Mark Cuban: هنگامی که ما می توانید تمام آزمون مانند کاخ سفید می کند, من را Mavericks پشت

“ما فقط سعی کنید فقط کپی آنها به عنوان وسیله ای برای شناخت هنگامی که زمان مناسب است,” او اضافه شده است. “آنها باید دسترسی به بهترین علم, بهترین اطلاعات و پس از آن فقط باعث می شود حس به من که ما فقط آنها را کپی کنید.”

کوبا نظرات تکرار سخنان او در CNBC روز قبل از زمانی که او گفت: از کسب و کار بازگشایی میان همه گیر: “به طور موثر ما درخواست خودمان را که می تواند به ما اعتماد با ما زندگی می کند و ما نمی گرفتن هر نوع پاسخ. بنابراین اگر ما در حال گرفتن یک جامد پاسخ اگر ما در حال شنیدن یک طرح جامد اگر ما در حال گرفتن دستورالعمل های خاص برای مراقبت های بهداشتی پس از آن ما می توانید انجام دهید این است که تقلید از آنچه به بالاترین سطح مراقبت در دسترس است که کاخ سفید است.”

میلیاردر شد در میان یک گروه از رهبران انتخاب شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه گذشته به خدمت در یک پنل به توصیه کاخ سفید در مورد بازگشایی اقتصاد با وجود این واقعیت است که او به آشکارا انتقادی از رئیس جمهور و پاسخ به همه گیر. “من آماده هستم برای کمک به کشور من به هیچ وجه من می توانم” او گفت: DallasBasketball.com در آن زمان است.

مواجهه با نرخ بیکاری بالا و در برخی موارد نا آرامی های مدنی در بسیاری از کشورهای در حال برداشتن گام برای بازگشایی اقتصاد تا حد زیادی توقیف در ماه مارس برای کمک به کاهش سرعت گسترش coronavirus. که رویکرد حمل خطر بدتر شدن این بیماری همه گیر; ایالات متحده هنوز نشدم پشت تعدادی از کشورها در سرانه تست و همچنان به دور ترین موارد تایید شده در جهان است.

با وجود رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت (R) بلند کردن اجسام تگزاس اقامت در خانه سفارش در اواخر ماه آوریل کوبا اظهار داشت در هفته گذشته بود که “فقط ارزش آن نیست” به او را به تیم خود بازگشت. “من فقط فکر نمی کنم خطر است که ارزش پاداش,” او گفت:.

روز دوشنبه کوبا CNBC گفت: “ما باید برای رسیدن به آن نقطه که در آن کاخ سفید استاندارد می شود ملی استاندارد در جهت مصرف کنندگان به احساس امن بیرون رفتن برای کارفرمایان به احساس کاملا امن آوردن مردم به کار می کنند.

“و من فکر می کنم ما می توانیم وجود دارد,” او اضافه شده است. “من فقط نمی دانم چه زمانی.”

خواسته های ورزشی, آیا او بود “خوش بینانه” است که وجود دارد کافی خواهد بود تست در دسترس در یک تا دو ماه او پاسخ داد: “بله.”

یک کنفرانس تلفنی روز شنبه مربوط به کمیسر NBA آدم نقره و تیم صاحبان و مدیران چپ شرکت کنندگان در خوش بینانه است که فصل خواهد شد و با توجه به ESPN. یک موضوع مهم در تماس بود NBA تلاش برای به حداقل رساندن خطرات بهداشتی اما نقره گزارش گفت که اگر تعداد بسیار کمی از تست مثبت خواهد “shut ما را, ما احتمالا نباید این راه.”

در یک کنفرانس تلفنی روز شنبه در میان برخی از بزرگترین ستاره های NBA از جمله LeBron James, Giannis Antetokounmpo, کوین دورانت, Kawhi Leonard and Stephen Curry, بازیکنان ایران موافقت کرده است که آنها می خواستند به سر فصل اگر پروتکل های ایمنی مناسب در محل. یاهو ورزشی اشاره کرد مردم با آگاهی از این وضعیت نیز گزارش داد که اکثر بازیکنان در تیم های که به طور موثر حذف از postseason مشاجره زمانی که NBA معلق بازی در ماه مارس ترجیح می دهند که تنها حذفی تیم بازگشت و به عمل است.

کوبا گفت: در ESPN که “بزرگترین چالش” برای NBA اگر و هنگامی که این سوانح بازی خواهد بود که توانایی تیمی برای نظارت بر هر یک از دیگر به مطمئن شوید که هیچ کس درگیر در رفتار بی پروا. او گفت: لیگ یک مزیت در این راستا بیش از بیس بال و فوتبال که از ویژگی های بسیار بزرگتر فهرست اسامی.

“چگونه بازیکنان را به یکدیگر مربوط و حمایت از یکدیگر در حال رفتن به انتقادی به آن کار” کوبا گفت.

برای کسانی که احساس لیگ باید “قراضه فصل” و “دوباره در سال آینده” به عنوان شکیل اونیل اعلام کرد به تازگی Mavericks صاحب یک مخالف نقطه نظر.

“بچه ها می خواهم به بازی. هنوز فصل به پایان رسید که:” کوبا گفت. “من هنوز هم فکر می کنم ما می توانیم بازی چند بازی و سپس رفتن به پلی آف و تاج یک قهرمان. اجازه دهید بروید. اجازه دهید بازی کند.”

“کشور نیاز به آن بیش از حد مرد” او ادامه داد. “ما نیاز به چیزی برای تشویق. ما نیاز به چیزی برای بدست آوردن در مورد هیجان زده.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>