مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

منچستر سیتی پیروزی آرسنال از دست دادن و David Luiz یک شب را فراموش کرده ام. بازگشت به حالت عادی شما ممکن است می گویند.

در این بی سابقه بار چیزی وجود دارد اطمینان آشنا در مورد لوئیز را خطر ناک 25 دقیقه cameo در آرسنال شب گذشته که منجر به اولین اهداف, اولین کارت قرمز و استعداد اولین سه امتیاز از پروژه راه اندازی مجدد.

Raheem Sterling, دستیابی به موفقیت, کوین ده بروین مجازات – هر دو محصول از Luiz خطاها و اواخر فیل Foden هدف بودند به اندازه کافی برای تضمین یک روال پیروزی برای دفاع از لیگ قهرمانان و تاخیر لیورپول تاجگذاری. Jurgen Klopp طرف در حال حاضر نمی تواند برنده شدن در این عنوان در روز یکشنبه Merseyside دربی در Goodison Park.

شب بود و تنها تحت الشعاع قرار توسط یک برنامه به طور بالقوه آسیب جدی به سر رنج می برد توسط مرکز نیم Eric Garcia بود که stretchered کردن زمین با گردن خود را در یک بند پس از برخورد با دروازه بان Ederson در مراحل پایانی. گارسیا آگاه بود در اتاق پانسمان پس از سوت پایان بازی اما به بیمارستان منتقل شد تا تحت آزمایش.

در غیر این صورت شهر لذت می برد خود را به عنوان آنجا که ممکن است در این وهم آور محدوده خالی خانه زمین. این صورتحساب به عنوان یک جلسه ی استاد و شاگرد, اما آن را تبدیل به یک یادآوری چقدر باکاری سانیا را به یاد. اگر او به remould آرسنال در پپ گواردیولا را در تصویر, این, بالا, استاندارد سخت آنها باید برسد.

شهرستان جشن پس از ده بروین نمرات از نقطه (گتی)

Arteta را gameplan بود در انصاف مختل آسیب است. هر دو گرانیت جاکا و پابلو ماری تا به حال به جای با ظاهری عضلانی مشکلات در باز کردن 25 دقیقه. بدون آنها شاید لوئیز اند معرفی بازی خود را تغییر نخواهد شکسته اند آرسنال را حل و فصل و شکست می توانست اجتناب شده است.

شاید. اما حتی در مراحل اولیه و زمانی که هر دو طرف به وضوح دادن به زنگ است که جمع آوری و پس از سه ماه بدون فوتبال شهرستان شد راحت تر و منسجم در اختیار داشتن.

برند لنو آرسنال دروازه بان مجبور شد به قید وثیقه دفاع از او در موارد متعدد نسبت به پایان نیمه اول انکار هر دو David Silva و Riyad Mahrez در جانشینی سریع. یکی هوشمند dash کردن خط خود را نیز ثابت به اندازه کافی به fluster استرلینگ که برداشته ده بروین را از طریق توپ بیش از لنو و میره.

پس از آن آمد لوئیز را تعیین سهم. استرلینگ را باز هدف به ثمر رساند در آستانه نیمه وقت تنها آمد پس از برزیل شکست خورده در تلاش خود را برای رهگیری یک raking ده بروین عبور به جای اجازه دادن به آن منحرف کردن زانو خود را و اجرا را پشت سر گذاشت. لنو دوباره اقدام به بیرون می آیند و خفه اما استرلینگ پایان از محدوده نزدیک شد و قاطعانه.

اگر لوئیز را می تواند سرزنش مرطوب و لغزنده شرایط برای او تا به حال کمتر بهانه ای برای دوم. تنها چهار دقیقه پس از فاصله او مقصر بود دوباره زمانی که او کشیده Mahrez عنوان وینگر برش از داخل کانال درست و به محوطه جریمه. به عنوان استفاده از این دست تلقی عمدی ناپاک داور آنتونی تیلور تا به حال کمی چاره ای جز اخراج او.

که لوئیز آرسنال حرفه ای می تواند بیش از. اگر مذاکرات برای تمدید اقامت خود را فراتر از پایان ماه اثبات ناموفق او می تواند مبارزه را در زمان بازگشت به بازی برای Arteta دوباره. و اگر معتبر مدافع در این نمایش که در تاریخ حامیان را از دست ندهید.

David Luiz پیاده روی بعد از کارت قرمز در برابر شهر (گتی)

ده بروین تبدیل از نقطه و با که آرسنال عجیب و غریب شکست نخورده در لیگ برتر کشش و برگشت به سال جدید روز – با به عنوان بسیاری از تساوی به عنوان برنده به پایان رسید.

هر چه راز ضعف Arteta آموخته در حالی که کار تحت گواردیولا او نمی تواند بهره برداری کند. بازدید کنندگان موفق فقط سه عکس در Ederson هدف هیچ یک از آنها را بر روی هدف است.

که ممکن است کمک به توضیح این شهر دروازه بان rustiness زمانی که عجله کردن در اواخر و mistiming به برخورد با گارسیا. وجود نگرانی قابل توجهی برای نوجوان که گواردیولا اعتماد به شروع در کنار Aymeric لاپورت در دفاع با جان سنگ سمت چپ از بازی بعد تیم ملی.

این درمان طولانی مدت او منجر به 11 دقیقه اضافه شده-در زمان گفته شده است. Foden به ثمر رساند در اولین از آنها لغزش گذشته لنو پس از استرلینگ را از طریق تصویب به تاج غالب پیروزی البته یکی آمد که با نگرانی برای گارسیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات