مارک زوکربرگ در دفاع از تصمیم گیری در مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان Facebook کارمند نا آرامی رشد می کند

در پاسخ به ده ها تن از Facebook کارکنان در شرکت مجازی اعتصاب در روز دوشنبه و بسیاری از ابراز خشم در انجمن های داخلی و توییتر. حداقل دو نفر از کارکنان استعفا با توجه به پست ها و توییت و گفتگو با کارگران است.

“بحث باز و صادقانه همواره بخشی از Facebook فرهنگ” سخنگوی لیز بورژوایی در بیانیه ای گفت. “علامت گذاری به عنوان باز بود بحث با کارکنان به عنوان او به طور منظم در طول سال. او سپاسگزار برای بازخورد خود را.”

در طول تاون هال زوکربرگ نیست عقب نشینی از تصمیم خود را به نگه دارید تا پست با توجه به چندین کارکنان که گوش دادن شد اما کاهش یافته است به ارائه نام خود را برای ترس از عذاب.

حداقل پنج نفر روز جمعه در سراسر کشور تظاهرات آغاز شد که در این آخر هفته. هزار نفر بیشتر شده است اشک با گاز کشته و مجروح شدند.

Facebook سیاست می گوید حذف آن زبان است که با تحریک و یا تسهیل خشونت های جدی است.

زوکربرگ در دفاع از تصمیم خود که پست نمی تشکیل یک سیاست تخلف در شهرداری و او راه می رفت کارکنان از طریق تفسیرهای مختلف از مغلوب ساختن پیشی جستن زبان.

اما زوکربرگ گفت: او آغاز خواهد شد به بررسی شفافیت فرآیندهای اطراف چگونه قطعه از محتوا به تشدید به مدیران ارشد. او همچنین گفت که او خواهد بود به بررسی چگونگی شرکت دستگیره محتوا در اطراف دولت خشونت اشاره به رشد استفاده از زور در تظاهرات.

دو نفر از افرادی که حضور داشتند گفت که به نظر می رسید مانند یک جزئی امتیازی که به نظر نمی رسد برای دلجویی از بسیاری از عصبانی کارکنان برخی از آنها بارها و بارها اشاره در پرسش است که تعداد بسیار کمی از مردم سیاه و سفید بودند با حضور در سالن شهر.

تصمیم گیری در Facebook باعث شد که حداقل دو نفر از کارکنان به عموم استعفا دهد.

تیموتی Aveni یک مهندس نرم افزار با توجه به Facebook page گفت: در استعفا نامه ای که او نا امید شده بود در زوکربرگ رهبری است.

“مارک همیشه به ما گفت که او می رسم خط در سخنرانی که خواستار خشونت” Aveni نوشت. “او به ما نشان داد در روز جمعه که این یک دروغ بود. Facebook را حفظ خواهد کرد در حال حرکت goalposts هر بار مغلوب ساختن پیشی جستن پلیس, پیدا کردن بهانه ای پس از بهانه ای برای عمل به طور فزاینده ای خطرناک است و بس.”

توییتر تصمیم به پرچم دو از مغلوب ساختن پیشی جستن اشتباه توییتهایی هفته گذشته برای اولین بار درخواست رئیس جمهور برای ضربه زدن به پشت, با امضای یک دستور اجرایی که خواستار مهلت یک قانون کمک کرده است که سپر tech غول از مسئولیت مطالب ارسال شده در سایت های خود را.

در روز سه شنبه واشنگتن-بر اساس گروه حمایت مرکز دموکراسی و تکنولوژی است که پشتیبانی شده توسط Facebook, Google و توییتر واصل طرح دعوی در دادگاه ادعا اجرایی سفارش را تهدید به “محدود کردن و لرز قانون اساسی حفاظت گفتار” در سراسر وب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>