مارتین Shkreli: ‘توهم’ زندانی ‘داروسازی فرض’ را تکذیب کرد, آزادی از زندان برای پیدا کردن coronavirus درمان

یک قاضی با رد درخواست خوار دارویی اجرایی مارتین Shkreli در زندان ها و در میان coronavirus بیماری همه گیر.

Shkreli شناخته شده به عنوان “پارما Bro”, است که در خدمت به هفت سال زندان محکوم و پس از متهم شدن در سال 2017 برای دروغ گفتن به سرمایه گذاران در مورد عملکرد دو تامینی او در حال اجرا بود و همچنین فریب سرمایه گذاران در یک شرکت دارویی.

وکلای او استدلال کرده بود که اگر منتشر شده از پایین-زندان امنیتی در Allenwood پنسیلوانیا او خواهد بود در مورد به تحقیقات یک درمان برای coronavirus نیز آلوده کرده است که 1.4 میلیون آمریکایی کشته و بیش از 88,000.

با این حال ادعای اخراج شد مشروط مقامات به عنوان نوعی “توهم خود aggrandising رفتار” است که تا به حال منجر به محکومیت خود را.

ما منطقه قاضی Kiyo ماتسوموتو منتشر شد و نه-صفحه حکم انکار Shkreli درخواست به فرید گفت: 37 سال تا به حال موفق به نشان دادن فوق العاده و قانع کننده عوامل است که نیاز به آزادی.

بنیامین Brafman, Shkreli وکیل گفت: این تصمیم را “ناامید کننده اما نه غیر منتظره”.

در یک طرح پژوهشی ارسال شده آنلاین Shkreli گفت: صنعت داروسازی پاسخ به همه گیر شد “ناکافی” و به گفته محققان در هر شرکت دارویی “باید به کار قرار داده تا Covid-19 بیشتر است”.

او گفت پس زمینه “را به عنوان موفق دو بار biopharma کارآفرین خریداری شرکت های متعدد اختراع چندین داروی جدید نامزدها” او را یک دارایی با ارزش است.

قاضی با اشاره به نگرانی های آزادی مشروط و مقامات که Shkreli ادعا می کنند که او می تواند به توسعه درمان برای coronavirus است که “تا کنون فراموش بهترین های پزشکی و علمی ذهن در جهان در حال کار در سراسر ساعت” است که “توهم خود aggrandising رفتار”.

Shkreli اول بد نامی با خرید حقوق به مواد مخدر مورد استفاده در درمان عفونت رخ می دهد که در برخی از ایدز مالاریا و بیماران مبتلا به سرطان و افزایش قیمت از $13.50 به 750 دلار در هر قرص. او نیز شناخته شده است برای حمله به منتقدان در رسانه های اجتماعی و ارائه فضل به هر کسی که می تواند او را به یکی از هیلاری کلینتون موها.

تعدادی از مشخصات بالا زندانیان آزاد شده اند و با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس.

Hip-hop star Tekashi 6ix9ine بود که در خدمت دو سال برای باند های مرتبط با فعالیت منتشر شد به خانه حبس به عنوان پل Manafort دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مدیر کمپین بود که در خدمت هفت سال و نیم برای فرار از پرداخت مالیات و ثبت نشده لابی.

سابق هالیوود تولید Harvey Weinstein, داعش 23 سال برای رابطه جنسی, حملات گزارش شده در ماه مارس به قرارداد Covid-19 اگر چه خود را سخنگوی بعد گفت: مشتری دیگر هیچ نشانه.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>