منچستر یونایتد در دیدار با ولورهمپتون واندررز در لیگ برتر امشب.

اوله گونار Solskjaer خواهد بود و امیدوار به پیروزی بر منچستر سیتی در اواسط هفته خود را کنار افزایش نیاز آنها را در رقابت برای لیگ قهرمانان صلاحیت ،

گرگ ها در تعقیب چهار صفحه خود را و خواهد شد بی سر و صدا با اعتماد به نفس آنها می توانید انتخاب کنید تا یک نتیجه. به دنبال بازی زندگی می کنند در زیر پس از به روز رسانی از ساوتهمپتون مقابل لیورپول:

منچستر یونایتد 0 – 0 گرگ

63 دقیقه: منچستر یونایتد دریافت مقدار مورد نیاز ضد حمله با خوان ماتا. او عبور توپ به داخل جعبه دن James اما او محرومان و که به پایان می رسد که.

منچستر یونایتد 0 – 0 گرگ

60 دقیقه: ضربه آزاد بود 30-متری و برونو فرناندز حفر آن را در طول نوار. در آن غوطه ور شد و به سمت هدف قبل از Rui Patricio به پایان رسید با آسان را نجات دهد.

نزدیک است! Man Utd رو به جلو دوباره و Wan Bissaka می گذارد و توپ رو به ماتا. ماتا تبدیل می شود و شاخه های به سرعت و دقت از دست رفته به سمت راست پست.

کارت زرد

منچستر یونایتد 0 – 0 گرگ

57 دقیقه: برونو فرناندز میدارد تا برای اولین بار کارت زرد برای منچستر یونایتد اما او delighting طرفداران گیر کرده به مبارزه با.

نوز می پیوندد او در این کتاب با یک کشویی مقابله با خوان ماتا. رایگان و پا زدن است و حدود 25 متری از هدف است. فرد و Fernandes بیش از توپ.

تبلیغات

منچستر یونایتد 0 – 0 گرگ

54 دقیقه: Jota می رود دیوانه اجرا شود. او عبور فرد او می گذرد Lindelof و او تقریبا می شود گذشته مگوایر و Wan Bissaka که ترکیب برای جلوگیری از اجرا خود را به جعبه. آن را به پایان می رسد در پاسخ می دهد و او می رود به زمین به جای عکسبرداری اما گرگ ها طرفداران بسیار هیجان زده بودند که برای اجرا.

منچستر یونایتد 0 – 0 گرگ

51 دقیقه: Neves نقش یک توپ فوق العاده به Jota که backheels توپ به Jiminez. Wan Bissaka است از چپ به دفاع از حمله می کند و اما توپ بازدید خود دست و Jimenez می خواهد یک پنالتی اما نمی توانید یک.

منچستر یونایتد 0 – 0 گرگ

48 mins: Wan Bissaka قرار می دهد یک سانتر از جناح راست اما Coady سر آن را دور. دن James آن میدارد و نقش آن در به ماتا که اجازه ندارد به نوبت با توپ به عنوان Saiss بسته او را به پایان می رسد و این حمله است.

تبلیغات

منچستر یونایتد 0 – 0 گرگ

نیمه دوم: منچستر یونایتد بازی برگشت در جریان است. این بازی ممکن است تصمیم توسط هر تیم می تواند باز به ثمر رساند.

برونو فرناندز بود که تا کنون منچستر یونایتد بهترین بازیکن که در نیم. او به پایان رسید با بیشتر لمس (58) و تکمیل تر می گذرد (46) نسبت به هر یک از هم تیمی های خود.

او نیز تا به حال عکس های بیشتر از هم تیمی خود (3).

منچستر یونایتد نگاه ترس از دست دادن طوری آنها مانع خود را در حمله. آنها در حال گرفتن به اندازه کافی توپ sinto جعبه و زمانی که آنها وجود ندارد به اندازه کافی بازیکن برای دیدار با صلیب.

بهترین عکس از هری مگوایر مرکز پشت و برونو فرناندز بازی در بازی.

دن جیمز آندریاس پریرا و مهمتر از آنتونی رزمی نیاز به شروع به تیراندازی. اگر تنها به ساخت اعتماد به نفس خود را در مقابل هدف.

تبلیغات

نیمی از زمان

منچستر یونایتد 0 – 0 گرگ

45+2 دقیقه: با احتیاط به جای کسل کننده نیمه اول به پایان می آید. هر دو تیم شده اند بسیار امن در دفاع با نه آماده برای هر گونه خطرات دیگر از عکس های از محدوده. گرگ خواهد بود خوشحال Man Utd کمتر.

این تساوی بدون گل در نیمه.

منچستر یونایتد 0 – 0 گرگ

45 دقیقه: وجود خواهد داشت دو دقیقه زمان توقف بازی به عنوان Traore می آید و به زمین با یک grimmace. Man Utd کار توپ به لبه گرگ’ جعبه آن را از دست بدهند و Lindelof باعث می شود عمدی ناپاک برای جلوگیری از ضد حمله از در حال توسعه است.

منچستر یونایتد 0 – 0 گرگ

42 mins: Moutinho خود پا مهر به عنوان Wan Bissaka تلاش می کند به تکان دادن توپ و نتواند آن را. این یکی از دردناک برای گرگ’ هافبک وجود دارد اما در سوء قصد از Wan Bissaka.

در جناح راست کرد تا به مشکلات خود را. او دولایه خود را با هری مگوایر و ایالات مرد برنده توپ. ترائوره پایین می رود cluthcing خود را شانه و physios با حداکثر سرعت دویدن به دیدن او.

تبلیغات

منچستر یونایتد 0 – 0 گرگ

39 mins: Wan Bissaka از دست می دهد و توپ قبل از او عبور می توانید آن را در جعبه. ایالات نگاه خوب در زمان درست مثل این. لوک شاو می شکند رایگان در جناح چپ او اجرا می شود توپ به لبه کادر و پخش آن را به عقب به وسط این منطقه است. برونو فرناندز در آن دیدار و اعتصاب یک, راست, در Rui Partricio که نگه می دارد نگه داشتن توپ به انکار او را اولین هدف خود برای منچستر یونایتد.

منچستر یونایتد 0 – 0 گرگ

36 mins: Jimenez تلاش می کند به تغییر بازی به Traore اما overhits پاس. این بازی نیاز به یک هدف اگر تنها به باز کردن همه چیز و بازی را هیجان انگیز تر. مثل تماشای یک سری از عبور دریل ایالات تصویب آن را در اطراف برای چند دقیقه و سپس اجازه دهید گرگ بروید.

نه تیم ارائه بسیار دیگری از نظر تلاش برای نمره.

منچستر یونایتد 0 – 0 گرگ

33 mins: اوه نزدیک است! Fernandes طول می کشد یک ضربه از راه دور قرار می دهد و آن را فقط به گذشته طرف اشتباه از پست. Rui Patricio تا به حال آن را پوشش داده و هر چند می توانست آن را نجات داد شد آن را بر روی هدف است.

گرگ با Jimenez و Jota. دومی پایین می رود در جعبه اما منچستر یونایتد در حال اهدا و پا زدن رایگان.

تبلیغات

منچستر یونایتد 0 – 0 گرگ

30 دقیقه: گرگ مدافعان در حال رفتن در سنگین رزمی در زمانی که توپ به او می آید و او را پایین آورده دوباره.

هر دو تیم با احتیاط نگاه از ضد حمله و نمی ارتکاب بازیکنان رو به جلو در مورد آنها از دست دادن توپ.

منچستر یونایتد 0 – 0 گرگ

27 mins: Saiss است کمی بیش از حد قوی در برخورد با آنتونی رزمی و او به ارمغان می آورد پایین. Fernandes طول می کشد و این ضربه آزاد قرار می دهد و آن را به پشت جعبه و برای یک هدف و پا زدن.

منچستر یونایتد 0 – 0 گرگ

24 mins: گرگ’ ضد حمله می شکند با نهایی تصویب را در مگوایر ره گیری خود را در شش حیاط جعبه.

ترائوره می شود رایگان در گرگ’ جناح راست او تا به حال بسیاری از موفقیت پایین که پهلو تا کنون است و مجاز به عبور توپ به داخل جعبه دوباره. صلیب فاقد دقت و منچستر یونایتد در اختیار گرفتن توپ.

هری مگوایر طول می کشد یک شات از یک راه طولانی, امیدوار به تکرار موفقیت خود را در برابر Tranmere اما شوت او می رود گسترده است.

تبلیغات

منچستر یونایتد 0 – 0 گرگ

21 دقیقه: یک گرگ ها گوشه ای می آید به Doherty که سر توپ را به سمت گوشه ای دور. De Gea واکنش نشان می دهد و مشت آن را دور قبل از ایران دریافت یک ضربه آزاد برای یک آفساید.

دن جیمز می شود رایگان پایین سمت چپ قرار می دهد و توپ را در جعبه. او نمی پیدا کردن یک پیراهن قرمز اما توپ squirts به Wan Bissaka. او عبور از یکی به عنوان به خوبی به نگه دارید تا فشار اما گرگ ها روشن است.

Man Utd دوباره توپ به زمین و نیروی گرگ بازگشت اما Coady باعث رهگیری به توپ به Neves که می فرستد Jimenez دور در ضد حمله.

منچستر یونایتد 0 – 0 گرگ

18 mins: برونو فرناندز طول می کشد منچستر یونایتد برای اولین بار گوشه ای از این بازی نیست و ضرب و شتم مرد در نزدیکی پست که با سر توپ رو دور. ایران کار می کنند توپ را از جناح چپ قبل از ماتا عبور آن را در جعبه. Joly سر توپ تا آنجا که پریرا که شاخه قرار می دهد و شات گسترده ای.

پیش بازی:

چه زمان و پا زدن ؟

بازی لگد کردن در 5.30 بعد از ظهر روز شنبه, فوریه 1st.

چه کانال تلویزیون است ؟

بازی پخش خواهد شد در آسمان ورزش, لیگ برتر, آسمان, ورزشی, رویداد اصلی و Sky Sports HD فوق العاده.

مشترکین همچنین می توانید جریان بازی آنلاین زندگی می کنند از طریق آسمان رفتن برنامه.