مالکوم ایکس ترور: دادستان ممکن است بازگشایی پرونده زیر اطلاعات جدید در Netflix بکشد مستند

سوالات مطرح شده در یک مجموعه مستند در مورد قتل از حقوق مدنی و نماد مالکوم ایکس در هارلم 55 سال پیش را وادار دادستان منطقه منهتن را به reinvestigate مورد.

شش-بخش Netflix سری که به کشته شدن مالکوم X ؟ اختلافات روایت است که محکوم به سه مرد که زندگی جملات برای قتل فعال بود که به ضرب گلوله لحظات پس از او در زمان این مرحله در Audubon سالن در نیویورک در 21 فوریه 1965.

مجاهد Abdul Halim — سپس به عنوان شناخته شده Talmadge X Hayer و توماس Hagan — اعتراف به قتل دهه پیش است اما او اصرار بر بی گناهی دو نفر دیگر آقایان: محمد عبدالعزیز (که قبلا به عنوان شناخته شده نورمن 3X باتلر) و خلیل اسلام (که قبلا به عنوان شناخته شده توماس 15X جانسون).

سری مسلم است چهار نفر از اعضای یک ملت از اسلام مسجد در نیوآرک, نیوجرسی, نقش در قتل است.

یک سخنگوی منهتن دا سایرس ونس جونیور گفت که پس از دیدار با پروژه بی گناهی, یک سازمان است که به دنبال exoneration به اشتباه محکوم زندانی مردم, آقای ونس “تعیین کرده است که دفتر دادستان منطقه آغاز خواهد شد و یک بررسی مقدماتی از این موضوع که اطلاع رسانی دفتر در مورد آنچه بیشتر تحقیقی مراحل ممکن است انجام شود”.

آقای عزیز اکنون 81 سال از زندان آزاد شد آزادی مشروط در سال 1985. آقای اسلام در سال 2009 درگذشت.

با توجه به بی گناهی پروژه هیچ شواهد فیزیکی لینک کلیک کنید آقای عزیز که نیز تا به حال بهانه در زمان قتل به صحنه جرم.

در قتل او محاکمه در سال 1966 آقای Halim شهادت دادند که این دو نفر درگیر شدند اما آن نبود تا سال 1978 که او به نام مرد دیگر که او گفته بودند مسئول این قتل است. با وجود شواهد جدید یک قاضی کاهش یافته و حرکت به تخلیه محکومیت آقای عزیز و آقای اسلام است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su