نقشه برداری در سراسر جهان گسترش coronavirus

بیش از 50000 نفر فوت کرده اند در سراسر جهان در covid-19 همه گیر آوریل 2 و تعداد موارد گزارش شده است بیش از 1 میلیون با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. ایالات متحده در حال حاضر شیوع این کانون با عفونت های گزارش شده از هر کشور دیگر.

چندین کشور در حال تایید هزاران نفر از موارد جدید covid-19 هر روز به رهبری ایالات متحده که در آن آزمایش شد و آهسته شروع به.

در مارس 31, سازمان ملل متحد, دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ به نام همه گیر “چالش برانگیز ترین بحران ما رو پس از جنگ جهانی دوم است.”

موارد تایید شده

گزارش مرگ و میر

بیماری است که می تواند باعث شدید تنفسی علائم گزارش شده در هر قاره ها به جز قطب جنوب و در حداقل 180 کشور جهان است. سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد covid-19 یک بیماری همه گیر در تاریخ 11 مارس.

ایالات متحده در مجموع از موارد گزارش شده است که تا کنون بالاترین در جهان است. Covid-19 تایید شده است در هر دولت و در بسیاری از مناطق ایالات متحده. همانطور که بیشتر تست های انجام شده بسیاری از کشورهای در حال دیدن رشد سریع در تعداد موارد شناخته شده.

موارد تایید شده

گزارش مرگ و میر

در اوایل ماه, چین, که در آن شیوع سرچشمه در سال گذشته گزارش موارد بیشتر از هر کشور دیگر. آن شمارش از عفونت های جدید به اوج خود رسید و در اواسط ماه فوریه و با نزدیک شدن به صفر از اواسط ماه مارس هر چند سوالات فراگیر از صحت داده ها. این کشور گزارش یک چشم انداز مثبت در موارد جدید به عنوان مسافران بازگشت از خارج از کشور.

به عنوان بیماری مشکلاتی روبرو در چین از آن شروع به افزایش از طریق اروپا و در اواخر مارس بیشتر مردم مرده بود از این ویروس در ایتالیا و اسپانیا از در چین است.

مقامات چینی گفت: ویروس جدید فشار پدید آمده در هوبئی استان در شهر ووهان.

موارد تایید شده

Coronaviruses طیف وسیعی از برخی از ویروس سرماخوردگی به کسانی که علت بیشتر بیماری های جدی از جمله سندرم حاد تنفسی (سارس) و سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS). برخی از گونه های گسترش موثر تر از دیگران; ویروس است که باعث covid-19 به نظر می رسد به گسترش به راحتی از فردی به فرد با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

تعداد موارد داده که CDC NHC و Dingxiangyuan جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

*ایالات متحده در فصل آنفولانزا برآورد اولیه هستند و بر اساس داده ها از CDC هفتگی نظارت آنفولانزا گزارش خلاصه کلید آنفلوانزا فعالیت-شاخص های اقتصادی

لورن Tierney, جو, Fox تیم Meko کریس Alcantara جان Muyskens, صدفی قهوهای مایل به زرد Adrián بلانکو آرماند Emamdjomeh, Youjin شین مونیکا Ulmanu هری Stevens, Kevin Schaul و بانی Berkowitz کمک به این گزارش.

ادامه مطلب:

چگونه به آماده شدن برای کروناویروس در آمریکا

چگونه coronavirus چهار بازار

میلیون توییت میفروخت تئوری های توطئه در مورد کوروناویروس در کشورهای دیگر منتشر نشده متحده گزارش می گوید

کاخ سفید آماده به درخواست کنگره برای پول بیشتر برای سرمایه گذاری coronavirus پاسخ

Coronavirus آمد از خفاش ها و یا احتمالا pangolins میان ‘شتاب’ جدید زئونوز عفونت

نسخه قبلی این گرافیک شامل هنگ کنگ موارد که تحت نظر قرار گرفتند.

در مورد این داستان

در اصل منتشر Jan. 22, 2020.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im