برونو فرناندز صحبت کرد تا ارتباط خود را با منچستر یونایتد هم تیمی پل پوگبا پس از جفت نقش کلیدی در اواخر اکولایزر در تاتنهام.

Fernandes گل از نقطه ای به کسب یک نقطه زیر Eric Dier را ناپاک در پوگبا در محوطه جریمه درست پس از استیون Bergwijn در نیمه اول بازکن برای میزبان.

پرتغالی هافبک ممتاز است برای ایران پس از ورود او از ورزشی در ماه ژانویه بود اما به مناسبت اول او در بازی با میلان که تلاش کرده است با آسیب های این فصل است.

ما آموزش های سخت در هفته های گذشته گفت:” Fernandes از رابطه اش با میلان. “هنگامی که ما در گروه من در این گروه با پل بنابراین برای پیدا کردن ارتباط با او آسان تر است. بلکه همه مهم ترین چیز این است که این تیم است. پل برنده مجازات من لگد اما مهم نیست که نمرات یا کمک کند.”

ایالات تلاش در نیمه اول بودند و در پایان خشمگین بیهوده گویی توسط کاپیتان سابق Roy Keane, تجزیه و تحلیل این بازی در آسمان ورزش. اما آنها بهبود یافته در دوره دوم و مسجل یک نقطه بسیار مهم در رقابت برای لیگ قهرمانان.

“ما به خوبی آن را دشوار است آنها را به ثمر رساند در مقابله اما ما همیشه در این بازی گفت:” Fernandes. “این به اندازه کافی برای ما, ما می خواهیم به پیروزی در هر بازی اما این یک نتیجه خوب است. من فکر می کنم این همان در نیمه دوم ما ایجاد شانس بیشتر شاید. پس از یک توقف طولانی ما را به خوبی انجام داد. آن تغییر نمی کند هیچ چیز به عنوان یک تیم ما نیاز به نگاه به سمت لیگ قهرمانان نزدیک به گرفتن بچه ها در مقابل.

“متاسفانه ما در یک نقطه نزدیک, اما آنها نیاز به بازی ما را ببینید. من مانند فشار با جمعیت شاید بهتر است من نمره شاید من شلیک یکی دیگر ما باید برخی از خوب پنالتی جویند. من اعتماد به Rashy مانند همه اعتماد من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات