباله-قوطی در 147 از 776 زمین او را دیدم که فصل (18.9 درصد) بالاتر از کلی کل تیم (13.8) با توجه به اطلاعات جدولها توسط یک Astros فن. او نوشته شده حرفه ای-بالا توهین آمیز اعداد است که در سال حلاجی .303 با 23 خانه اجرا می شود و یک .907 بر-پایه-plus-ضربه زنی در صد. او نمی یافتند این اعداد و ارقام پس از.

زمان Astros حتی وقتی پرسیده شد که برای اظهار نظر باید demurred. Outfielder جاش Reddick, اولین Astros بازیکن در دسترس به خبرنگاران گفت: “آن نامطلوبمان برای همه درگیر است” و “زمانی که هر کس احساس می کند در زمان مناسب آن را دریافت مراقبت گرفته شده است.”

دو تیم بازیکنان ستاره الکس Bregman و جثه Altuve صحبت در این تیم زمستان فن جشنواره در هوستون و منحرف هر گونه سوال در مورد این حادثه. Altuve کاهش یافته است برای رسیدگی به این وضعیت و Bregman تکرار گونه از اولین بیانیه “کمیسر ساخته شده گزارش خود را تصمیم گیری و آستروس تصمیم خود را و من هیچ نظر بیشتر بر روی آن.”

واکنش به این عملکرد منجر Astros صاحب جیم جرثقیل به قول این تیم خواهد برگزاری یک کنفرانس خبری در بهار آموزش و “عذر خواهی برای چه اتفاق افتاده است آمرزش و حرکت رو به جلو است.”

آستروس’ مدیر سابق A. J. Hinch کار اخراج شدند در خرید اینترنتی صحبت در MLB Network و عذرخواهی برای نقش خود در رسوایی. او خودش را مسئول عدم توقف این طرح است.

بیشتر بازیکنان از سراسر لیگ انتظار می رود به اظهار نظر در مورد این رسوایی به زودی. بسیاری از کوزه و خشکشویی را گزارش سه شنبه یا چهارشنبه و اکثر بازیکنان موقعیت را توسط این آخر هفته.

“بازیکنان در سراسر لیگ هستند [علامت],” اتباع واشنگتن و نزدیک شان Doolittle توییتی. “اما ما به دنبال به جلو به شنیدن بیشتر از طرف های درگیر در بهار آموزش.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>