عمده دستیابی به موفقیت جدید می تواند کمک به فاش کردن منبع از دانشمندان می گویند

دانشمندان یک عمده دستیابی به موفقیت است که می تواند کمک به ما در درک منشا جهان ما, آنها می گویند.

محققان کشف کرده اند نکات تفاوت بین رفتار neutronos و antineutrinos. که به نوبه خود می تواند کمک به نشان می دهد که چرا بسیاری وجود دارد و ماده نسبت به ضد ماده در جهان – و به نوبه خود چگونه همه چیز را که ما را احاطه کرده به دست می آمد.

یکی از بزرگترین چالش ها در درک جهان ناشی از این واقعیت است که انفجار بزرگ باید ایجاد جهان با مقدار مساوی از ضد ماده و ماده است. مشاهدات کیهان, اما نشان می دهد که آن را ساخته شده از ماده و محققان تلاش کرده اند که در آن به توضیح است که گم شده و ضد ماده ممکن است رفته اند.

برای توضیح جهان هستی دانشمندان فکر می کنم باید وجود داشته باشد چیزی متفاوت در مورد ماده و ضد ماده که می تواند توضیح دهد که چرا جهان به نظر می رسد به نفع یکی بیش از دیگری است. جدید دستیابی به موفقیت ممکن است نشان می دهد که که عدم تقارن آمده است از.

اکتشافات جدید در آمده از آزمایش T2K در ژاپن است. وجود دارد, محققان در یک آشکارساز تماشای نوترينو و antineutrinos که تولید تقریبا 300 کیلومتری در ژاپنی پروتون در شتابدهنده تحقیقات پیچیده است.

به عنوان آنها سفر بین این دو و از طریق زمین, ذرات سوئیچ بین خواص مختلف شناخته شده به عنوان طعم دهنده. تحقیقات جدید نشان داد که نوترينو و antineutronos انجام این کار با رعایت چه طعم های مختلف ذرات به حال زمانی که آنها ایجاد شد.

پس از نه سال از مشاهدات چنین آزمایش دریافتند که وجود دارد چیزی متفاوت بین ذرات بنیادی است که می تواند کمک به توضیح این تفاوت که دیده می شود را از طریق جهان را هر چند آنها هشدار می دهند که تحقیقات بیشتری مورد نیاز است برای تایید اکتشافات.

“اطلاعات ما همچنان به نشان می دهد که طبیعت ترجیح تقریبا مقدار حداکثر از عدم تقارن این روند گفت:” لورا Kormos ارشد مدرس دانشگاه در رشته فیزیک در دانشگاه لنکستر رئیس لنکستر را neutrino گروه فیزیک و پژوهشگر در T2K. “این خواهد بود درست مثل مادر طبیعت به این به ظاهر ناچیز دشوار به مطالعه ذرات کوچک بود که راننده برای وجود جهان است.”

اگر آن را تایید کرد و بیشتر برنامه ریزی آزمایش های پیش بروید و سپس این کشف می تواند کمک به پیدا کردن به اصطلاح گم شده ضد ماده است که بهت زده دانشمندان آنها به عنوان شکار برای توضیح عجیب و غریب عدم تطابق در سراسر جهان و مبدا هستی است.

مطالعه جدید ‘محدودیت در ماده–ضد ماده تقارن-نقض فاز در neutrino نوسانات’, منتشر شده است در آخرین نسخه از طبیعت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات