مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

منچستر یونایتد دیدم شفیلد یونایتد در لیگ برتر برای افزایش شانس خود را از یک محل در فصل آینده لیگ قهرمانان.

آنتونی رزمی به ثمر رساند و سه بار به عنوان ایالات leapfrogged تیغه به عنوان آنها همچنان خود را خوب اخیر اجرا شود. رزمی را باز کرد به ثمر رساند پس از تنها شش دقیقه از محدوده نزدیک قبل از اتمام به خوبی از هارون Wan-Bissaka صلیب درست قبل از نیمه وقت. او پیچیده هت تریک او پس از فرار با یکی دیگر از خوبی گرفته هدف به عنوان میزبان آن ساخته شده 13 بازی بدون شکست.

در اینجا چگونه آن را در اولدترافورد.

برای شفیلد یونایتد این است که یک روز دیگر را فراموش کرده ام. قبل از به تعویق افتادن این فصل تنها منچستر سیتی و لیورپول تا به حال مورد ضرب و شتم تیغه در سفر خود. در حال حاضر آنها را از دست داد-به-دور برگشت بازی 3-0 و نگاه بیبهره از ایده ها در هر دو. مقدار زیادی به نظر برای وایلدر و بازیکنان خود را.

تمام وقت

که در آن است! تاکید بر پیروزی برای ایران و یک است که آنها را نگه می دارد در مکان پنجم. رزمی را دریافت سرفصل برای کلاه خود-ترفند و شایسته اما Rashford, میلان و Fernandes شد همه عالی ، آینده روشن برای Solskjaer تیم به نظر می رسد.

90+1 min: وجود خواهد داشت سه دقیقه از زمان اضافه شده است.

تبلیغات

89 min: شانس! شاو میدارد Ighalo در فضا در جعبه اما رو به جلو را لمس اجازه می دهد او را و او را شلوغ کردن. Ighalo مدیران به کار توپ بر روی سمت چپ خود را و ساقه اما تلاش خود را منحرف گسترده است.

87 min: ایران در حال سرازیری به پیروزی در حال حاضر ضربه زدن به توپ در اطراف و مطمئن شوید که آنها نمی اعمال خود را بیش از حد در مورد آنچه که بدون شک شده است ناراحت کننده شب به بازی فوتبال.

84 min: James تغذیه Ighalo در جعبه و روی وام مهاجم به فروش می رساند یک زن و شوهر از مدافعان و خرس را بر روی هدف است. مور می آید و نیروهای او را گسترده ای قبل از او می تواند شلیک کنید.

تبلیغات

83 min: McBurnie برو از راه دور و بیدار De Gea از خواب. اسپانیایی است که هشدار به اندازه کافی به یک روال ذخیره کنید.

SUBS

80 دقيقه: این بسیار دارای احساس دوستانه در حال حاضر به عنوان ایالات پنج تغییرات در یک بروید. رزمی می شود سزاوار استراحت در حالی که میلان, Rashford, Fernandes و گرین نیز خارج شود. Ighalo جیمز McTominay, پریرا و ماتا در آمد.

79 دقیقه: شفیلد یونایتد می رویم به سوی یک نقطه از سه پست-مستند بازی ، در آن طول می کشد هیچ چیز دور از دستاوردهای خود در این فصل اما وایلدر ممکن است تعجب اگر او نیاز به تغییر چیزی در این هفته آمده است.

تبلیغات

77 min: این هدف به خوبی و واقعا قرار دادن این بازی به رختخواب هر چند آن را در حال حاضر petering را به عنوان یک مسابقه. Fernandes بود و کلام در این منجر به آن دوباره و رزمی پیدا کردن این نوع از فرم چشم انداز هیجان انگیز برای ایالات حامیان.

هدف!

هدف! منچستر یونایتد 3-0 شفیلد یونایتد (رزمی) 74 دقیقه

درخشان! عالی ایالات هدف و یک است که به ارمغان می آورد تا رزمی را hat-trick. فرانسوی می یابد Rashford که بازده توپ با یک نافذ از طریق تصویب. رزمی تنها با مور به ضرب و شتم آسانسور خود پایان بیش از این دروازه بان با ظریف و کاملا اجرا مدال دیگر تنبلی و سنگینی حرکت کردن.

72 دقيقه: یکی دیگر از شفیلد یونایتد گوشه ای می آید به هیچ چیز. این بوده است مطمئن باشید دفاعی از عملکرد ایران در اکثر موارد بیش از حد.

تبلیغات

71 دقیقه: لینک هوشمندانه بازی بین گرین و Rashford که بازی یک-دو در لبه جعبه. سابق و سپس ضربه شلاق یک گلوله به سمت هدف که سوت بیش از نوار.

69 دقیقه: زمان برای نوشیدنی. بیشتر به فکر برای وایلدر که باید به galvanise بازیکنان خود را برای آخرین 20+ دقیقه است.

کارت زرد

67 دقیقه: بدبینانه از شاو دهد که توپ دور در تلاش برای آن را نگه دارید در بازی و سپس هک کردن Lundstram متوقف می شود و امیدوار کننده ،

تبلیغات

SUBS

64 min: شاو می فرستد یک صلیب به جعبه که در آن مگوایر در انتظار است. او بالای رابینسون اما خود را می فرستد هدر پرواز بالا و گسترده است.

Sheffield United معرفی Zivkovic در محل McGoldrick.

62 دقیقه: سرخوردگی برای پوگبا که مجموعه در یکی از علامت تجاری خود را galloping اجرا می شود به لبه جعبه. او با ضربه یک بازیکن و سپس یک دوم و یک سوم اما می بیند پیشرفت خود را به توقف در هنگام رزمی طول می کشد تا توپ را از او دور و blazes یک شات در طول نوار.

61 دقيقه: این قابل توجه است چقدر بهتر ایران نگاه کرده اند پس از ورود Fernandes. او نه تنها مسئول این ترقی در فرم, البته, اما او بدون شک تا به حال تاثیر بسیار زیادی در باشگاه.

تبلیغات

59 min: شفیلد یونایتد نمی تواند به نزدیکی توپ در لحظه. رزمی نقش یک پاس خوبی به Rashford در سمت چپ و دومی برنده یک گوشه. Fernandes’ تحویل به رهبری روشن است اما ایران به سادگی راه اندازی مجدد, از پشت, حرکت توپ از یک سمت به سمت و خسته کننده شدن به طور فزاینده ای نژند بازدید کنندگان است.

55 دقیقه: نزدیک! گرینوود را برداشت در جعبه jinks داخل و به نظر می رسد به انتخاب کردن گوشه پایین. شوت او است منحرف فقط از پست دور.

لطفا اجازه می دهد یک لحظه به صورت زنده وبلاگ به بار