مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

یک هواپیما شده است تصویر کشیدن یک بنر خواندن “سفید زندگی ماده – برنلی” آن را به عنوان پرواز بر فراز ورزشگاه اتحاد پیش از این باشگاه دیدار مقابل منچستر سیتی.

این هواپیما دیده می شد بالاتر از ورزشگاه فقط چند دقیقه پس از همه بازیکنان و تیم در زمان زانو در همبستگی با سیاه زندگی مهم جنبش است. سپس در ادامه به دایره سربار به عنوان بازی شروع شد با صدای موتور آن قابل شنیدن در آسمان ورزش’ پخش زنده.

لیگ برتر بازیکنان پوشیده شده اند نام Black Lives Matter جنبش در پشت پیراهن خود را پس از فصل را از سر گرفت چهارشنبه گذشته به عنوان به خوبی به عنوان یک آرم خود را در پیراهن آستین.

در یک بیانیه برنلی تاکید کرد که این “به هیچ وجه نشان دهنده این باشگاه” و گفت که آنها در حال حاضر خواهد شد با هم کار کنند با مقامات برای شناسایی کسانی که مسئول هستند.

“لیورپول باشگاه فوتبال به شدت محکوم اقدامات کسانی که مسئول این هواپیما و بنر توهین آمیز را بر فراز ورزشگاه اتحاد در روز دوشنبه کردند.” “ما مایل به آن را روشن است که کسانی که مسئول هستند خوش آمدید در چمن مور.

بنر تصویر پرواز بالاتر از ورزشگاه اتحاد (PA)

“این به هیچ وجه نشان دهنده چه برنلی باشگاه فوتبال مخفف و ما کار خواهد کرد به طور کامل با مقامات برای شناسایی کسانی که مسئول و اقدام مناسب است.

“باشگاه افتخار سابقه کار با همه جنس ادیان و مذاهب از طریق خود برنده جایزه جامعه طرح می ایستد و در برابر نژاد پرستی از هر نوع.

“ما به طور کامل پشت لیگ برتر سیاه و سفید زندگی می کند توجه به ابتکار و, در خط با سایر بازی های لیگ برتر پس از انجام پروژه راه اندازی مجدد بازیکنان ما و فوتبال کارکنان با میل و رغبت در زمان به زانو در لگد کردن در منچستر سیتی.

“ما عذر خواهی صراحت کامل به لیگ برتر برای منچستر سیتی و به تمام کسانی که کمک به ارتقای سیاه زندگی مهم است.”

برنلی کاپیتان بن Mee به تازگی گفت: “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است در درجه اول در برابر خشونت پلیس اما از آن است که یک فرصت بزرگ برای ما به عنوان بازیکنان نشان می دهد که نژادپرستی تعلق ندارد در بازی ما و جامعه ما است.

“ما تا به حال خوب مبارزات و خوب سازمان مانند آن لگد کردن اما این صرفا به نمایندگی از بازیکنان و من فکر می کنم آن است که واقعا یک پیام قوی است که ما می خواهیم به ارسال – ما باور نمی نژادپرستی متعلق در بازی ما است که آن را نمی کند بدیهی است.

“ما تا به حال یک زن و شوهر از حوادث در طول چند سال گذشته و به عنوان بازیکن ما در حال گرفتن یک ایستاده است. این یک ژست فوق العاده از بازیکنان و یک ایده خوب و یک ما همه شروع به پریدن کرد در هیئت مدیره.

“من می دانم که ما همه در هیئت مدیره با آن ما خواهد شد به دنبال به انجام همان به عنوان یک گروه و همه با هم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات