مارکوس Rashford می گوید جامعه بیشتر تقسیم کرد پس از جورج فلوید مرگ پرشور Black Lives Matter بیانیه

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

منچستر یونایتد مهاجم مارکوس Rashford اذعان کرده است که جامعه “به نظر می رسد بیشتر تقسیم از همیشه” پس از مرگ آمریکایی جورج فلوید در مینیاپولیس.

فلوید گزارشی آفریقایی-آمریکایی به خبرنگاران Powderhorn هفته گذشته درگذشت و پس از یک افسر زانو در گردن او بارها و بارها در حالی که در بازداشت است. مرگ او باعث تظاهرات متعدد هر دو مسالمت آمیز و خشونت آمیز در سراسر ایالات متحده با درگیری بین مقامات و مخالفان فزاینده از کنترل خارج شده در حالی که حمایت در برابر نژادی و بی عدالتی شده است شاهد در سراسر جهان است.

چند فوتبالیست انداخته اند حمایت خود را از پشت #BlackLivesMatter کمپین با 22 سال Rashford زیر سرب انگلستان هم تیمی Jadon سانچو با صدور پرشور بیانیه ابراز افکار خود را در وضعیت فعلی اطراف نژادی و نابرابری.

“من می دانم که شما بچه ها شنیده ام از من در چند روز” Rashford گفت: در Instagram. “من در تلاش برای پردازش آنچه در جریان است در جهان.

“در یک زمان من شده است درخواست از مردم برای گرد هم می آیند با هم کار کنند و متحد باشند ما به نظر می رسد به (بود) بیشتر تقسیم تر از همیشه. مردم ناراحت هستند و مردم نیاز به پاسخ.

“سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. سیاه, فرهنگ مهم است. سیاه جوامع مهم است. ما مهم است.”

Rashford نیز شامل سه جداگانه هشتگهای خواندن عدالت برای جورج فلوید قبل از تکرار همان پیام برای Ahmaud Arbery و Breonna تیلور که آفریقایی-آمریکایی تبار و هر دو به ضرب گلوله در دو رویداد جداگانه در آمریکا در اوایل این سال است.

Rashford نظرات خود در روز دوشنبه به دنبال یک مبارز بیانیه ای از سانچو در بوروسیا دورتموند را 6-1 پیروزی بر پادربورن در تعطیلات آخر هفته که در آن سابق منچستر سیتی جناح برداشته خاموش پیراهن خود را به فاش کردن یک پیام از “عدالت برای جورج فلوید’ نوشته شده خود را در حلقه ای ساتن. سانچو رزرو شد برای حرکت می کند اما او توضیح داد: پس از آن که هتریک به ثمر رساند او در بوندسلیگا بازی شده بود تحت الشعاع حوادث در امریکا و درمان بام مردم در سراسر جهان است.

“عملکرد جامد از این تیم!” سانچو گفت. “خوشحال به دریافت اولین کار حرفه ای hat-trick یک لحظه تلخ و شیرین شخصا به عنوان مهم تر وجود دارد چیزهایی که در جهان امروز است که ما باید رسیدگی و کمک به ایجاد یک تغییر.

“ما نباید ترس از صحبت کردن برای آنچه حق ما را به گرد هم می آیند به عنوان یکی و مبارزه برای عدالت است. ما با هم قوی تر! #JusticeForGeorgeFloyd.”

این دو به دور از تنها ورزشی ورزشکاران برای بیان حمایت خود را از کسانی که در اعتراض به نابرابری نژادی در ایالات متحده است. شش-زمان فرمول یک قهرمان جهان لوئیس همیلتون با صدور یک بیانیه قوی در یکشنبه محکوم همسالان خود را برای شکست خود را به صحبت کردن.

همیلتون تنها, سیاه, راننده در حال حاضر در شبکه در فرمول یک تنها با یک مرد سیاه و سفید گرفتن این شانس را به آزمون در قالب امریکایی راننده ویلی T Ribbs در سال 1986 با برنی اکلستون متعلق به Brabham تیم. شده اند وجود دارد تعدادی از رانندگان دیگر از بام مبدا در تاریخ این ورزش از جمله زمان Red Bull راننده الکس Albon که از تایلندی تبار اما در کل F1 سفید-نر تحت سلطه ،


فراری راننده چارلز لکلرک رنو را Daniel Ricciardo و مک لارن را Lando نوریس همه داد و نظر خود را پس از همیلتون, انفجار, با, Carlos Sainz سرجیو پرز جورج راسل و نیکلاس Latifi همه انجام همان.

همیلتون گفت:” “من یکی از مردم تنها از رنگ و در عین حال من به تنهایی”.

لکلرک در پاسخ نوشتن در توییتر: “برای اینکه کاملا صادقانه, من احساس خارج از محل و ناراحت کننده های افکار من در رسانه های اجتماعی در مورد وضعیت کل و این است که چرا من ابراز خودم زودتر از امروز. و من کاملا اشتباه بود.”

لکلرک افزود: “من هنوز در تلاش برای پیدا کردن کلمات برای توصیف قساوت از برخی از فیلم من دیده ام در () اینترنت است. نژادپرستی نیاز به ملاقات با اقدامات نه سکوت. لطفا شرکت فعالانه درگیر شدن و تشویق دیگران به گسترش آگاهی است.

“این مسئولیت ما را به صحبت کردن در برابر بی عدالتی است. نمی تواند خاموش. من ایستاده #BlackLivesMatters.”

ویلیامز راننده جورج راسل اضافه شده بر روی همان پلت فرم رسانه های اجتماعی: “در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری ما نیاز به صلح و برابری در این جهان است.

“آن زمان ما همه با هم ایستاده و پا زدن نژادپرستی از جوامع ما برای خوب است. استفاده از صدای خود را گسترش آگاهی به عنوان دور به عنوان شما می توانید. ما همه مسئول پایان دادن به بی عدالتی است.”

پیوستن کاپیتان سابق انگلستان دیوید بکهام posted on Instagram: “قلب من می رود به جورج خانواده و من ایستاده در همبستگی با جامعه سیاه و میلیونها نفر دیگر در سراسر جهان که عضوی از این وقایع است. آن دلخراش برای دیدن است که در سال 2020 این است که هنوز هم اتفاق می افتد.”

NBA طرف واشنگتن ویزاردز منتشر شد بیانیه مشترک در توییتر نخوری دولت آمریکا.

آن را بخوانید: “ما دیگر تحمل ترور مردم از رنگ در این کشور است.

“ما دیگر نمی خواهد قبول سوء استفاده از قدرت از اجرای قانون است.

“ما دیگر نمی خواهد قبول کند بی اثر رهبران دولت که تن-ناشنوا کمبود محبت یا احترام به جوامع از رنگ.

“ما دیگر نمی خواهد خفه شو و دریبل.”

اضافی و گزارش توسط بهبهان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>