منچستر سیتی را کایل واکر معذرت خواهی برای مهمانی با کارگران جنسی در طول مستند

“من می خواهم این فرصت را به یک موضوع عمومی عذرخواهی برای انتخاب من ساخته شده در هفته گذشته که منجر به یک داستان امروز در مورد زندگی خصوصی من در یک روزنامه زرد” او در بیانیه ای گفت به خورشید است. “من درک می کنم که موقعیت من به عنوان یک فوتبالیست حرفه ای به ارمغان می آورد مسئولیت بودن در نقش یک مدل است. به این ترتیب, من می خواهم برای معذرت خواهی به من, خانواده, دوستان, باشگاه فوتبال حامیان و برای اجازه دادن به آنها را.

“وجود قهرمانان در خارج وجود دارد ساخت حیاتی تفاوت به جامعه در حال حاضر شده اند و من مشتاق برای کمک به پشتیبانی و برجسته شگفت انگیز خود را فداکاری و کار صرفه جویی در زندگی در طول هفته گذشته. من اقدامات در این زمینه هستند در مقابل مستقیم به آنچه که من انجام شده است باید در مورد مستند. و من می خواهم به تکرار پیام: خانه بمانند امن است.”

لوئیس مک نامارا, 21, به این روزنامه گفت او و یک زن 24 ساله برزیلی زن بودند به نام مارس 24 به واکر در خارج از خانه منچستر. او و یک مرد دیگر موافقت به پرداخت این زنان حدود 2,700 برای خدمات خود را.

روز بعد از حادثه به اتهام واکر خواست خود را 1.7 میلیون followers on Instagram برای “ماندن در داخل خانه نگه دارید شستن دست های خود را نگه دارید پس از پروتکل و فقط محافظت از بیمه خدمات درمانی [خدمات بهداشت ملی]. آن سخت بوده است اما در درجه اول ما باید به فکر می کنم در مورد دیگر سلامت مردم و حفاظت از سالمندان و اعضای خانواده است که می تواند گسترش آن است.”

منچستر سیتی در بیانیه ای گفت که آن آگاه بود “نقض انگلستان مستند و اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

“بازیکنان فوتبال در حال جهانی مدل های نقش و کارکنان ما و بازیکنان کار کرده اند برای حمایت از تلاش های باور نکردنی از بیمه خدمات درمانی و دیگر کارگران مشاغل کلیدی در مبارزه با اثرات covid-19 coronavirus در هر راه ما می توانیم. کایل اقدامات در این زمینه باید به طور مستقیم contravened این تلاش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im