پپ گواردیولا مخالفت با برناردو سیلوا را ارزیابی منچستر سیتی را ‘غیر قابل قبول’ دربی عملکرد اصرار دارد که در لیگ خوب بازی.

شهر دچار خود سوم دربی شکست مبارزات انتخاباتی به عنوان ایالات زد 2-0 برندگان از طریق اهداف از آنتونی رزمی و اسکات McTominay با دروازه بان Ederson در گسل در هر دو اهداف است.

برنارد شهر بازیساز گفت که او و هم تیمی خود باید نا امید با صفحه نمایش خود را. “این یک بازی بد برای ما است. قابل قبول نیست,” او گفت:. “یک تیم مثل ما نمی تواند از دست دادن این بسیاری از بازی ها.”

اما گواردیولا در دفاع از عملکرد, بارها و بارها این ادعا که بازیکنان خود را از تاسف برای از دست دادن یک بازی که در آن آنها تحت سلطه در اختیار داشتن اما موفق به ایجاد بسیاری شانس داشته باشید.

“من موافق نیستم با برناردو” گواردیولا گفت. “بیش از 90 دقیقه ما بازی واقعا خوب است.

“در نیمه اول ما نیاز به یک کمی تهاجمی تر در فینال سوم.. [Ilkay] Gundo[گن] و برنارد مورد نیاز بیشتر پرخاشگری در موقعیت خود را اما در نیمه دوم ما آن را کمی بهتر کند. در کل ما بازی خوب و تبریک ایران در پیروزی است.”

گواردیولا افزود: “من فکر می کنم ما و کنترل آن است. ما ایجاد نمی های زیادی را در نیمه اول به جز یک شات ما صحبت در مورد که در زمان نیمه اما در یک ثانیه ما تهاجمی تر با ما تیراندازی – دو از فیل [Foden].

“دشوار است زیرا آنها وجود دارد آنها را حرکت نمی کند. تمام زمان ما, قرار دادن توپ وجود دارد و هفت/هشت بازیکن وجود دارد. از آن آسان است اما در این نوع از بازی ها کمی اشتباه در جعبه ایجاد یک تفاوت.”

شکست شد شهر هفتم از فصل و به معنی فراری رهبران لیورپول نیاز به تنها دو برد به یکچهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا. پپ گواردیولا اذعان این عنوان چندی پیش اما معتقد است تیم او خواهد آمد قوی تر در فصل آینده.

“من یک مرد که می پذیرد وضعیت ما,” او گفت:. “هنگامی که این نقاط هستند و آنچه ما داریم و ما در حال فاصله از من اول آن را قبول کند چرا که حریف خیلی خوب است.

“ما دور نیست. در پایان فصل با باشگاه ما می رویم به بحث در مورد چه وضعیت است و ما را ببینید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de