لیگ اصلی بیس بال بهترین ترکیب از همه زمان


استادیوم یانکی نگاه کمی متفاوت بود که آن را خانه به قاتلان’ ردیف. (جان Woike/Samara رسانه ها از طریق AP)

اگر صف داده شد یک نام مستعار برای خود توهین آمیز دلاوری شما می دانید که شما در حال انجام چیزی درست است. نیویورک یانکیز’ قاتل’ ردیف و سینسیناتی بزرگ ماشین قرمز دو از نمادین ترین حلاجی سفارشات در بازی بیس بال, هر, قابل توجه, ترس در دل مخالف کوزه. اما کدام صف است که بهترین در تمام دوران ؟ که سخت است اما غیر ممکن نیست, سوال, پاسخ.

Hitters باید یک هدف: تولید اجرا می شود. امتیاز بیشتر از حریف خود را و شما برنده شدن در این بازی. بنابراین تصمیم می گیرید که وارد زمین شد و ما را نگاه کنید که در آن پنبه حلاجی شده به منظور استفاده شد که اغلب توسط تیم (کوزه حذف شده اند) و چگونه بسیاری از اجرا می شود در آن ایجاد شده برای تنظیم دوره, لیگ, و, پارک, اثرات (wRC+). اما یک صف می توانید نمره بسیاری از اجرا می شود با داشتن یک یا دو ستاره. ما به دنبال این بهترین ترکیب از بالا به پایین تا ما را نیز به حساب هر فرد توانایی رانندگی در اجرا می شود. که راه ما پاداش تیم با جامد سهم از هر بخشی از پنبه حلاجی شده منظور نه فقط چند.

قبل از اینکه ما به پنج بهترین از همه زمان برخی از تیم های است که شایسته دریافت لوح شامل به ترتیب از سال 1953 بروکلین داجرز 1982 Milwaukee Brewers در سال 1997 Seattle Mariners و 2019 Houston Astros. این بود برخی از پرکار ترین ترکیب تیم ما تا کنون دیده ام اما آنها هنوز هم سقوط کوتاه از پنج.

مخالفت با هر گونه انتخاب? اجازه دهید ما را در نظرات می دانم.

5. 2003 Boston Red Sox

پر استفاده ترین صف: جانی دیمون, تاد واکر Nomar Garciaparra مانی Ramirez, David Ortiz, Kevin Millar, صدای یورتمه رفتن اسب نیکسون بیل Mueller, Jason Varitek

ایجاد شده اجرا می شود در یک رای بود که 27 درصد بالاتر از میانگین پس با در نظر گرفتن دوران لیگ و پارک اثرات

قوام این صف نیرومند در طول فصل. تمام نه به طور منظم و موقعیت بازیکنان پا به صفحه حداقل 509 بار و هفت نفر از نه بازی های برگزار شده حداقل 142 بازی. به عنوان یک نتیجه بوستون به رهبری آمریکا در لیگ طور متوسط پنبه حلاجی شده (.289) بر پایه درصد (.360) و ضربه زنی در صد (.491) دوم-بسیاری از خانه اجرا می شود (238, یکی, کمتر از رنجرز تگزاس) که در آن سال.

شش بازیکن — رامیرز اورتیز Garciaparra نیکسون Varitek و Millar — آمار حداقل 25 صفحه اصلی اجرا می شود یک رکورد Red Sox برگزار شد تنها تا 2019 دوقلوها مینه سوتا مساوی شاهکار و مولر لبه رامیرز برای AL حلاجی عنوان .326 به .325. سه بازیکن در این ترکیب اورتیز رامیرز و Garciappara به پایان رسید در صفحه 10 از MVP رای گیری بیش از حد.

4. 1976 Cincinnati Reds

پر استفاده ترین صف: Pete Rose کن Griffey, جو, Morgan جورج فاستر جانی نیمکت تونی پرز, Cesar Geronimo و دیو کنکپکین

ایجاد شده اجرا می شود در یک رای بود که 35 درصد بالاتر از میانگین پس با در نظر گرفتن دوران لیگ و پارک اثرات

The Big Red Machine طور متوسط 5.3 اجرا می شود در هر بازی در طول زمان هنگامی که لیگ محشور کمتر از چهار نفر در هر بازی است. قرمز led رشته در هر عمده خمیر آمار هم از جمله طور متوسط پنبه حلاجی شده بر پایه درصد از ضربه و درصد و تعداد پایگاه های. در واقع آنها یکی از سه باشگاه در تاریخ بیس بال برای ارسال یک تنظیم OPS بود که حداقل 20 درصد بالاتر از میانگین در اجرا محیط زیست مطلوب تر به کوزه. (و یکی از آن تیم شد و در سال 2017 Astros … )

تیم پارک, عامل OPS+
1976 Cincinatti قرمز 93 120
1982 Milwaukee Brewers 93 121
2017 Houston Astros 99 123

جو مورگان یکی از بهترین ادغام در بیس بال, تاریخچه نامگذاری شد لیگ MVP پس از حلاجی .320 با 27 صفحه اصلی اجرا می شود و 111 RBI و 60 دزد. او 1.020 عملیات بود و بیش از 100 اساس امتیاز بهتر از این لایحه Madlock بعدی بهترین hitter وظیفه در رشته (.912 OPS). فاستر (.894 OPS 4) گل رز (.854 OPS 7) و Griffey (.851 OPS 10) همه به پایان رسید و در 10 صفحه برای عملیات.

3. سال 1931 در نیویورک یانکیز

پر استفاده ترین صف: Earle, شانه, Joe Sewell, دخترک معصوم, اموزش, لو گریگ بن چاپمن, Lyn Lary بیل كبس (كفس) و تونی Lazzeri

ایجاد شده اجرا می شود در یک رای بود که 40 درصد بالاتر از میانگین پس با در نظر گرفتن دوران لیگ و پارک اثرات

یانکی ها مجموعه, مدرن, روز, رکورد بیشترین گل اجرا می شود (1,067) است که امروز هنوز هم می ایستد. گریگ مجموعه یک لیگ آمریکا رکورد رانندگی در 185 اجرا می شود, شکستن رکورد خود را از 173 مجموعه یک سال پیش از آن. او و اموزش همچنین آمار 46 صفحه اصلی اجرا می شود هر یک از آنها دو مرد کل بود که بالاتر از دیگر AL باشگاه که در سال صرفه جویی در فیلادلفیا دو و میدانی (118 صفحه اصلی اجرا می شود).

2. سال 1930 در نیویورک یانکیز

پر استفاده ترین صف: Earle شانه Lyn Lary, دخترک معصوم, اموزش, لو گریگ تونی Lazzeri هری برنج لایحه Dickey و بن Chapman

ایجاد شده اجرا می شود در یک رای بود که 43 درصد بالاتر از میانگین پس با در نظر گرفتن دوران لیگ و پارک اثرات

این بود که یک سال برای برانکس بمب افکن است. یانکی ها به پایان رسید و 16 بازی پشت فیلادلفیا دو و میدانی که منجر به مدیر باب Shawkey شلیک. با این وجود, اموزش ضربه .359 با لیگ پیشرو 49 صفحه اصلی اجرا می شود و 153 RBIs. او حتی تن به تن اولین بازی خود را در نه سال یک بازی کامل پیروزی بر Boston Red Sox. گریگ پنبه حلاجی شده پاکسازی ضربه .379 با 41 صفحه اصلی اجرا می شود, 173 RBI و 101 راه می رود. هر دو sluggers تولید یک عملیات بود که حداقل دو بار در لیگ متوسط است که در سال.

در واقع هر خمیر را در این صف تا به حال حداقل یک OPS بود که بالاتر از متوسط به غیر از shortstop Lyn Lary بود که نه درصد کمتر از متوسط.

1. سال 1927 در نیویورک یانکیز

پر استفاده ترین صف: Earle شانه علامت Koenig, دخترک معصوم, اموزش, لو گریگ باب Meusel تونی Lazzeri جو Dugan و پت Collins

ایجاد شده اجرا می شود در یک رای بود که 45 درصد بالاتر از میانگین پس با در نظر گرفتن دوران لیگ و پارک اثرات

هر پارچ رو “قاتلان’ ردیف” دچار مشکل شد. این نام به طور خاص اشاره به شش hitters در صف چهار (اموزش گریگ شانه و Lazzeri) از آنها در نهایت می تواند مندرج در سالن از شهرت.

شانه تولید .414 بر پایه درصد زده و فقط چهار درصد از زمان. Koenig بود مبارزات خود را, اما توانایی به وضع بد رزین (چهار درصد strikeout رای) نبود یکی از آنها است. اموزش ضربه 60 خانه اجرا می شود و ایجاد اجرا می شود در یک رای بود که بیش از دو لیگ به طور متوسط پس از تنظیم برای دوران لیگ و پارک اثرات. گریگ batted .373 با 47 صفحه اصلی اجرا می شود و همچنین ایجاد اجرا می شود در بیش از دو بار در لیگ نرخ متوسط است. Meusel Lazzeri و کالینز تمام شد بالاتر از متوسط اجرا, تولید بیش از حد ترک Dugan به عنوان تنها ضعیف است. اما حتی است که نسبی است و با توجه به تمام هفت سوم به پایان رسید در رشته های مقدماتی برای پنبه حلاجی شده عنوان شد زیر متوسط اجرا کنندگان آن فصل.

ادامه مطلب:

Red Sox ساخته شده اند دو تا از بهترین معاملات در تاریخ بیس بال

پنج اکثر کلاچ MLB بازیکنان در postseason تاریخچه

حداقل اندازه گیری یک کسب Gio Gonzalez بزرگترین تجارت در تاریخ بوندس لیگا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de