جنون مارس به ارزش میلیاردها دلار به گپ و شبکه های. لغو خواهد شد و هزینه آنها.

“من قصد دارم به این می گویند و من احتمالا به دردسر چون من برای کار ترنر. … من فکر می کنم ترنر ورزش و CBS رو به پایین مارس جنون” چارلز بارکلی گفت: صبح روز پنجشنبه در ESPN. “حتی اگر هیچ هواداران در ورزشگاه, شما نمی توانید این بازیکنان تنفس در هر یک از دیگر برای دو هفته. حتی اگر آنها به حال یک هتل آنها در حال رفتن به در شهرستانها مختلف در سراسر کشور است. … آن را به شجاعت فوق العاده ای از آنجا که بسیاری از مردم مقدار زیادی از پول در مارس جنون.”

در ساعت Barkley را پیش بینی کرده بود درست آمده است: NCAA اعلام شد لغو مسابقات همراه با زنان مسابقات و بهار مسابقات ورزشی. و به عنوان از آوریل بدون انتخاب یکشنبه براکت استخر و زنگ فروشان مجموعه در جمعه, تلویزیون, شبکه, عمده, تبلیغ, کالج مقامات ورزشی و سایر ذینفعان شروع به دست و پنجه نرم کردن با عواقب مالی بین بردن یک رویداد است که تولید سالانه بیش از 1 میلیارد دلار است که جریان را از طریق NCAA به دانشگاه ها و مدارس و همچنین صدها میلیون صرف در سراسر کشور توسط طرفداران حضور در بازی.

مقامات در کنفرانس ها و مدارس است که تعداد میلیون ها نفر در جریان از NCAA فقط شروع به بحث در مورد تاثیر بالقوه در بودجه خود را. در بیانیه این هفته آنها اجتناب شود این سوال که آیا این مسابقات را لغو خواهد قطع به بیش از 600 میلیون دلار NCAA توزیع در هر سال.

NCAA است “کار را از طریق پیامدهای قابل توجهی” از لغو آن, قهرمانی, یک, گپ, سخنگوی, گفت واشنگتن پست در ایمیل. “در حالی که برخی از تصمیم گیری ساخته شده می تواند به سرعت مانند تعلیق استخدام و فعالیت دیگران ممکن است نیاز به زمان برای رسیدن به یک نتیجه گیری.”

NCAA و پخش شرکای CBS و ورزشی ترنر هستند که در وسط یک 14-سال 11 میلیارد دلار قرارداد برای پخش مسابقات مردان از طریق 2024. در سال 2016 طرفین تمدید قرارداد از طریق 2032 برای $8.8 میلیارد دلار است. کسانی که معاملات اساسا صندوق NCAA وجود دارد.

در مصاحبه این هفته با بلومبرگ گپ افسر ارشد عامل دونالد رمی گفت: این سازمان تا به حال یک کسب و کار-وقفه در بیمه نامه است که به آن معتقد است را تا حدی پوشش ضرر و زیان و همچنین برخی از پول در ذخایر.

“اگر شما می توانید از آن فکر می کنم این چیزی است که ما از طریق یک تجزیه و تحلیل در اطراف” رمی گفته بلومبرگ. “ما احتمالی برنامه ریزی شده برای همه شرایط.”

برای پنج ثروتمندترین همایش و عضو مدارس — کسانی که در ACC بزرگ ده بزرگ 12 Pac-12 ثانیه — قدرت فوتبال تلویزیون قرارداد و پر سود فوتبال کالج حذفی خواهد شد کمک به کاهش درد مالی از دست داده و بسکتبال درآمد.

اما کوچکتر همایش بیشتر وابسته به بسکتبال به صندوق سالانه خود را از عملیات. در اقیانوس اطلس 10 که در آن NCAA پول بودجه بیش از 60 درصد از آن 26 میلیون دلار در هزینه سالانه سخنگوی دبی سفید گفت که او و همکاران او بود در انتظار کلمه از NCAA در مورد چگونگی این سال پرداخت می شود.

“ما یک بسکتبال محور لیگ. ما هیچ پول در آینده از CFP” او گفت:. “عقل من به من می گوید [NCAA پشتیبانی] رفتن به تواند مختل شود. به چه میزان ما مطمئن هستیم.”

صدها میلیون نفر از NCAA دلار صندوق کمک هزینه تحصیلی کمک های مالی و عملیات دیگر را در 1200 عضو مدارس در سراسر کشور است. کسانی که پرداخت ها در شش و هفت رقم افزایش است که بسیاری از کالج ها و دانشگاه ها احتمالا می تواند جذب با عملیاتی قابل توجهی تغییر. اما لغو تمام بهار ورزش را گسترده تر اثرات موج دار شدن, وطن پرست, لیگ کمیسر جنیفر Heppel روز جمعه گفت.

برخی از سالمندان در لغو بهار ورزش هستند به احتمال زیاد به درخواست برای یک سال اضافی از واجد شرایط بودن از NCAA را برای خود از دست رفته فصل. مدارس را باید به دادخواست NCAA اضافی کمک هزینه تحصیلی به طوری که آنها می توانید به کسانی که سالمندان در حالی که تجلیل ارائه می دهد به ورودی دانشجویان سال اول. که می تواند منجر به بحران بودجه در کوچکتر مدارس به ذکر رقابتی bottlenecking اگر دانشجویان سال اول به طور ناگهانی پنجم-سال سالمندان مبارزه برای همان تعداد متناهی از نقاط.

“آن چیزهایی هستند که ما در حال شروع به بحث در مورد و نه در همه مایل به در حالت محدود با ما دانشجو-ورزشکاران به دلیل این شرایط منحصر به فرد” Heppel گفت. “وجود دارد هیچ سابقه ای در اینجا.”

یک شبکه کابوس

در شبکه های تلویزیونی است که پخش این بازی ها از افغانستان کاهش یافته است به بحث مالی انشعابات از جمله اینکه آیا آنها هنوز هم برنامه ریزی شده پرداخت به NCAA در سال جاری و یا اینکه آیا آنها باید بیمه برای محافظت در برابر این نتیجه.

“ما به طور کامل حمایت از NCAA تصمیم به لغو این سال NCAA بخش مردان مسابقات قهرمانی بسکتبال,” CBS و ترنر گفت: در یک بیانیه مشترک. “ما همچنان به همکاری نزدیک با NCAA و همه همکاران ما به عنوان ما اولویت سلامت و رفاه همه درگیر.”

اکثر شبکه های بند در بزرگترین پخش قرارداد که محافظت در برابر پیش بینی نشده و unpreventable بلایای طبیعی است که انصراف از حوادث. این که آیا آن را یک فاجعه طبیعی و یا یک حمله تروریستی بند طراحی شده برای محافظت از شبکه ها از داشتن قرارداد موظف به پرداخت حقوق هزینه ها در این رویداد از آنچه شناخته شده به عنوان “نیروی majeure.” آیا coronavirus تهدید خواهد واجد شرایط نامشخص باقی مانده است.

برخی شبکه ها نیز باید بیمه نامه به صورت عمده پخش حوادث. برایان رابرتز رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت Comcast که صاحب ان بی سی به تازگی گفت: شبکه بیمه ای که پوشش ضرر و زیان اگر به بازی های المپیک در حال لغو شد.

CBS و ترنر می تواند در صورت ضرر و زیان قابل توجهی در تبلیغات درآمد. به گفته تحلیلگر شرکت Kantar Media, تبلیغ صرف $910 میلیون نفر در طول سال گذشته مسابقات مردان. شبکه را مجبور به بازپرداخت برخی از تبلیغات و یا آن را به آنها را زمانی که ورزش های دیگر بازگشت به امواج رادیو و تلویزیون.

با وجود این شرایط تحلیلگران صنعت پیش بینی شده بیش از حد وجود دارد در معرض خطر با توجه به مقدار پول و طول قرارداد مربوط CBS ترنر و NCAA برای آنها و شرکای تجاری شرکت های بزرگ برای پیدا کردن راه حل. کسانی که ممکن است شامل اضافه کردن یک سال اضافی به پایان زمان تلویزیون حقوق قرارداد و یا حل و فصل است که حداقل تضمین های TNT و فردا فرصتی برای مذاکره یک معامله جدید قبل از NCAA می رود در بازار آزاد. یکی دیگر از گزینه خواهد بود به اضافه کردن مطالب جدید به این معامله در حال حاضر به آن را بیشتر با ارزش است که می تواند نیاز به گسترش این مسابقات است.

“هنگامی که شما یک معامله به ارزش میلیاردها دلار بیش از سال های بسیاری با محتوا است که بنابراین بسیار مهم است برای کسب و کار من خواهد بود بسیار شوکه به دیدن عمده ورزشی لیگ برتر و یا عمده پخش فراخوانی یک فاجعه بند و رفتن به دادگاه گفت:” Dan Cohen که مسئول نظارت بر رسانه ها-حقوق مشاوره بازاریابی ورزشی شرکت هشت ضلعی. “این روابط بیش از حد بزرگ به شکست است.”

در آتلانتا و هیچ احتمالی

مالی درد ممکن است احساس ترین بشدت و به سرعت در آتلانتا که در آن هتل ها و رستوران ها انتظار داشتند که بیش از 100 ، 000 بازدید کنندگان برای چهار نهایی. NCAA به تنهایی تا به حال یک بلوک از 32,000 اتاق محفوظ و دانشگاه اقتصاددان برآورد نهایی چهار تاثیر مالی در این منطقه در بیش از $100 میلیون.

در حالی که اقتصاددانان اغلب اختلاف چنین تخمین می زند که بیش از حد گلگون ویلیام Pate, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت آتلانتا کنوانسیون و بازدیدکنندگان دفتر گفت: رستوران ها و هتل ها بدون شک احساس مالی قابل توجهی درد در ماه های آینده. Coronavirus نگرانی انتظار می رود به منظور کاهش منطقه گردشگری و هتلداری, درآمد 30 به 50 درصد است.

“ما قطعا احترام به تصمیم NCAA; سلامت و ایمنی خود را از ورزشکاران و پرسنل میباشد” Pate گفت. “اما آن است که قطعا رفتن به تأثیر عمده ای در رستوران ها و هتل ها که اغلب در کار بسیار تنگ حاشیه.”

بیش از 300 ، 000 نفر در آتلانتا منطقه کار در هتلداری صنایع وابسته به یک جریان ثابت از بازدید کنندگان اقامت در اتاق های هتل و ناهار خوری در رستوران های محلی, سر اضافه شده است.

“ما در حال رفتن به انجام همه چیز ما می توانیم به حفظ این افراد کار,” او گفت:. “اما وجود دارد برای رفتن به تسمه سفت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>