“Zits وجود دارد به ماندن برای تمام تصاویر عروسی,” او گفت:.

تجربه کردم و او را بدانم. از او پرسید: چند نر دوستان اگر آنها تا به حال مورد استفاده ساتر و هر یک به یاد می آورد داشتن دوست دختر یا مامان لمس کردن یک لکه دار کردن در دوران دبیرستان و یا قبل از یک شب. اما هیچ کدام در واقع متعلق به ساتر یا حتی می دانستند که در آن به خرید.

آن متقاعد kahan رایگان وجود دارد “سایه بازار” انتظار به شنود گذاشته شود و در سال 2017, او تن به تن ایده خود را برای Stryx یک نام تجاری لوازم آرایشی برای مردان, برای شبکه های کوچک از سرمایه گذاران و توسعه خط تولید و بسته بندی از طریق نخست استودیو. با نام تجاری و سپس همکاری با XRC آزمایشگاه کالاهای مصرفی رشد مستقر در نیویورک است.

در حال حاضر Stryx گرفتن فضای قفسه در 2000 CVS داروخانه ها, راست در کنار ریش تراش ساخت آن برای اولین بار با نام تجاری در نوع خود به یک ملی rollout.

این شرکت با هدف متقاعد کردن مردان که تا به حال هرگز در نظر گرفته شده توقف توسط یک مک و یا نشسته را از طریق یوتیوب آموزش آرایش که یک گزینه برای مقهور ساختن محافل تاریک و سوزش. اختیار یک بخش کلیدی از پیام یک spinoff از کلاسیک بدون آرایش, آرایش و Stryx امید تغییر ایده ها در مورد مردانگی حرکت خواهد کرد و این ایده به جریان اصلی.

فرهنگ پاپ نشانگر در حال حاضر منعکس کننده مات از جنس خطوط. در Netflix بکشد “عجیب و غریب چشم” نمایش makeovers, جاناتان ون نس امواج رنگ-اصلاح چوب سبز بیش از مردان آکنه و روزاسه مانند یک سحر و جادو ترکه. بازیگرانی چون دانیل Kaluuya و جارد لتو ورزش پایه و ریمل بر روی فرش قرمز. نر آرایش هنرمندان افزایش یافته است به شهرت با جریان اصلی با مارک های چنین به عنوان CoverGirl و آناستازیا بورلی هیلز. و در زمینه هایی مانند بازیگری, مدل سازی, اجرای موسیقی و پخش روزنامه نگاری این فقط یک بخشی از این کار است.

هر چند مردان دارای سابقه طولانی با آرایش آنها نشان دهنده تنها یک خرده از $7.6 میلیارد آمریکایی ها صرف آرایشی و بهداشتی در سال گذشته با توجه به داده ها از گروه NPD که تجزیه و تحلیل اعتبار بازار از جمله زیبایی های تخصصی و فروشگاه های بزرگ.

اما با جهانی لوازم آرایشی بازار پیش بینی شده برای رسیدن به حدود 430 میلیارد دلار تا سال 2022 با توجه به متفقین تحقیقات بازار زمین است تغییر. و کارشناسان صنعت معتقدند مردان خواهد بود و به احتمال زیاد به خرید ساتر در یک داروخانه یا آنلاین از شجاع سفر به Ulta یا Sephora.

بزرگترین نامها در لوازم آرایشی گرفته اند توجه کنید. شانل راه اندازی مردانه آرایش مجموعه که آمار بازار ایالات متحده در سال 2019 ارائه بنیاد ابرو مداد بالم لب و یک پاک کننده و مرطوب کننده مجموعه “نگاه طبیعی است.” مارک های چنین به عنوان l’oréal و Estée Lauder باید با تمرکز بر مراقبت از پوست خطوط برای مردان اما نمی شروع به پریدن کرد به آرایش فرای گفت: ربکا Scheuneman یک مورنینگ تحلیلگر سهام را پوشش می دهد که لوازم آرایشی و بهداشتی. و تعدادی از جریان اصلی لوازم آرایشی و بهداشتی, برچسب ها اتخاذ کرده اند gender-neutral بازاریابی است. اما Stryx می بیند خود را به عنوان چیزی اصلی یک نام تجاری ساخته شده به طور خاص برای مردان از زمین تا.

“من مطمئن هستم که آنها می تواند از نزدیک به تماشای این Stryx نام تجاری برای دیدن چقدر موفقیت آنها داشته و آنها را به دیدن اگر وجود دارد یک فرصت به دنبال” Scheuneman گفت.

برخی می گویند این تغییر نشان دهنده تغییر نگرش به مردانگی و بیان است. دیگر آن را به عنوان یک بازار جدید برای سرمایه گذاری در سوخت Instagram و یک مجموعه از زوم جلسات. در هر صورت این غیر متعارف آرایش اغلب کاربران را تحت تاثیر قرار کسب و کار خود و محافل اجتماعی.

“ما واقعا نمی دیدن مارک های دیگر به رقابت لزوما” گفت: Jon Shanahan Stryx را افسر ارشد بازاریابی. “رقابت ما ننگ است.”

محصولات مراقبت از پوست و همه گیر

T. J. Tallie, 36, استاد تاریخچه آفریقایی در دانشگاه سن دیگو استفاده می شود برای جلوگیری از ساتر به عنوان او ترجیح میدهد خود را طبیعی کک و مک را نشان می دهد. اما در حال حاضر که چهره اش خیره پشت در او را در طول زوم جلسات با دانش آموزان و همکاران به صورت رو به بالا از 30 ساعت در هفته او می پوشد آن بیشتر است.

در شروع این بیماری همه گیر, لوازم آرایشی, کاهش فروش به عنوان سخت اقامت در خانه سیاست نگهداری افراد در خارج از محل کار و به شدت محدود فعالیت اجتماعی است. مردم پوشیده نیست چقدر آرایش در خانه و بیرون رفتن در ماسک ساخته شده است آن را حتی کمتر مربوطه (فروش رژ لب باید چهار). اما Scheuneman است بدون شک از بازار را بازیابی.

“هنگامی که این اجتماعی فاصله مقرر آسانسور و مصرف کنندگان دریافت وجود دارد ما انتظار داریم که آرایش فروش را به سرعت دوباره بجای اول برگشتن,” او گفت:.

برای مرد کنندگان خط روند در حال حاضر: اینترنت, جستجو برای “مرد آرایش به نظر می رسد” شات تا 80 درصد در ماه آوریل در مقایسه با ماه مشابه در سال گذشته با توجه به خبری بلومبرگ. صبح مشورت نظرسنجی منتشر شده در ماه اکتبر در بر داشت که یک سوم از مردان در سن 18 تا 29 ساله گفت: آنها را در نظر پوشیدن و آرایش; تعداد 23 درصد برای مردان در تمام سنین است.

زمانی که این بیماری همه گیر, ضربه, kahan رایگان و Shanahan تا به حال توقف برنامه های خود را برای باز کردن یک دفتر در نیویورک به فروش کاهش یافت. پس از آن در اواسط ماه مارس آنها چرخد: Shanahan راه اندازی یک سری از آموزش های ویدئویی برای آموزش مردان چگونه به نگاه خود را بهترین در زوم و توسعه یک رژیم برای نظافت شخصی در حالی که در داخل گیر.

استراتژی یک بازی تعویض همزمان با به یاد ماندنی تغییر در این راه مردم کار می کنند. با زمان بیشتری را در صبح و بدون رفت و آمد به تازگی کارگران از راه دور تا به حال به حرکت در روشنایی زاویه و ساعت از تماس های ویدئویی. Stryx دیدم فروش و ترافیک سایت پرش در ماه مه و ژوئن و سپس اضافه ارضا روی صورت, ژل پاک کننده به صف خود را. CVS و اعلام به سرعت دنبال کرد.

“مردان بالای مشتری مداری در CVS زیبایی” CVS سخنگوی استفانی کونها گفت: در یک ایمیل. “مردان نظافت دیده است باور نکردنی به رشد در طول این اقامت-در-خانه دوره و CVS شده است که منجر به رشد این بخش در بازار این سال است.”

ننگ فراموش تاریخچه

خواننده Adam Lambert شناخته شده است امضای خود را guyliner است اما به سختی ، David Bowie, Prince و مو باند از سال 1980 به صف درب های خود را بیش از حد. از سرمه استفاده می شود قرن ها پیش توسط فراعنه مصر بوده است و جاودانه در مقبره خود را. رومیان باستان استفاده می شود لوازم آرایشی و پس از پوست-مراقبت از روال است. و پودر مواجه شدند مشترک اروپایی برای اشراف از طریق قرن 18th. اما سیاسی و مذهبی محافظه کاری از دوران ویکتوریا تلقی آرایش به بت پرست. میآید از رنگ در گونه ها و لب ها و چشم ها شد, تابو, حتی در میان زنان تا زمانی که به نوبه خود از قرن 20th. CoverGirl کمک به نرم شدن و بنیاد نور به یک جزء اصلی برای زنان در دهه 1960 و آرایش تعریف شده روند مد در دهه های پس از.

امروز ایالات متحده زیبایی صنعت — مراقبت از پوست, آرایش, مراقبت از مو و عطر است که در حال حاضر نزدیک به 19 میلیارد دلار در بازار. هر چند دشوار به کمیت Scheuneman گفت: مردان تسلط بر تنها یک دسته عطر فروش است.

شایان ذکر است که نگرش های فرهنگی به آرایش و مراقبت از پوست در ایالات متحده اعمال نمی به بقیه جهان — آرایشی و بهداشتی برای مردان در تمام سنین باید زوال یافت و جریان را در محبوبیت در ژاپن و کره جنوبی برای چندین دهه است.

او گفت که او را دیده مارک های دیگر سعی کنید به بازار به مردان در یک “سگ آلفا” اما او قدردانی سادگی Stryx را ارائه.

“آن را مانند گل و لای و خاک بود و من درست مثل این چیزی است که من به دنبال” او گفت:. “اما این به نظر می رسد مانند چیزی بسیار بیشتر کوچه من.”

Kahan رایگان اذعان ایده روزمره آرایش را به برخی از مورد استفاده قرار گرفتن برای بسیاری از مردان است.

“اولین بار با استفاده از ساتر, شما, مانند, ‘وای این واقعا کار می کند’ اما شما نگران این هستید که همه می دانند” kahan رایگان گفت. “من فکر می کنم برای مشتریان و نوع پسر است که با استفاده از این محصولات بسیار مهم است برای نگه داشتن محصول و حفظ روال به عنوان ساده به عنوان امکان پذیر است.”

Tallie سان دیگو استاد گفت: او معمولا منتظر می ماند تا سه چهارم از ترم قبل از اینکه او تغییر را در کلاس درس نگاه کنید. او شده است با استفاده از لوازم آرایشی از سال 2014 چند سال پس از بیرون آمدن به عنوان عجیب و غریب.

در ماه فوریه قبل از همه گیر تنزل کلاس درس آنلاین Tallie خم خود حکومت و زوج بنفش رژ لب و ناخن لهستانی با پاپیون و زندگی ماده پین در هفته سوم ترم. او گفت که او بیش از حد آگاه از بدن خود را و چگونه او را درک.

“ناگهان یک حس آسیب پذیری که من آماده نبود و از قضاوت و احساس سرگرم کننده و سرد اما همچنین احساس کمی می ترسم” او گفت:.

Tallie فکر می کند هر روز آرایش برای مردان, بازار بکر است. اما برای او آرایش نیست در مورد ظرافت. این مورد را به صورت ایستاده در مکان های که در طول تاریخ نگه داشته و افرادی مانند او را در سایه به خصوص در حرفه خود.

“من فکر می کنم این مهم به کشورهای مستقل مشترک المنافع نر شکل قدرت با ماندگاری آرایش را به عنوان یک شکل قدرت در یک کلاس درس,” او گفت که او امیدوار است که دانش آموزان آن را به عنوان یک امکان برای آنها بیش از حد.

پرورش Milburn, 19, دالاس مبتنی بر سالن شاگرد و کشیدن ملکه همیشه در سهولت خود را در ضربه شلاق جعلی برش-چین سایه چشم و رژ لب قرمز. او شروع به پوشیدن لوازم آرایشی در 15 و او را متقاعد Stryx برنده خواهد شد بیش از مردان که در حال حاضر باز به لوازم آرایشی.

“در راه, آن را تقریبا گفت که مانند concealers که در بازار هستند برای زنان,” او گفت:. “وجود دارد بسیار سبک وزن و concealers که شما می توانید دریافت کنید. من دوست دارم بیشتر و بیشتر به عنوان زمان می رود بیشتر به شما راه رفتن را به Ulta و Sephora, آن است که تبدیل شدن بیشتر gender-neutral.”

Tallie اشاره می کند که آرایش در جامعه+ جامعه نیست به عنوان ننگ به دلیل کمتر وجود دارد ترس از نیاز به مطابقت با نوع خاصی از مردانگی. و هر چند او می تواند تصور آرایش نور تبدیل شدن به شایع تر از مردان او انتظار ندارد چشم دودی برای تبدیل شدن به یک جریان اصلی نگاه برای مردان در هر زمان به زودی.

“من مردانگی است نه مشروط با استفاده از آرایش به بازار عرضه شده نسبت به مردان است,” او گفت:. “من نمی توانم تقصیر [Stryx] برای اینکه یک شرکت و تلاش برای پیدا کردن محصول خود را اما در همان زمان من می توانم دلیل آن را بازتولید انواع بسیاری از مسائل در بازار و در دسترس بودن است که می تواند مردانه.”

Kunal Palawat و 23 ساله است و دانشجوی کارشناسی ارشد مشغول به کار در یک توسان آلودگی آزمایشگاه علمی که برای شناسایی به عنوان غیر دودویی و چماق به مارک های ارزان قیمت در CVS و هدف است. Palawat می گوید آن را دشوار است برای پیدا کردن لوازم آرایشی و بهداشتی خطوط که واقعا نمایندگی از آنها اشاره کرد که حتی gender-neutral برندها تمایل به چوب به مدل استاندارد و آرایش هنرمندان که سفید گاه به گاه سیاه و یا مدل.

“این درست نیست که من هستم” Palawat گفت. “من فکر می کنم ناخودآگاه است که تبدیل شدن به نام تجاری و ایده های. من می دانم که منطقی در سر من آرایش است برای من اما پیام پنهان است که در واقع نیست برای تو که تنها برای افرادی که شبیه مدل های ما.”

برای Palawat آرایش است که در مورد خود بیان و آنها به طور معمول آن را می پوشند به رقص بروید و یا به احزاب و یا اخیرا گاه به گاه زوم ساعت یک مبارک. اما در طول روز کار چادری در یک آزمایشگاه کت و عینک محافظ بسیار وجود دارد اتاق را برای خلاقیت در ظاهر خود را. اما لوازم آرایشی “باعث می شود من احساس می کنم بیشتر مشخصه عجیب و غریب و این خیلی برای من مهم است. من نیاز مردم به دانستن” Palawat گفت.

“این باعث می شود من احساس می کنم بیشتر در کنترل بدن در جهان است که واقعا مثل من یا هر کسی, اما قطعا نه به صورت عجیب و غریب قهوه ای مردم است. آن را احساس مانند یک عمل در مراقبت از خودم.”

Tallie می خواهد آرایش مارک های مانند Stryx برای اطمینان از آنها فراگیر و حمل طیف گسترده ای از سایه است که نمی خواهد به “سیاه و سفید دیدن نام کایل زندگی در حومه شهر” استاندارد. Stryx را $19.99 ساتر ابزار و $24.99 مرطوب کننده رنگی هر دو آمده در سه سایه — “نور کنیاک” “متوسط چوب ماهون” و “تاریک گرفتگی.”

Kahan رایگان گفت که محدود ارائه سایه بود هدفمند بنابراین مشتریان نمی توان مرعوب 25-color swatch. او اشاره کرد که Stryx مشتریان بازگشت محصولات در نرخ کمتر از 1 درصد است.

یو که به میله های کرم BB و هر دو مایع و پودر, انواع ساتر و بنیاد گفت: این یک منطقه که در آن او ترجیح کمتر را انتخاب کند.

“شما را به یک Sephora و شما باید سعی کنید مانند 20 مختلف tints در مارک های مختلف,” او گفت:. “مثل این است که واقعا یک تهدید آمیز فرایند برای رفتن به سرما و شما رو با کسی شما واقعا اعتماد است.”

آرایش فراتر از مقابله با

برای بسیاری از مردان از جمله kahan رایگان و یو یادگیری چگونه به اعمال آرایش انفرادی است تجربه. آرایش ضد یک مراسم از تصویب برای بسیاری از یک دختر نوجوان — به سادگی یک گزینه نیست در خود را سال جوان تر.

“این واقعا درست مثل اولیه که مانع که سخت بود به پرش در ابتدا” یو گفت. “برای من این بود که این روند تقریبا مانند مدیتیشن و یا کار کردن. این فقط زمان است که شما هزینه های خود را.”

Shanahan پس زمینه به عنوان یک فیلم تاثیر گذار لگد با نقش جدید خود به عنوان افسر ارشد بازاریابی و او راه اندازی Stryx را آموزش ویدئو در یوتیوب, Instagram تلویزیون و Infinite برای پر کردن شکاف.

“مردان تمایل به استفاده از شامپو بدن یا صابون بر روی صورت خود, و وجود دارد مقدار زیادی از آموزش و پرورش است که باید انجام شود” Shanahan گفت.

Palawat به تازگی سعی آزمایش با بنیاد و خط چشم. هر چند آرایش پذیرفته شده در جامعه+ جامعه Palawat احساس برگزار می شود.

“من هرگز اجتماعی و یا مجبور به استفاده از آرایش توسط جامعه” گفتند. “آن را مانند یک فرایند فراموش شده و یادگیری … به عنوان دلهره آور و آهسته آن را به عنوان است برای من هم واقعا توانمند سازی است.”

یو گفت: او از کسانی که کنجکاو هستند به آرایش یک شات به عنوان یک روش مراقبت از خود. از آنجا که او اولین نوشته در مورد تجربه خود را, او مردان دیگر از جمله اعضای خانواده و رسیدن به او را برای مشاوره.

“هر کس می خواهد به مانند که آنها را ببینید زمانی که آنها در آینه نگاه,” او گفت:. “این پذیرش در یک زمان وقتی که من احساس واقعا کم است که شما می توانید صرف زمان خود را و اگر شما را دوست ندارم چیزهایی که شما می توانید آن را تغییر دهید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات