بسیاری از آمریکایی ها بزرگترین نگرانی در حال حاضر آوریل 1 اجاره و پرداخت وام مسکن

“تعلیق وام مسکن و ماشین های پرداخت برای سه ماه خواهد بود بزرگترین ضربه برای زندگی من” گفت کین. “DoorDash کمک می کند اما آن را نمی توان در هر نقطه در نزدیکی چه خانواده من نیاز خواهد بود.”

در مصاحبه با بیش از یک دوجین گذاشته کارگران و صاحبان کسب و کار کوچک, تقریبا تمام گفت که بزرگترین اقتصادی نگرانی شد پرداخت اجاره و یا وام مسکن در ماه آوریل است. بسیاری از مردم در سراسر کشور برای پرداخت های ماهانه است که بیش از $1,000. متوسط اجاره ماهانه در کشور است که تنها بیش از $1,600 با توجه به Zillow آنلاین املاک و مستغلات بانک اطلاعاتی شرکت. ميانه پرداخت وام مسکن است $1,400.

کنگره عجله برای نهایی کردن یک بسته کمک برای کمک به گذاشته شدن کارگران و صاحبان کسب و کار کوچک. آخرین نسخه شامل یک بار $1,200 بررسی برای بسیاری از بزرگسالان و 500 دلار در هر کودک است, اما وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: اولین که پول می تواند وارد است مه 6. هر کس نمی خواهد آن را دریافت و سپس. اکثر پرداخت اجاره بها ناشی از آوریل 1. صاحبخانه به طور معمول شارژ خوب اگر پرداخت نمی رسند توسط 5th.

میلیون ها نفر از آمریکایی ها نمی دانند که چگونه آنها می خواهد این پول را در زمان را به اجاره. ملت 40 میلیون مستاجرها که تمایل به جوان. سیاه و اسپانیایی خانواده ها دو بار به عنوان به احتمال زیاد به اجاره از سفید خانواده ها با توجه به مرکز تحقیقات پیو.

“من به اعتبار آمار قبل از اینکه من می خواهم اجازه دهید هر کسی گرسنه در خانه من گفت:” راب هلند سینسیناتی که نه نفر زندگی می کنند و در خانه خود از جمله فرزندان و نوه ها. او مستقل کارگر کارگردانی بزرگ حوادث شرکت های بزرگ که همه لغو شده است از طریق تابستان است.

هلند پرداخت وام مسکن است $1,300. او همچنین صرف چند هزار دلار در ماه در مواد غذایی برای خانواده و مراقبت های بهداشتی پس از او به بیماری کرون ،

“اگر من نمی تواند سالم بماند من می توانم هر چیز دیگری برای خانواده من,” او گفت:. “من از ساخت پول بزرگ برای ساخت $0.”

چند گذاشته کارگران گفت: خود را صاحبخانه توافق به قبول پرداخت با تاخیر و یا حتی صرف مارس اجاره در دسترس نباشد. همانطور که برای وام مسکن, بانک مرکزی آمریکا گفت: کار مبارزه با مشتریان در یک “مورد به مورد” پایه و اساس. دولت فدرال نیز اعلام کرد توقف سلب حق مالکیت و اخراج اما این امر تنها به وام حمایت فنی می و فردی مک و یا اداره مسکن فدرال.

چندین کارگران بیکار تعجب که چرا ایالات متحده نمی تواند انجام آنچه در ایتالیا انجام داد و به طور موقت به تاخیر تمام پرداخت وام مسکن. سناتور. ریک اسکات (R-Fla.) و تشکر. ماکسین واترز (D-کالیفرنیا.) — سیاستمداران به طور معمول با نظرات مخالف — که هر دو پیشنهاد در سراسر کشور تاخیر در همه وام مسکن و پرداخت اجاره. این ایده به نظر می رسد بعید است که آن را به “محرک 3” بسته انتظار می رود به تصویب این هفته است.

“ما باید تحمیل 60 روز مهلت قانونی برای رهن, اجاره, هزینه ها و آب و برق برای افراد ساخت کمتر از $75,000 یک سال و کسب و کارهای کوچک با کمتر از 250 کارمند” اسکات نوشت: در یک فاکس کسب و کار op-ed.

صاحبان کسب و کار کوچک و حتی بزرگتر صورتحساب برای پرداخت اجاره خود را. جرمی کمپل موفق 15 Sola سالن Studios در سن دیگو. کسب و کار خود را شبیه به WeWork. او اجاره فضاهای تجاری از صاحبخانه و اجاره آنها به بیش از 500 آرایشگری که اجرای کسب و کار خود را. کمپبل به حال نزدیک به تمام خواص شنبه شب هنگامی که کالیفرنیا نهاد “پناهگاه در محل” سفارش.

“زیبایی ما حرفه ای ها دیگر جایی برای برش مو. درآمد خود را از دست رفته است و درآمد ما قطره به 0$,” او گفت:. “ما تعداد زیادی از اجاره چک با توجه آوریل 1.”

کمپبل در تلاش است تا یک مدیریت کسب و کار کوچک وام و کار با صاحبخانه به تاخیر اجاره پرداخت اما زمان در حال گذر است و “صاحبخانه باید تمام اهرم سمت راست در حال حاضر.”

بزرگ ترس برای بسیاری از صاحبان کسب و کار کوچک مانند کمپبل که اجاره فضای تجاری است که دولت کمک نمی رسند در زمان و صاحبخانه ممکن است با استفاده از coronavirus بحران به عنوان یک فرصت برای مذاکره مجدد اجاره. در بسیاری از املاک تجاری قراردادهای پیش فرض باعث مجازات و توانایی برای صاحبخانه به تغییر شرایط است. کمپبل خواسته های کنگره را تصویب یک قانون انجماد تجاری شرایط اجاره نامه از طریق مه 15.

بدون فدرال طرح مستاجرها و صاحبخانه صورت یک درهم آمیخته از روش. شورای شهر لس آنجلس در این هفته به تصویب یک طرح اضطراری برای توقف اخراج موقت و ایجاد citywide اجاره صندوق کمک. در اورگان خانه به جلو فراهم می کند که مسکن مقرون به صرفه است که ارائه مستاجر تحت تاثیر شیوع کروناویروس اجاره شکستن تا مه 31. مستاجرها خواهد بود قادر به بازپرداخت بدهی های خود صرفنظر پرداخت بیش از 12 ماه با توجه به صفحه اصلی رو به جلو است. در مانتین ویو کالیفرنیا شورای شهر را تایید کرده است $500,000 مستاجر برنامه کمک برای افراد مبتلا به کوروناویروس.

بسیاری از آمریکایی ها داشتن به همه چیز شکل خود را. لوگان Mohtashami خود گفت مستاجر یک مادر با فرزند او نیست مجبور به پرداخت اجاره مارس در همه. در حال حاضر او هنوز اما Mohtashami یک سرمایه گذار موفق و املاک و مستغلات تحلیلگر گفت: این چیزی بود که کوچک او می تواند در طول یک اورژانس ملی.

“من فقط گفت: من مستاجر که بعد از اجاره مورد نیاز است. هر کس دیگری با من؟” Mohtashami posted on Facebook.

برخی از صاحبخانه ها در Facebook گفت: آنها همچنین در حال waiving مارس پرداخت چرا که آن را درست انجام دهید. اما برخی دیگر با اشاره به درآمد اجاره آنها از خود را دریافت مستاجرها می رود به پرداخت خود را اجاره و یا رهن یک زنجیره است که می شکند اگر یک نفر در پایین متوقف می شود پرداخت.

Mohtashami به رسمیت می شناسد و هر کس نمی تواند مدیریت را به چشم پوشیدن کامل پرداخت اما او خواست صاحبخانه به عنوان انعطاف پذیر به عنوان آنها می توانند.

“این است که یک بار در طول عمر رویداد تقریبا مانند یک جنگ است. اگر هر نوع تن به تن است که می تواند تاثیر,” Mohtashami گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>