نقشه: این مکان در امریکا با اکثر (و بدترین) ICU تخت

بیایید شروع با داده ها (شما می توانید نگاه کردن ICU ظرفیت در شهرستان خود را در جدول در پایین این داستان). نقشه بالا تقسیم کشور به “بیمارستان ارجاع مناطق” — اساسا منطقه ای بهداشت و درمان-مراقبت از بازار به عنوان تعریف شده توسط پزشکی ارجاع الگوهای عمده روش های مانند قلب و مغز عمل جراحی است. هر منطقه دارای چندین بیمارستان و برخی بزرگ و برخی کوچک و تقریبا همه آنها ارسال به طور منظم هزینه گزارش داده به مدیکر. این گزارش ها به طور معمول شامل تخت ICU می شمارد.

Sacarny تجزیه و تحلیل داده ها از سال 2016 تا 2018 ترین سال های اخیر در دسترس و متوجه شد که بیمارستان گزارش حدود 93,000 تخت ICU در ایالات متحده است. این رقم شامل نمی نوزادان یا اطفال فشرده-تخت های مراقبت که به طور معمول نمی خواهد در دسترس خواهد بود به بزرگسالانی را تشکیل می دهند بخش عمده ای از بستری coronavirus بیماران. تعدادی نیز شامل تخت در دولت-اجرای امکاناتی از قبیل امور جانبازان و بیمارستان های نظامی ، محققان تخمین زده شده است که این نوع از تسهیلات حساب برای حدود 2 درصد از تمام ICU تخت.

مناطق بیشتری از جمعیت به طور طبیعی باید بیشتر ICU تخت کمتر-مناطق. برای حس بهتر از ظرفیت های واشنگتن پست و محاسبه تعداد تخت سرانه در هر بیمارستان ارجاع منطقه و با بیان این یافته با تعداد تخت در هر 10000 نفر مسن تر از 15.

Image without a caption

ایالات متحده حدود 3.6 تعداد تخت در هر 10,000 افراد 16 سال و بالاتر که تعداد بسیار کمی بالاتر از بسیاری از کشورهای دیگر. وقتی که می آید به ICU ظرفیت “ما در واقع کاملا خوب bedded” گفت: Jeremy M. کان استاد مراقبت بحرانی پزشکی در دانشگاه پیتسبورگ که منتشر کرده است مطالعات متعددی بر روی این موضوع است.

کان اشاره می کند که ما لازم نیست که یک ملی بهداشت و درمان-مراقبت از بازار بلکه صدها نفر از منطقه ای هستند. و داده ها نشان می دهد تغییرات عظیمی در ICU ظرفیت بازارهای بین. فورت کالینز کلرادو., بیمارستان ارجاع منطقه به عنوان مثال به تازگی بیش از یک تخت ICU برای هر 10000 نفر است. در La., منطقه از سوی دیگر نزدیک به 11 تخت به ازای هر 10000 نفر.

“این سطح از تنوع ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب” Sacarny گفت: “اما این کاملا استاندارد برای دیدن تفاوت های بزرگ در بهداشت و درمان-مراقبت از سراسر مناطق است.” او اشاره می کند که این نقشه نشان می دهد الگوهای شبیه به آن دیده می شود در مورد اقدامات وزارت بهداشت و درمان-مراقبت از, استفاده, مانند بستری شدن در بیمارستان و مدیکر بازپرداخت هر enrollee.

“همه چیز مساوی در مقایسه با بیشتر تعداد تخت سرانه بهتر خواهد بود مجهز به رسیدگی به یک افزایش در تقاضا” مربوط به coronavirus کان گفت. اما او تاکید کرد که بیشتر تخت نیست همیشه بهتر است. مطالعات نشان داده اند که بیش از تخت و گران زیرساخت ها و کارکنان اطراف آنها خواهد یا نشستن خالی و اتلاف پول و یا جلب بيمارستان مستقیم noncritical بیماران به ICU حتی اگر آنها به آن نیاز نیست.

Sacarny موافق است که بیشتر در ICU تخت لزوما ترجمه به مراقبت بهتر. “مکان های که ارائه مراقبت های بهداشتی ندارد بهتر سلامت, به طور متوسط,” او گفت:. “آنها در حال ارائه مقدار زیادی از مراقبت اما شاید نه راست نوع مراقبت است.”

“اگر شما یک مقدار زیادی از تخت ICU, شما را تا پایان پر کردن آنها را با کاهش شدت مورد” کان گفت. در واقع یک قطعه بسیار مهم از دست رفته از داده ها است که این تعداد تخت در حال حاضر اشغال شده است. کشور های اخیر یک برآورد ثابت ICU نرخ اشغال حدود 62 درصد است. اما این رقم متفاوت خواهد بود به طور افراطی توسط منطقه است.

این کشور ظرفیت کلی نشان می دهد که نسبتا بالا تعداد موجود ICU بیماران ممکن است شرایط خفیف تر است که اجازه می دهد آنها را به نقل مکان کرد به تخت به طور منظم آزاد کردن فضا برای coronavirus بیماران. “ما توانایی بسیاری از بیماران در Icu و مراقبت از آنها در دیگر تنظیمات” کان گفت.

با این وجود کان گفت: “بسیار” نگران است که این ویروس هنوز هم تاخت و تاز ICU ظرفیت در برخی از مناطق کشور. در سال 2010 مقاله او co-نوشت او تخمین زده است که اگر 0.02 درصد از کشور بودند به طور ناگهانی نیاز به ICU مراقبت به عنوان یک نتیجه از یک بیماری همه گیر ويژه خواهد بود تاخت و تاز در حدود 17 درصد از ملت است. اگر سهم بدحال رز به 0.05 درصد ظرفیت خواهد بود بیش از 90 درصد از ایالات متحده است.

بنابراین اگر بیشتر تخت لزوما جواب چه شده است ؟ کان توصیه می کند در برابر ساختمان field-بیمارستان-سبک ICU امکانات در مکان هایی مانند fairgrounds و دانشگاه است که چه چیزی اتفاق می افتد در بخش هایی از ایتالیا. “چرا ما را به شدید ترین بیماران و انتقال آنها به این ad hoc امکانات؟” بیمارستان ها باید به جای تمرکز بر روی است که خود را از زمان ICU بیماران را می توان نقل مکان کرد به تخت به طور منظم آزاد کردن بیشتر ICU فضا برای کسانی که واقعا نیاز به آن, او گفت:.

طولانی مدت او می گوید: ما می توانیم آماده شدن برای آینده اپیدمی در بخش جمع آوری بهتر اطلاعات ما در ICU ظرفیت. اگر اطلاعات ارائه شده در اینجا جدید ترین, موجود, آن است که هنوز چند سال.

او همچنین می گوید در حال حاضر ما سیستم مراقبت های بهداشتی که incentivizes رقابت بین بیمارستان ها برای جذب بیماران نیست, یک راه عالی برای تخصیص منابع مهم در این زمان از یک بیماری همه گیر.

“فیلادلفیا دارای پنج سطح 1 مراکز تروما” کان گفت: با راه یک مثال است. “هیچ شهر نیاز است که بسیاری از. ما فاقد ظرفیت های منطقه ای برای هماهنگی میان بیمارستان ها به بیماران خارج از بیمارستان” و به دیگر امکانات مانند پرستاری ماهر امکانات است که می تواند مراقبت از آنها.

هر چند در مقایسه با بیشتر تعداد تخت ممکن است در نهایت مراتب بهتر است در این بیماری همه گیر به عبارت دیگر غلظت آنها از منابع در ICU ظرفیت ممکن است مانع توانایی خود را برای نجات جان انسان ها در زمان های دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>