عمده کارفرمایان به روز رسانی مرخصی استعلاجی سیاست به عنوان coronavirus موارد گسترش

معاون رئیس جمهور پنس در روز دوشنبه اشاره کرد که برگ برنده دولت ممکن است به زودی معرفی یک بسته اقتصادی که ارائه خواهد پرداخت مرخصی استعلاجی به کارگران آسیب دیده توسط ویروس هر چند او مشخص نکرد که چه چنین برنامه ای می خواهم نگاه و یا چگونه آن را اجرا می شود.

در این میان شرکت هایی مانند Walmart, Uber و اپل در میان کسانی که اعلام سیاست های جدید است که آنها می گویند طراحی شده برای نگه داشتن کارکنان و مشتریان امن از coronavirus. در اینجا این است که نگاهی به عمده کارفرمایان که تاکنون اقتباس های خود را ترک سیاست.

غول خرده فروشی وال مارت گفت: آن را نمی خواهد مجازات کارگران که در بیمار پس از یک کارمند در کنتاکی فروشگاه تست مثبت برای coronavirus. کارمندانی که مبتلا هستند covid-19 یا قرار داده شده در قرنطینه دریافت خواهد کرد تا دو هفته پرداخت خواهد شد و نمی تواند خواسته به شیب به پرداخت خود را ترک و در آن زمان این شرکت اعلام کرد.

“اگر آنها قادر به بازگشت به کار پس از آن زمان اضافی پرداخت جایگزینی ممکن است برای ارائه به 26 هفته به صورت تمام وقت و پاره وقت ساعتی همکاران” خارج شده گفت: در یک یادداشت به آن 1.5 میلیون کارگران ایالات متحده روز سه شنبه. خرده فروش بر اساس در بنتون ویل, ارک., این کشور بزرگترین کارفرما.

فروشگاه در Cynthiana, Ky., که در آن کارگر آزمایش مثبت شده است بررسی و باز می ماند. کارمند دریافت مراقبت های پزشکی و وضعیت او این است که “بهبود” خارج شده گفت:.

Darden رستوران

شرکت مادر باغ زیتون و ادی V روز دوشنبه گفت که آن را شروع ارائه تا 40 ساعت پس از پرداخت مرخصی استعلاجی سالانه به همه کارکنان ساعتی و آن را یکی از عمده تنها رستوران زنجیره ای به انجام این کار. مدیران گفت: آنها تا به حال شده است با توجه به سود اما با سرعت بالا جدول زمانی به دلیل تهدید در حال رشد از coronavirus.

کارگران در Darden هشت رستوران های زنجیره ای — که شامل LongHorn Steakhouse, باهاما نسیم و پایتخت پنجره مشبک — تعلق خواهد یک ساعت از مرخصی استعلاجی برای هر 30 ساعت کار می کنند. کارکنان فعلی این شرکت گفت: دریافت پرداخت می شود بیمار برای ساعت آنها کار کرده ام بیش از شش ماه گذشته. اورلاندو مبتنی بر شرکت 180,000 کارکنان.

“همانطور که ما همچنان به سرمایه گذاری در کارکنان تقویت می کنیم ما بزرگترین مزیت رقابتی — از آنجا که اعضای تیم ما برنده مهمانان ما برنده” ژن لی Darden رئیس اجرایی گفت: در اعلام سیاست جدید.

Uber و Lyft

سوار-نقطه شرکت Uber و Lyft اولین کسانی بودند که اعلام coronavirus مربوط به بیمار پرداخت برای تحت تاثیر قرار رانندگان که از لحاظ فنی پیمانکاران مستقل و قبلا واجد شرایط برای مرخصی با حقوق یا مزایای. Uber آخر این هفته گفت: آن را ارائه 14 روز از بیمار پرداخت برای هر درایور و یا تحویل کارگران که بیمار با کروناویروس و یا مورد نیاز برای جدا شود هر چند آن را ارائه نمی دهد جزئیات بیشتر در مورد چگونه آن را می تواند محاسبه آن پرداخت.

“ما در حال حمایت از رانندگان و تحویل افرادی که مبتلا به COVID-19 یا قرار داده شده در قرنطینه توسط بهداشت عمومی سازمان” اندرو مک دونالد یک معاون ارشد رئیس جمهور در حال بارگذاری در بیانیه ای گفت: اعلام سیاست های شنبه است. “اعتقاد ما این است که کار درست را انجام دهد.”

Lyft در ضمن می گوید آن را “ارائه بودجه به رانندگان” که تبدیل به بیمار با این ویروس و یا قرار دادن تحت قرنطینه اما نداد. “این کمک می کند تا درایور های مالی زمانی که آنها نمی تواند به درایو در حالی که همچنین حمایت از ما سواران’ سلامت” این شرکت گفت: در وب سایت خود را.

اپل

اپل این هفته گفت: از آن آغاز خواهد شد ارائه نامحدود پرداخت مرخصی ساعتی کارکنان از جمله کسانی که در آن فروشگاه های خرده فروشی که تبدیل به بیمار مبتلا به سرماخوردگی یا آنفولانزا علائم شبیه به covid-19. این شرکت همچنین خواستار شرکت کارکنان به محل کار از خانه و گفت: “افزایش تمیز کردن پروتکل” در فروشگاه خود را.

یک کارگر در اپل مقر اروپايي در دوبلین آزمایش مثبت برای coronavirus شنبه. که کارمند قرنطینه شده و برخی دیگر خواسته شده است به ماندن در خانه ،

Instacart

برنامه مبتنی بر مواد غذایی ارائه خدمات Instacart گفت: این امر ارائه دهد تا برای 14 روز از مرخصی با حقوق برای هر کارمند یا پیمانکار مبتلا covid-19 یا تحت قرنطینه اجباری توسط مقامات بهداشت عمومی. این شرکت با بیش از 200 ، 000 خریداران در سراسر کشور, اکثریت قریب به اتفاق آنها پیمانکاران مستقل که واجد شرایط نیست برای انواع دیگر پرداخت می شود بیمار را ترک کنند.

این شرکت گفت: آن را نیز شروع ارائه بیمار پرداخت آن به خریداران در فروشگاه — بخش کوچکی از نیروی کار آن است که تراکم مواد غذایی اما ارائه آنها را. آن دسته از کارگران این شرکت گفت: می توانید کسب درآمد یک ساعت از بیمار پرداخت برای هر 30 ساعت کار می کنند.

“به بهترین دانش ما هیچ کس در جامعه ما است قرارداد COVID-19 اما به اعتقاد ما این است که کار درست را انجام دهید برای کارکنان و خریداران” Instacart گفت: در یک پست وبلاگ اعلام سیاست جدید.

یک Instacart خریداران در پرتلند سنگ., گفت: واشنگتن پست این هفته که او به طور معمول کار می کند در حالی که بیمار با آنفولانزا عضلات کشیده و حتی پس از جادوها استفراغ — چرا که او نمی تواند به یک روز مرخصی. او با این نسخهها کار تا 50 ساعت در هفته اما نه واجد شرایط پرداخت می شود مرخصی استعلاجی چرا که او یک پیمانکار مستقل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>