منچستر سیتی دریافت دو سال محرومیت از لیگ قهرمانان اروپا

در پاسخ به این تیم گفت: آنها “نا امید اما نه شگفت زده کرد” این تصمیم و درخواست تجدید نظر به دادگاه داوری ورزشی بین المللی قضایی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

“این است که یک مورد آغاز شده توسط یوفا محاکمه توسط یوفا و قضاوت توسط یوفا” خود را خواند. “با این مخاطره اندازد روند در حال حاضر بیش از این باشگاه را دنبال بی طرفانه قضاوت به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

در آن بیانیه یوفا گفت که این باشگاه متعهد “نقض جدی” از آن Financial Fair Play قوانین توسط “overstating آن حمایت درآمد” از سال 2012 تا 2016.

آن است که سخت ترین مجازات دست توسط یوفا برای تخلف از آن Financial Fair Play قوانین. مقررات برقرار شد در سال 2011 برای جلوگیری از هزینه های اضافی هر دو توسط باشگاه ها با جیب عمیق به اندازه کافی به باتلاق رقبا و کسانی که می تواند تعلق خطرناک میزان بدهی جمع آوری استعداد. تحت محدودیت های یک باشگاه فوتبال هزینه های مربوط از قبیل هزینه انتقال نمی تواند بیش از آن پول مطرح شده توسط فروش بلیط تلویزیون معاملات و دیگر تلاش های تجاری بیش از یک مقدار مجموعه ای.

در نوامبر 2018, روزنامه آلمانی اشپیگل منتشر شده به بیرون درز اسناد و مدارک وی از سوی مامورین که منچستر سیتی تا به حال متورم ارزش حمایت معامله به عمد گمراه یوفا در مورد آن بازیکن هزینه. این درخواست تحقیق و تفحص است.

منچستر سیتی که دارای یکی از مهمترین و غنی از استعداد فهرست اسامی در این ورزش متعلق به شیخ منصور بن زاید آل نهیان یک عضو از خانواده سلطنتی ابوظبی. با توجه به فوربس منچستر سیتی است به ارزش $2.69 میلیارد و پنجم در میان تمام باشگاه های فوتبال در جهان است. باشگاه اغلب صرف مقدار زیادی را در بازیکنان جدید از طریق انتقال. در سال 2014 اولین سال است که یوفا دست FFP مجازات منچستر سیتی جریمه شد 63 میلیون دلار برای بیش از حد هزینه.

لیگ قهرمانان بان می تواند جدی اثرات موج دار شدن در این باشگاه و فهرستی از آن. مسابقات این سایت متعلق به باشگاه برتر اروپا و بهترین لیگ های معتبر فوتبال حرفه ای رقابت در جهان است که عمده مالی فرصت برای باشگاه و جدی قرعه کشی برای بازیکنان بالا است. باشگاه ها پرداخت می شود با هر دور از مسابقات از رسیدن به فراتر از اولیه مرحله گروهی. برنده 2019-2020 لیگ قهرمانان می تواند دریافت تا $89 میلیون.

توسط از دست رفته, شهرستان می تواند همچنین برخی از بازیکنان ستاره به دنبال فرصتی برای بازی در لیگ قهرمانان با باشگاه های دیگر. پپ گواردیولا یکی از مهمترین و تزئین شده و در پی مدیران در دنیای فوتبال نیز ممکن است در خطر خروج.

شهرستان خواهد شد در ادامه رقابت های این فصل لیگ قهرمانان. این باشگاه را به رئال مادرید در دو پا دور 16 در فوریه. 26 و 17 مارس است.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im