منچستر یونایتد ستاره نامه تاتنهام برگشت و بریتانیا وعده غذایی-کوپن برنامه

Rashford ارسال نامه ای خطاب به تمام اعضای پارلمان به رسانه های اجتماعی در روز یکشنبه. او نوشت: در مورد تجربه خود را در حال رشد در martin linkin منطقه جنوب منچستر که پروژه های مسکن بودند به عنوان نمایندگی “یک جیب محرومیت های اجتماعی و از خود بیگانگی” توسط نیویورک تایمز در سال 2007 و چگونه او با اتکا به “صبحانه, باشگاه, مدرسه رایگان وعده های غذایی و نوع اقدامات همسایگان و مربیان” برای به دست آوردن.

“یک مرد سیاه و سفید از یک خانواده کم درآمد در martin linkin Manchester من می توانستم فقط یک آمار,” او نوشت. “در عوض با توجه به اقدامات فداکارانه از my mum, خانواده من, همسایه ها و مربیان تنها آمار من در ارتباط با اهداف حضور و کلاه. من انجام می شود خودم خانواده و جامعه بی عدالتی اگر من امروز اینجا ایستاده با صدای من و من پلت فرم و به شما کمک بخواهید.”

Rashford نامه جلب حمایت گسترده از جمله از اعضای جانسون حزب محافظه کار. رابرت Halfon یک عضو محافظه کار مجلس گفت: وعده غذایی کوپن برنامه “است که مقدار زیادی از پول اضافی … اما این ساده کار می کند و آن را درک کنند.”

این مواد غذایی کوپن طرح قرار بود در ماه مارس به اطمینان حاصل شود که دانش آموزان کم درآمد نمی گرسنه به عنوان کشور تعطیل در میان رمان coronavirus بیماری همه گیر. جانسون طرح اصلی این بود که اجازه دهید این برنامه منقضی در پایان سال تحصیلی اما او معکوس البته سه شنبه و اعلام کرد که این برنامه خواهد بود بودجه در طول تابستان در هزینه در حدود $152 میلیون.

جیمز شل سخنگوی جانسون گفت: “نخست وزیر به طور کامل درک می کند که کودکان و پدر و مادر صورت کاملا وضعیت بی سابقه ای.”

Rashford ابراز لذت با اخبار شنبه در توییتر.

جانسون است برای انتقاد دولت بریتانیا در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس که ادعا کرده بیش از 41,000 زندگی در انگلستان, بالاترین مجموع در اروپا و سوم بالاترین در جهان است. روز دوشنبه غیرضروری کسب و کار در انگلستان بازگشایی با محدودیت برای اولین بار از ماه مارس, نقشه کشی, صف های طولانی خریداران با وجود نگرانی که باز کردن این کشور می تواند باعث عفونت کروناویروس به افزایش است.

لیگ برتر جهان پر سود ترین, فوتبال, لیگ, را, رزومه, بازی روز چهارشنبه در خالی استادیوم پس از بازی متوقف شد در ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر. Rashford خارج شده و از اواسط ماه ژانویه با یک مصدومیت است اما انتظار می رود به بازگشت به منچستر یونایتد در اولین بازی در روز جمعه در تاتنهام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات