منچستر یونایتد با اعتماد به نفس نگه داشتن پل پوگبا به عنوان coronavirus بازدید انتقال بازار

پس از پایان تابستان گذشته انتقال پنجره آن را اجتناب ناپذیر به نظر می رسید که پل پوگبا حماسه خواهد بود را زنده کرد در پایان فصل و حتی شاید رسیدن به مهربان نتيجهگيری. یک بازیکن است که تا به حال ساخته شده فقط هشت حضور برای منچستر یونایتد در این فصل نگاه نزدیک تر از همیشه قبل از به “چالش جدید” او علنا اعتراف به مایل.

که دیگر مورد. ایران در حال حاضر بی سر و صدا و خوش بینانه است که میلان هنوز هم در اولدترافورد فراتر از بعد از انتقال و پنجره است که تعداد بسیار کمی اگر هر گونه عمده باشگاه های اروپا هستند در یک موقعیت برای مطابقت با خود £100 میلیون به علاوه ارزیابی از جام جهانی برنده هافبک.

هیچ مناسب ارائه شد آینده در تابستان گذشته زمانی که رئال مادرید با ارائه یک derisory پیشنهاد €30 متر و شامل جیمز رودریگز برای اندازه گیری خوبی. ایران به پایان رسید پنجره خوشحال نگه داشته اند یک بازیکن حیاتی تلقی به استراتژی خود را روشن و خاموش بشه البته در حالی که انتظار آن بهره خواهد بود تمدید کرد.

اما فقط هفت ماه بعد چشم انداز به طور چشمگیری تغییر کرده نه به خاطر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

مانند کسب و کار در سراسر جهان, عمده باشگاه های فوتبال اروپا هستند و نیاز به گام به عقب سهام و نقد و بررسی خود را به جلو برنامه ریزی است. بسیاری از تصمیمات در انتظار هستند به خصوص کسانی که هزینه های حساس. گزارش ها در اسپانیا هفته گذشته پیشنهاد مادرید انتقال برنامه ریزی شده است به طور نامحدود به حالت تعلیق تا زمانی که تاثیر مالی بحران را می توان به طور کامل درک نشده است.

یوونتوس – پوگبا سابق باشگاه و دیگر خواستگار بالقوه – در معرض خطر بودند از نقض بازی جوانمردانه مالی قوانین و مقررات و حتی قبل از همه گیر ویران زندگی در ایتالیا. سیاست های خود را از امضای رایگان عوامل قابل توجهی در حقوق بود, یک رمان یکی اما کمتر گران است. این آخر هفته, کریستیانو رونالدو, مدیر, Maurizio Sarri و بقیه تیم اول تیم ملی موافقت کرد به چشم پوشیدن از چهار ماه دستمزد خود را ذخیره کنید کارفرمایان برآورد €90 متر.

هیچ باشگاه دست نخورده است این بحران است. شاخص Stoxx Europe Football شاخص نظارت بر تمام باشگاه های ذکر شده در بورس ارائه یک بارومتر مالی اعتماد به نفس از این بازی در سراسر این قاره است. پس از رسیدن به نه سال در اواسط ماه فوریه آن سقوط کرد به چهار سال اخیر دوشنبه گذشته. آن را برداشت و کمی بیش از این دوره از هفته گذشته اما, به عنوان این بحران بدتر از آن به راحتی می تواند به سقوط بیشتر است.

و در این زمینه دشوار است برای دیدن چگونه پوگبا برگ برای قیمت قابل توجهی که اولدترافورد سلسله مراتب را هنوز هم در تقاضا.

ایالات نگرش نسبت به میلان خروج فکر این است که ملایم تر از تابستان گذشته – به ناچار با توجه به کمی بازی کرده و برونو فرناندز تاثیر در ورود – اما درخواست قیمت باقی می ماند شمالی از £100 متر و ایالات قطعا نه قیافه چیزی کمتر از £89m هزینه پرداخت می شود در سال 2016.

مینو Raiola پل پوگبا عامل (گتی ایماژ)

که ناسازگاری است که چرا بخشی از مینو Raiola به تازگی on-the-record برای توصیف میلان وضعیت در اولدترافورد به عنوان “پیچیده”. “شما نمی توانید می گویند که چه اتفاقی خواهد افتاد” هافبک عامل گفت: Marcaتنها چند روز پس از فوتبال اروپا تا به حال به طور موثر تعطیل. “امروز شما را نمی دانم. وجود دارد علاقه زیادی, اما آن را نمی ممکن است. سال گذشته آن را به حساب نمی کنه. خواهیم دید چه اتفاقی می افتد. “

در همان مصاحبه با رئال مادرید بر اساس روزانه Raiola گفت که او در نظر دارد به حرکت یکی از مشتریان خود را به پایتخت اسپانیا در طول بعد از انتقال پنجره و او بود صحبت کردن در مورد گسترش آلفونس آرئول وام. اما حتی اگر مادرید مطبوعاتی پیش رو با برنامه های خود هستند و قادر به صرف وعده های خود را می تواند به راحتی انجام با کمک برنابئو غول به ماشه Erling Haaland گزارش انتشار بند در دورتموند.

وجود ندارد و انتشار چنین بند و یا راه آسان برای پوگبا نه در کوتاه مدت حداقل.

این هافبک آینده خواهد در حال حاضر به نظر می رسد به لولا در وضعیت قراردادی خود را. میلان در حال حاضر اولدترافورد معامله را اجرا خواهد کرد و در تابستان سال آینده اما ایران می تواند به طور یک جانبه گسترش آن شرایط بیشتر از 12 ماه. در ضمن خود ارزش بازار را به تدریج در طول زمان مستهلک مگر اینکه شرایط جدید می تواند توافق با ایران.

به عنوان Raiola قرار داده و آن را: “شما نمی توانم بگویم چه اتفاقی خواهد افتاد.” آن است که فراتر از قلمرو امکان است که پوگبا نشانه یک قرارداد جدید و یا پس از آن باقی می ماند و یا برگ. او می تواند صبر کنید برای ترک انتقال حداکثر رساندن درآمد خود را در مقصد بعدی هر چند که ممکن است فقط زمانی ممکن است که او در جریان است 30 سال. اما از تمام گزینه های روی میز, یک مگا پول خروج در طول این تابستان به ظاهر اجتناب ناپذیر چندی پیش در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای بعید است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>