Marks & Spencer متهم به بهره برداری از همه گیر با فروش دست sanitiser بطری برای £11.50

Marks & Spencer متهم شده است که بهره برداری از این بیماری همه گیر کوروناویروس با فروش بطری های از دست sanitiser برای بیش از دو برابر هزینه از رقبای خود.

تقاضا برای این محصول افزایش یافته به سرعت در طول coronavirus بحران به مردم تشویق شده اند به طور منظم خود را با دست بشویید یا با استفاده از دست sanitiser اگر آب و صابون در دسترس نیست.

در هفته های اخیر, Marks & Spencer شده است تبلیغات 500 میلی لیتر بطری Belux دست sanitiser در فروشگاه خود را برای £11.50 هزینه دو برابر معادل موجود در دیگر فروشندگان خیابان بالا مانند چکمه و Superdrug.

مارک 500 میلی لیتر بطری از دست sanitiser در حال حاضر می تواند خریداری شده از چکمه برای فقط £4.15 در حالی که Superdrug فروش 300 میلی لیتر از ژل دست برای £3.49.

هزینه این محصول شده است به نام “شرم آور” توسط مصرف کنندگان در توییتر با بسیاری از تماس در سوپر مارکت به تغییر قیمت گذاری خود را.

“دیدم این فروش در محلی M&S امروز. نمی توانستم باور قیمت: £11.50 برای یک بطری از دست sanitiser” نوشت: یک نفر در کنار یک عکس از محصول در خرده فروش قفسه.

“مرگ غم انگیز نباید سوء استفاده توسط M&S – در حال حاضر شارژ £11.50 برای یک بطری از دست sanitiser در طول Covid19 بحران” دیگر اضافه شده در حالی که یک سوم شخص نوشته است: “من انتظار این رفتار کمتر از شرکت های, اما فکر کردم بهتر از شما؟”

مارکس و اسپنسر است پس در پاسخ به انتقاد توضیح داد که آن را تا به حال در ابتدا قیمت این محصول در 15 پوند به اشتباه قبل از قیمت کاهش یافته بود.
“ما شده است فروش نام تجاری خود ما دست ژل برای £2 در هر 100 میلی لیتر برای بیش از دو سال” سخنگوی گفت: نگهبان.

“برای کمک به مشتریان ما در حالی که وجود تقاضای بالا ما به طور موقت معرفی محصولات به فروشگاه های ما – قیمتگذاری در £2.30 در هر 100 میلی لیتر.

“هنگامی که Belux معرفی شد ماه گذشته ما به فروش آن را در قیمت اشتباه برای یک زن و شوهر از ساعت و مشتریان را دوره برخوردار شده است به بازپرداخت تفاوت.”

در ماه مارس بوریس جانسون پیشنهاد دولت می تواند در قوانین جدید برای جلوگیری از شرکت ها از احتکار در طول بیماری همه گیر.

رقابت و بازارهای سازمان همچنین هشدار داد خرده فروشان و معامله گران آنها باید سعی کنید و “استفاده از مردم” نگران شیوع کروناویروس و گفت: آن را سخت اقدام به معنی هر کسی که در تلاش به باد قیمت می تواند جریمه تحت قوانین رقابت.

با وجود هشدار های بسیاری از این کشور در سوپر مارکت ها و سلامت خرده فروشان نام تجاری خود محصولات شده اند که دوباره فروخته شده در eBay به قیمت گزاف.

Lidl دست sanitisers که به طور معمول به فروش می رسد برای 49p در فروشگاه بودند ذکر شده توسط اشخاص ثالث تا حد £24.99 در حالی که Morrisons’ £2 دست sanitiser بود که به فروش می رسد برای £29.99 – یک 1,400 درصد افزایش دهد.

مستقل است تماس, Marks & Spencer, برای اظهار نظر ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>