منچستر سیتی اجرایی بازدید در لیگ بیش از لیگ قهرمانان اروپا ممنوعیت

منچستر سیتی مدیر عامل شرکت فران سوریانو اصرار یوفا بازی جوانمردانه مالی (FFP) اتهامات که دیده اند در لیگ دست یک و دو-سال لیگ قهرمانان اروپا ممنوع هستند “غلط” و “درباره سیاست”.

یوفا حکومت آخرین جمعه آن شهر ساخته شده بود “نقض جدی” خود را از FFP مقررات و موفق به همکاری در جریان تحقیقات با سنگین ممنوعیت €30 m (£25m) خوب مقعر به Etihad باشگاه.

شهرستان قاطعانه آن را تکذیب می کند و هر چند قول داده اند که برای مبارزه با آنها را در دادگاه داوری ورزش (CAS) و سوریانو در حال حاضر صحبت در دوربین مورد ممنوعیت برای اولین بار.

وی گفت: “مهم ترین چیزی که باید بگویم این است که امروز این اتهامات درست نیست. آنها به سادگی درست نیست” سوریانو گفت: باشگاه, وب سایت رسمی.

“ما ارائه شواهد اما در پایان این FFP تحقیق مجلسی تکیه بیشتر در زمینه سرقت ایمیل ها از دیگر شواهد ارائه شده از آنچه که در واقع اتفاق افتاده است و من فکر می کنم این طبیعی است که ما احساس می کنیم احساس می کنید.

“در نهایت بر اساس تجربه ما و درک ما از این به نظر می رسد کمتر مورد عدالت و بیشتر در مورد سیاست است.”

شهر شدند و متهم توسط یوفا از “overstating آن حمایت درآمد در حساب های خود را و شکستن و حتی ارسال اطلاعات به یک هشتم بین 2012 و 2016”.

اما سوریانو است را رد کرد و مفهوم inflating حمایت و یا تکیه بر روی هر undeclared حمایت مالی از Abu Dhabi, United که اکثریت سهام در فوتبال شهرستان ،

Man City مدیر عامل شرکت فران سوریانو است را رد کرد و این اتهامات ساخته شده توسط یوفا (@ManCity)

“مالک است و نه قرار دادن پول در این باشگاه است که شده است به درستی اعلام شده است. ما پایدار فوتبال باشگاه, ما سود ما ندارد بدهی ما حساب شده است را در ادامه میخوانید چند بار توسط حسابرسان توسط رگولاتور توسط سرمایه گذاران و این کاملا روشن است,” او اضافه شده است.

“ما به دنبال اولیه قطعنامه بدیهی است که از طریق یک فرایند کامل و عادلانه روند بنابراین من امیدوارم که این خواهد بود که به پایان رسید قبل از آغاز فصل تابستان و تا آن زمان برای ما آن است که کسب و کار به عنوان معمول است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>