مارک رافالو: “هالیوود شده است, سفید supremacist برای 100 سال

Mارک Ruffalo عصبانی است. “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است دشمن عمومی شماره یک می گوید:” مردی که نقش هالک در Avengers, فیلم تکیه به جلو در صندلی خود را. “همه چیز را که می آید از دهان او دروغ است. این شخص ایستاده است و در این راه از هر چیزی مهم اتفاق می افتد در جهان تا آنجا که به تغییر آب و هوا نگران است. این f***ing وحشتناک و آن را نگه می دارد تا در شب. اکثر مردم نمی دانند چه آینده. کشورهای در حال ناجور در مورد سوریه آمدن چند هزار سوری. ما در حال نزدیک شدن به انقراض جمعی, مواد غذایی, سیستم های عدم صدها میلیون نفر از مردم آواره به دنبال مکان هایی که مهمان نواز هستند.” او مکث تنفس. “در کشور من نیمی از نظام سیاسی باور نمی [تغییرات] در علم است. من دعوت بقیه جهان به درگیر شدن در انتخابات آینده ما به این دلیل که سرنوشت جهان است در f***ing تعادل است. و شما می توانید چاپ آن است.”

فاقد محافظ کاراپاس که ستاره فیلم تمایل به ارمغان می آورد به مصاحبه – که ترکیبی از تمرین حکایات و لبخند بر لب سکوت – Ruffalo است به عنوان پرشور و سیاسی فکر او را به عنوان جذاب. در 52, او به نظر می رسد بزرگ است. لباس پوشیدن و در یک ترد پیراهن سفید مو tousled و فلفلی با او تر و تمیز و دباغی با یک نوع مچاله چهره تاریک و نافذ چشم که در یک بار نگران و unsuspicious. او نیست ،

ما در یک هتل در مرکز لندن به بحث در مورد خود عالی فیلم جدید Dark Waters. بر اساس نیویورک تایمز طولانی خواندن این داستان واقعی از شرکت های بزرگ دفاع وکیل-تبدیل-فعال محیط زیست رابرت Bilott و مبارزه خود را به افشای DuPont شرکت شیمیایی استفاده می شود که مواد سمی در تعدادی از محصولات خود را با وجود شناخت کامل و چه مضر بودند. رافالو یک فعال محیط زیست خود را نه تنها به عنوان ستاره Bilott اما همچنین تولید فیلم. “راب سفر واقعا جالب بود به من می گوید:” رافالو که استخدام fêted مولف Todd Haynes به عنوان مدیر. “این واقعیت که او یک جنایتکار دفاع وکیل برای یک شرکت شیمیایی. چه بود آن را مانند یک پسر بود در داخل آن فرهنگ شنا در برابر جریان? او می دانست که تمام ترفندهای که دفاع وکلای مدافع می دانم و او تا به حال زمان و بودجه و تخصص را به نفع خود.”

رافالو صرف مقدار زیادی از زمان با Bilott در تلاش برای درک آنچه باعث می شود او کنه. “راب بسیار احساسی از شخص خارج,” او توضیح می دهد. “او چیزی نیست که شما تصور کنید به عنوان یک قهرمان. هر فرد دیگری تلاش برای نجات جهان بسیار نفس; آنها گلهای آنها جذاب است. وجود دارد تقریبا هیچ نفس در او.”

به عنوان توسط رافالو Bilott گل نشسته است و خود effacing یک مبارز everyman با jutting لب پایین و پوسچر. این نوع از نقش Ruffalo برتری در. اگر چه او برای اولین بار ساخته شده نام خود را به عنوان یک شایان ستایش slacker در romcoms مانند 13 Going on 30 (2004) و Just Like Heaven (2005) او پس از تبدیل شدن به استاد از همدلی قادر به پوست کندن شخصیت را به فاش کردن یک زخمی آسیب پذیری. فکر می کنم از او به عنوان خسته و ژولیده کارآگاه قتل در دیوید فینچر را Zodiac (2007). یا محکوم المپیک کشتی گیر دیو شولتز در سال 2014 را Foxcatcher. و یا انقباض, تریر-مانند خبرنگار در برنده جایزه اسکار سر و صدا نور افکن (2015).

هنگامی که شما در نظر آنچه Ruffalo خود شده است از طریق این جای تعجب او را قادر به واژه plumb چنین احساسی اعماق. در حالی که فیلمبرداری 2001 در آخرین قلعهبازیگر شد مبتلا به تومور مغزی. آن را تبدیل به خوش خیم اما عمل به آن را حذف چپ یک طرف صورت فلج شده برای یک سال (او هنوز هم ناشنوا در گوش چپ او). سپس در دسامبر سال 2008 او رنج و غم انگیز از دست دادن او 39 ساله و برادر کوچکتر اسکات که شد کشته او در بورلی هیلز آپارتمان. قتل حل نشده باقی مانده است. “من نمی دانم آنچه من می خواهم بدون این تجربه می گوید:” Ruffalo. “چیزی شبیه به آن اتفاق می افتد و یا هر نوع فاجعه فقط باز جهان متفاوت… شما متوجه انسان خطاپذیر. من هم عمیق ناامنی. و بنابراین من نیست که برخی در مورد هر چیزی. هیچ یک از ما می دانیم که پایان داستان. همه ما در حال قدم زدن در اطراف با مقدار زیادی از عدم قطعیت و بنابراین شاید من را که عدم اطمینان به بخش بازی کنم. من به شدت آگاه است که آسیب پذیری ما به عنوان انسان است. و در پایان ما f***ing توست. هیچ کسی از اینجا زنده هیچ یک از مبارزه واقعی و درد و رنج.”

پس از او برادر مرگ Ruffalo تصمیم به یک تغییر نیاز بود. متولد در ویسکانسین به یک ایتالیایی-آمریکایی-طبقه کارگر و خانواده در سال 1967 Ruffalo نقل مکان کرده بود به عنوان یک مرد جوان به سن دیگو کالیفرنیا جایی که او surfed کردم و سنگسار قبل از پیوستن به استلا آدلر, درام, مدرسه ای در لس آنجلس است. در حال حاضر او در راه از هم جدا نماینده او و روزنامه نگار به فروش می رسد جای خود را در لا و نقل مکان به شمال ایالت نیویورک با همسرش, بازیگر, طلوع Coigney و سه فرزند جوان. “من فکر می کنم وجود دارد کمی غم رانده جنون در آنچه من” Ruffalo گفته ساندی تلگراف در سال 2011. “آنها می گویند شما قرار نیست به هر گونه تصمیم گیری های مهم در حالی که شما در حال عزادار اما من مخالف است.”

نه آنچه که شما تصور کنید به عنوان یک قهرمان: رافالو در ‘آب’ (تمرکز امکانات)

او می ایستد توسط کسانی که تصمیم گیری. “چیزی که واقعا هرگز به شما برگ,” او می گوید. “این همیشه وجود دارد. من خودم در حال جذب به مواد خاصی بر اساس آن روابط و قدرت است که ارتباط و از دست دادن. شما می دانید” او ادامه می دهد “وجود دارد یک هدیه در همه چیز غم انگیز اگر شما برای زنده ماندن آن است. شما از طریق رفتن نیست که بدون کسی که شما را به سمت چپ. آنها شما را ترک یک هدیه ای است که تنها عبور خود را می تواند به شما بدهد. این تنها فضل است که ما به عنوان انسان است که از طریق درد و رنج ما در واقع به دست آوردن چیزی است که نمی تواند به دست آمده هر راه دیگر.”

پس از او سمت چپ لا پشت سر او Ruffalo حرفه ای شروع به سرعت بخشیدن به. برای اولین بار او نامزد دریافت جایزه برای بهترین بازیگر نقش مکمل مرد جایزه اسکار خود را در بخش The Kids Are All Right, Lisa Cholodenko را به زیبایی عمل کرده و داستان لزبین, زن و شوهر, اسپرم اهدا کننده که پدر فرزندان خود را. پس از آن آمد Avengers (2012). اگر nod از آکادمی برافراشتند و او را به لیگ های بزرگ و سپس مارول حق رای دادن او را یک ستاره است. به عنوان بروس بنر/هالک او در حال حاضر به نظر می رسد در پنج Avengers, فیلم و با استفاده از قدرت خود را برای خوب است. شدید حامی برنی ساندرز او شده است به خصوص آواز می آید به سقط جنین. او همچنین با استفاده از نفوذ خود را به مبارزه با fracking و به آن 3 میلیون-قوی طومار دعوت از رهبران متعهد به انرژی های تجدید پذیر.

به تازگی بوریس جانسون بود که در خط مقدم و پس از او اختلاس هالک در یک مصاحبه گفته او را قطع “manacles” از اروپا است. “این madder هالک می شود قوی تر هالک می شود” گفت: نخست وزیر. رافالو پاسخ در توییتر: “بوریس جانسون فراموش کرد که هالک تنها مبارزه برای خوب از کل است. دیوانه و قوی نیز می تواند متراکم و مخرب است. هالک با این نسخهها کار بهترین زمانی که او در اتحاد با یک تیم و یک فاجعه هنگامی که او به تنهایی است.”

به عنوان یک مرد سفید پوست او احساس مسئولیت به صحبت در مورد کمبود زنان و مردم از رنگ در صنعت فیلم. “مثل خواکین فونیکس بود گفت: در آغاز این سیستمیک است و آن را برای شروع با ما,” او می گوید. از من بپرسید اگر او بخشی از مشکل است. “بله, ما در حال… بازیگران نباید پرواز در اطراف در جت خصوصی. ما لازم نیست برای انجام این کار است. آن را به برخی از فداکاری ما همه باید یک کمی ناراحت کننده… شما دیگر نمی تواند فکر می کنم ” این فقط در مورد من.’ شما باید ببینید که این تاثیر در تمام جهات دیگر.

‘هیچ دیگر استودیو است که فراگیر’: رافالو در کنار, Benedict Cumberbatch, Robert Downey Jr و Benedict Wong در ‘Avengers: Infinity War’ (دیزنی/مارول)

“بله, هالیوود, آن سیستمیک است, اما آن را مانند درخواست یک ماهی مورد آب است. آنها بوده است شنا کردن در آن تمام زندگی خود را. این یک صد سال از فرهنگ خاصی شروع با بدنام آمریکایی های بومی در فیلم و ساخت آنها خائنانی برای سال ها و سال ها در حال حرکت به مردم سیاه و villainising آنها و سپس همگن فرهنگ سفید برتری واقعا. و تا زمانی که ما شروع آگاهانه به عنوان یک کل صنعت ساخت این تغییرات – که شامل بازیگران نیز گفت: “هی ما نیاز به تنوع در ما مجموعه’ – آن است رفتن به تغییر. آن را فقط عبور باک.”

من به ذکر است چگونه مارول مورد انتقاد قرار گرفته است در گذشته خود را برای عدم همجنسگرایان+ نمایندگی. او شروع به گفتن داستان. “هنگامی که ما برای اولین بار Avengers, [مارول supremo] کوین فیگ به من گفت” من ممکن است در اینجا نه فردا.'” او که قرار بود به صحبت کردن با دیزنی در مورد این مسئله که چرا هیچ زن قهرمان فیلم است که آنها تا به حال بحث شده است در حالی که آماده شدن برای Thor: Ragnarok. “و او را مانند” آیک [اسحاق Perlmutter, دیزنی, بزرگترین سهامدار در آن زمان] باور نمی کند که هر کسی را به یک زن-بازیگران فیلم ابرقهرمان. بنابراین اگر من هنوز اینجا فردا شما می دانید که من برنده آن نبرد.'”

که می گوید رافالو بود نقطه عطفی برای مارول. “از آنجا که کوین می خواستم سیاه ابرقهرمانان زنان ابرقهرمانان همجنسگرایان ابرقهرمانان,” او توضیح می دهد. “او تغییر کل جهان آگهی متنی. ما در حال حاضر یک گی, ابرقهرمان در راه ما سیاه ابرقهرمانان ما زن ابرقهرمانان – اسکارلت جوهانسون خود فیلم بیرون آمدن ما کاپیتان مارول آنها انجام She-Hulk بعدی. دیگر استودیو است که فراگیر در آن سطح است.” او لبخند می زند. “آنها را به هر چند. این f***ing جهان است.”

آبهای تیره است که در انگلستان سینما در روز جمعه 28 فوریه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de