بسیاری از کسب و کار در حال بسته شدن به توقف گسترش coronavirus. نه دفاع میباشد.

در حالی که در فروشگاه ها و کارخانه ها در سراسر کشور تعطیل و میلیون ها نفر در حال teleworking از خانه دفاع پیمانکاران شده است و نیاز به باز بماند به این معنی بسیاری از این صنعت 2.5 میلیون کارمند را در ادامه به ارائه گزارش کار خطر گسترش این بیماری کشنده این ویروس باعث می شود.

هفته گذشته به عنوان متحده در سراسر کشور صادر شده سفارشات نیاز کسب و کار به شدید تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس دولت فدرال با صدور دستورالعمل برای دفاع از پیمانکاران که به طور مستقیم مغایر با آن تلاش های محلی. نظم آمد و بعد از صنایع دفاعی لابی کنگره و پنتاگون آن را تقدیر ویژه به دلیل آن است که بسیار حیاتی برای این کشور امنیت است.

“به عنوان یک نتیجه از Covid-19 هوافضا و صنایع دفاعی است و تحت شدید مالی و عامل فشار که بدتر با گذشت هر روز” اریک فانینگ, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت صنایع هوا و فضا ارتباط نوشت: در نامه ای به رهبران مجلس نمایندگان و سنا در روز جمعه, اصرار کنگره برای تصویب قانونی که تعیین صنایع دفاع ” ‘ضروری’ با هدف به دست آوردن معافیت از دولت محلی و سفارشات.”

که همان روز خبرگزاری دفاع الن خداوند صادر یادداشت کرد و گفت که فقط اعلام صنایع دفاعی ملاقات کرد وزارت امنیت داخلی تعریف به عنوان یک “زیرساخت های حیاتی بخش” و به عنوان یک نتیجه از شرکت “انتظار می رود برای حفظ کار طبیعی خود را متوقف کنند.”

در یک مصاحبه فانینگ گفت که اعلام شده ضروری نمی شد همان منظور وادار کردن گیاهان برای باز بماند. کارخانجات سخت-آمار مناطق ممکن است نیاز به او گفت.

“بهداشت عمومی و ایمنی نیروی کار همیشه برترین,” او گفت:. “اما ما می خواهیم مطمئن شوید که ما در حال حفاظت از صنعت و شرکت هایی که استخدام افراد تا زمانی که ما از طریق این بحران این مشاغل هنوز وجود دارد و ما می توانیم اقتصاد را به بالا و در حال اجرا به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

اما برخی از دفاع از کارگران و اتحادیه های کارگری که نمایندگی آنها در حال هل دادن در برابر این بخشنامه گفت: بهترین راه برای خدمت به امنیت ملی است که برای دفاع در برابر گسترش بیماری نیست مردم را به رفتن به محل کار.

پل سیاه, رئيس جمهور از اتحادیه ماشین آلات در فورت ورث که نشان دهنده کارگران در لاکهید مارتین F-35 Joint Strike Fighter کارخانه تولید گفت: مقامات شرکت انجام شد “بهترین آنها می تواند تحت شرایطی” برای حفظ کارکنان امن است. اما او آموخته شنبه که یکی از کارگران تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس پیوستن به حدود 70 نفر دیگر در شهرستان که دستور داده است تا ساکنان خانه بمانند و تا به حال یک مرگ مربوط به virus.

“من مقصر دولت فدرال برای این واقعیت است که آنها هنوز باز است.” “من آرزو می کنم مردم وجود دارد در کاپیتول هیل را مشغول و فعال و تعطیل آن را برای چند هفته و به آنها زمان برای انجام تمیز کردن عمیق.”

رهبران اتحادیه به نمایندگی جنرال دینامیک کارگران در داخل آهن با این نسخهها کار در مین گفت: نیروی کار است که استفاده می شود “را به عنوان قربانی بره برای دیدار با نیازهای مشتریان است.”

به طور موقت بسته شدن این کارخانه نمی خواهد صدمه دیده است دفاع ملی آنها نوشت. “چه چیزی می تواند ویران است سلامت و رفاه BIW کارکنان و خانواده های آنها و مردم آمریکا” آنها نوشت: مقامات شرکت. “ما درخواست شما را به انجام درست نزدیک امکانات خود و پرداخت خود را با ارزش ترین اختیار به طوری که آنها می تواند به حفظ برخی از صورت ظاهر از زندگی در طول این بحران است.”

این اتحادیه با حمایت رهبران مجلس قانونگذاری ایالتی که گفت: این کارخانه می تواند تبدیل به یک نقطه داغ برای ویروس. و از آنها خواست دولت هیئت نمایندگان کنگره به فشار پنتاگون به تجدید نظر در ماموریت خود را.

“اگر وجود دارد شیوع در BIW یا هر کشتی سازی آن می تواند نه تنها مخاطره افتادن سلامت افراد و همچنین در دسترس بودن برای آن تسهیلات برای ادامه عملیات” دولت قانون گذاران نوشت. “ما درک می کنیم آنها زیرساخت های حیاتی و حفظ است که زیرساخت های حیاتی نیاز به افرادی که آن را ممکن است برای سالم ماندن.”

مین گزارش 118 مورد تأیید سه شنبه تشدید ترس. “بسیاری از مردم می شنوم از واقعا نگران رفتن به محل کار در BIW” گفت: دستیار رهبر اکثریت سنا Eloise Vitelli. او گفت که او فکر نمی کنم این مورد نیاز کارخانه تعطیل شود اما امیدوار پنتاگون را “انعطاف پذیری در مهلت و پروسه کار به طوری که آنها می توانید اقدامات مناسب برای کمک به جلوگیری از گسترش.”

این شرکت گفته آنها هیچ انتخاب — سخنگوی اصلی خود مشتری می باشد. این مجموعه قوانین است. و اگر آن را می گوید به باز بماند آنها را به باز بماند. بیش از آخر هفته یک کارمند در کارخانه آزمایش مثبت برای ویروس خنجر لسکو رئیس جمهور General Dynamics’ حمام آهن با این نسخهها کار کارخانه نوشت: در نامه ای به کارکنان.

او گفت: شرکت “گرفته شده اقدام قاطع به قرنطینه و نظارت بر کارکنان و ما را افزایش داده اند ما تمیز کردن امکانات با استفاده از بهترین و در دسترس ارشاد از فدرال و ایالتی و مقامات محلی همراه با عقل سلیم است.”

اما او افزود که این کار ادامه خواهد داد: “ما باز باقی می ماند به این دلیل که رئیس جمهور ایالات متحده و نیروی دریایی ایالات متحده موظف است که ما انجام این کار — که کار ما را بسیار ضروری برای دفاع از ملت ما است که ما باید تعطیل نمی کردن.”

هفته گذشته جیمز Geurts دستیار کری نوشت لسکو به می گویند که “ارائه و یا redelivering ما کشتی به ناوگان ملی نیاز است که تزلزل ناپذیر و حیاتی برای امنیت ملی ما.”

او خواست این شرکت برای اطمینان از “ایمنی و رفاه نیروی کار” اما افزود که کشتی سازی مورد نیاز برای ادامه دهد: “من نمی توانم استرس به اندازه کافی اهمیت انجام این ماموریت است.”

اما دفاع تمام سایت ها باز ماندن. بوئینگ شامل دو پنتاگون برنامه های خود در دو هفته Puget صدا shutdown — KC-46 تانکر سوختگیری هوایی جت و P-8 گشت دریایی هواپیما.

و در اوایل این ماه به عنوان coronavirus غارت آسیا و سپس اروپا و لاکهید مارتین به طور موقت بسته گیاهان خود را در ژاپن و ایتالیا که در آن کارگران مونتاژ F-35 Joint Strike Fighter.

این شرکت خود را تعطیل مجلس, گیاهان خارج از کشور در رایزنی با کسانی که دولتها و آنها بسته شد برای یک مقدار کوتاه از زمان. ژاپن کارخانه بسته شد و برای یک هفته در ایتالیا فقط یک روز برای تمیز کردن عمیق.

“اما در اینجا منظور این است که به باز بماند و در ادامه گفت:” یک شرکت رسمی صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به دلیل نبود او مجاز به بحث در مورد این موضوع publicly.

پنتاگون دستور رفتار تقریبا کل صنعت را ضروری حتی اگر شرکت در حال کار بر روی سلاح های مختلف سیستم که آماده خواهد شد در زمان های مختلف و در برخی موارد نمی تواند آماده برای استفاده برای ماه ها یا حتی سال.

“به وضوح سیستم های سلاح های مانند F-35 به عنوان زمان حساس به دفاع ملی — آن را مانند آنها رول کردن خط تولید و به حق به مبارزه با” گفت: تاد هریسون دفاع تحلیلگر در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی. “شما نمی خواهید به رنگ بیش از حد گسترده با قلم مو از نظر آنچه که مهم است و چه چیزی نیست.”

اگر صنایع دفاع بودند به تعطیل به طور کامل این امر نه تنها باعث اختلال در کشور توانایی دفاع از خود را, اما همچنین ارسال اثر موج دار شدن از طریق اقتصاد است که طول می کشد زمان طولانی برای بازیابی از گفته دیوید Berteau رئیس جمهور و رئیس اجرایی از خدمات حرفه ای شورای گروه تجارت به نمایندگی از پیمانکاران فدرال. و هنگامی که ملت های نظامی و صنعتی تولید متوقف می توان آن را دشوار است به آن را به بالا و دوباره در حال اجرا.

زمانی که دولت فدرال می رود از طریق بودجه خاموش شدن ناگهانی Berteau گفت: این بازدید پیمانکاران سخت: “برای هر روز آنها بسته شد, آن را در زمان سه تا پنج روز به عقب بر گردیم به جایی که آنها می شده اند تا به حال نه آنها بسته نشده در وهله اول است.”

“من نگران هستم درباره ما شرکت های بزرگ,” او گفت:. “اما در زنجیره تامین است که دریل تمام راه را به پایین به مادر-و-میآید که در آن وجود دارد یک یا دو تامین کنندگان از قابلیت های. باید از آنها دور و آنها به احتمال زیاد برای همیشه رفته.”

سیاه اتحادیه رسمی در فورت ورث گفت: برخی از کارگران از ترس که اگر گیاهان انجام آنها را تا پایان پیوستن به گسترش صفوف بیکاران: “برای هر فرد خواستار جایی برای خاموش کردن وجود دارد شخص دیگری گفت:” من نیاز به پول من. من نیاز به کار من.’ “

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>