یک مرد از دیترویت چهره یک مسئول تروریسم پس از ساخت “معتبر تهدید” برای کشتن فرماندار میشیگان و دولت دادستان کل Wayne County دادستانی گفته است.

رابرت Tesh, 32, ادعا شده است که تهدیدات علیه فرماندار گرچن Whitmer و دانا Nessel دادستان کل برای آشنایی از طریق رسانه های اجتماعی در 14 مارس.

آقای Tesh دستگیر شد و بعد از آن روز در خانه اش در حال حاضر با اتهام نادرست گزارش از تهدید تروریسم.

اگر به جرم او می تواند تا 20 سال در زندان است.

دادستان Kym شایسته در توصیف این مورد به عنوان یک “بسیار نگران کننده سناریو” و اضافه کرد که تهدید علیه هر مقام دولتی انجام وظایف خود خواهد بود و نه قابل تحمل.

Ms شایسته گفت: “شما می توانید مخالفت با مواضع خود و یا روش خود را, اما شما کاملا نمی تواند عمل به عنوان این متهم گفته عمل کرده یا شما شارژ خواهد شد با عنوان جرم جنایی.”

ماریا میلر سخنگوی Wayne County دادستانی گفت: در روز جمعه تهدید نمی شد به طور خاص در مورد فرماندار stay-at-home سفارشات.

دادستان داده اند و نه در جزئیات خاص در مورد محتوای Mr Tesh پیام و یا در مورد کدام سیستم عامل رسانه های اجتماعی او استفاده می شود به آنها ارسال.

Ms Whitmer دریافت کرده است ده ها تن از تهدید به مرگ posted on Facebook گروه با هزاران نفر از اعضای برخی از آنها به نظر می رسد مربوط به مسلح معترضان شده اند که نشان دادن در برابر مستند در خارج از دولت و کنگره آمریکا در لنسینگ.

تظاهرات برنامه ریزی شده برای این آخر هفته.

هفته گذشته فرماندار گفت: ABC اخبار که برخی از نمایندگان مجلس تصمیم گرفته اند به پوشیدن جلیقه های ضد گلوله به عنوان یک اقدام احتیاطی در زمانی که آنها به دولت کاپیتول.

به گزارش آسوشیتد پرس, فرماندار گفت: “آن است که هرگز قابل قبول را تهدید خشونت به هر کسی اما ما officeholders به عنوان به خوبی.”

او افزود که مقامات را تهدید “بسیار جدی”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات