منچستر سیتی میزبان سقوط-تهدید بورنموث در ورزشگاه اتحاد در لیگ برتر در این شب ،

پپ گواردیولا را در کنار مخلوطی از شادی و امداد بعد از دو سال یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا ممنوع شد با موفقیت لغو شد در اوایل این هفته. این باشگاه در فرم مغرور در زمین هم با بازگشت به عقب 5-0 پیروزی بر نیوکاسل و برایتون.

Bournemouth هر چند هنوز هم scrapping به شدت برای بقای وجود خود را از پیروزی برابر لستر سیتی آخرین بار ، گیلاس سه امتیاز در رده های ایمنی با یک فقیر تفاوت هدف از نزدیک ترین رقبا تنها با سه بازی باقی مانده است. دنبال تمام عمل زندگی می کنند در زیر:

42 mins: عیسی پایین آورده است در جعبه های لرما و درخواست برای مجازات است. داور امواج آن را دور اما پخش به نظر می رسد نسبتا قطعی است. این ور و در عین حال به نحوی آن را هنوز هم داده نشده است.

این یک حرکت فوق العاده با سیلوا شناور در داخل توپ چسب به پای خود را. او میدارد عیسی که هنوز دو مدافع به ضرب و شتم در گوشه ای از جعبه اما برزیل ورقه گذشته استیسی و طبخ درخشان و درایوهای یک ضربه به گوشه ای دور. نفیس هدف اما چه ضربه بدن برای گیلاس که می خواهم لذت می برد چنین چشمگیر دوره است.

هدف! منچستر سیتی 2-0 Bournemouth (عیسی 39)

تبلیغات

37 دقیقه: چه شانس! Otamendi باعث می شود یک فقیر مقابله با لبه جعبه و توپ می افتد به شاه که نقش یک شسته و رفته از طریق تصویب به Gosling. خود را برش پشت می افتد در Solanke پا کمی بیش از شش متری اما او کاملا نمی تواند آن را دریافت کند از زیر او و Otamendi نجات خود ساخت درخشان بلوک از goalbound شات.

35 دقیقه: فشار بیشتر از بورنموث که در حال رشد در اعتماد به نفس. گاسلینگ صلیب است flicked فقط توسط شاه اگر چه وجود دارد یک اشاره از هندبال درگیر است.

31 mins: Solanke سپس شکسته شدن انتهای دیگر احاطه شده توسط چهار شهرستان مدافعان تنها برای Otamendi به گرفتار مربع و دلیلی آوردن مهاجم پایین.

استانیسلاس از کمی بیشتر از سیلوا بود, اما آن را تقریبا فقط به عنوان خوب و Ederson باعث درخشان صرفه جویی در اوج آن بر روی پست.

تبلیغات

28 دقیقه: توپ حباب به Foden در Bournemouth, جعبه, اما این هافبک snatches در آن و طرفداران خود را به ضرب گلوله در طول نوار.

25 دقیقه: سنگ ره گیری توپ در اطراف خود گوشه پرچم اما در دو ذهن و محرومان توسط Solanke که فشرده به خوبی جلو. کلی راه اندازی یک پرتاب به جعبه, اما آن را به راحتی پاک Mendy.

23 دقیقه: ما مکث برای آب ، هاو است با عصبانیت رله دستورالعمل ها را به بازیکنان خود را در حالی که بایرن با محتوا است به نظاره نشست و اجازه می دهد تا دستیاران خود را برای منتقل کردن پیام های شخصی.

تبلیغات

21 mins: بورنموث با یک قطعه خوب از فعل و انفعال و شهرستان موقت همکاری از سنگ و Otamendi مشکل است.

استانیسلاس آتش سوزی چند پاس به سمت Solanke در جعبه توپ در نهایت به سقوط به استیسی کردن گسترده ای که می فرستد در یک خطرناک عبور. آن سرزمین در پادشاه, پا, که چرخش به شدت اما نمی تواند کاملا زاویه شات خود را نسبت به گوشه بالا.

16 mins: Ederson پرتاب باعث ویران کردن برای بورنموث دفاع دوباره با کلی جدا شده در برابر عیسی مسیح است. کلی به ارمغان می آورد مهاجم پایین طلبانه در نیمه راه خط و یک کارت زرد برای مشکلات خود را.

13 دقیقه: به نظر می رسید به عنوان اینکه شهرستان ممکن است پارگی بورنموث به خرد پس از آن گل زود هنگام اما سرعت شده است در خارج از بازی است. شهر عبور شده است کمتر نافذ و گیلاس قادر به جمع آوری در اختیار داشتن.

تبلیغات

9 mins: Fernandinho تقریبا دو برابر خسارت بلافاصله با شدید رانندگی از حدود 25 متری. Ramsdale رها به دیدن آن گسترده است.

چه فوق العاده ضربه آزاد از David Silva! اسپانیولی آورده بود پایین بی پروا توسط لرما در لبه جعبه مراحل خود را به آن را به شلاق تا توپ و بیش از این دیوار و آن clatters در خاموش زیرین میره.

هدف! منچستر سیتی 1-0 Bournemouth (سیلوا 6)

تبلیغات

4 mins: خیره کننده توپ توسط Ederson که جمع آوری توپ سست در جعبه پس از کلی پرتاب طولانی طول می کشد یک لحظه نگاه به سمت بالا و fizzes یک ضربه مستقیم به مسیر عیسی در خط نیمه راه ترک سه گیلاس مدافعان بندگی

عیسی نژاد به جعبه و تلاش می کند به انتخاب کردن سیلوا, اما این هافبک است کمی بیش از حد آهسته برای رسیدن به آن.

3 دقیقه: واکر می یابد فضای اولیه و شلاق در یک صلیب به سمت عیسی مسیح, اما آن را به راحتی جمع آوری شده توسط Ramsdale.

KICK-OFF! ما در حال جریان در Etihad.

تبلیغات

بازیکنان در زمین. ما فقط در لحظه های دور از لگد کردن.

پپ گواردیولا اذعان می کند او یک چشم در نیمه نهایی جام حذفی

کمی, اما برخی از بازیکنان که بازی در حال رفتن به بازی در روز شنبه. پس ما آمد و پس از مستند هر بازی [تغییر] پنج یا شش بازیکن. من ادامه همان راه است.

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای وبلاگ به بار.